Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с таблет BLAUPUNKT ENDEAVOUR-1000 HD
#1

Здравейте на всички,

От няколко дена имам един проблем с таблета, не знам дали е софтуерен или хардуерен, но ще се пробвам в темата да ви обесня всичко възможно най-подробно. Таблетът е BLAUPUNKT ENDEAVOUR 1000.

Една сутрин като включих таблета видях, че долу вдясно е останало съобщение SD картата се подготвя, проверява се за грешки. По принцип винаги това съобщение си излизаше и след 5-10 секунди се махаше, когато проверката приключи.

Лично аз се очудих защо се появява такова съобщение, понеже никога не съм имал SD карта, нито бях вкарвал такава карта в слота. Таблетът си работеше, но беше доста бавен. Изключих го и го включих, отново се появяваше това съобщение и същото бавене. Ресетвах таблета, дори му върнах фабричните настройки, отново се появява същото съобщение, че картата се подготвя и проверява за грешки и не се маха. Днес си купих една SD карта 8 ГБ Тошиба, клас 4, да пробвам какво ще стане. Вкарах картата в слота, включих таблета и когато се пусна се появи същото съобщение,  т.е. не отчита, че има вкарана карта в слота. Реших да махна картата при включен таблет и излезе съобщение, че SD  картата е махната, моля вкарайте картата, нещо от този род.

Та какъв е според Вас порблемът, софтуерен ли е, хардуерен ли е? Какво бихте ме посъветвали?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако е гаранционен, сервиз.

Smile
Цитирай
#3

Не е гаранционен, ако беше гаранционен досега щях да съм го занесъл. Все пак някой знае ли какъв може да е проблема?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)