Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Деактивиране на power бутона в lockscreen?
#1

Здравейте, може ли по някакъв начин да се настрои този бутон, когато телефона е заключен (отпечатък) да не може да се изключи. Много е тъпо така от гледна точка на сигурност, загубиш ли телефона изключват го правят му ресет и до там.

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай
Аксесоари
#2

Cerberus има такава опция, но да си призная до момента не съм я тествал. Май имат 14 дена trial, може да провериш ако се интересуваш. Ако не се лъжа lifetime лиценза беше към 10 лв., което не е много ако имаме предвид функциите и защитата, които предоставя.

Upgrade to S6 Edge stock ,Proud owner of SGS IV Stock, HTC Sensation, Stock ROM, Debranded, Semi-bricked, Fixed...
Цитирай
#3

мерси сега ще пробвам аз го бях купил,  но забравих да го сложа на този телефон.  Мерси че ме подсети

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай
#4

а как ще му направят ресет ако е заключен?

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#5

еми как, изключва ти телефона и после си влиза в рекаварито с комбинацията и чао.

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай
#6

Шифроване на устройство не ви ли върши работа?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#7

Демек?
Цитирай
#8

Настройки >> Заключен екран и защита >> Други настройки за защита >> Шифроване на устойство.. Ако не се лъжа като се опитате да направите хард ресет ви искаше парола.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#9

Става но всеки път като светнеш екрана трябва да въвеждаш парола за отключване.  Мого занимавка е.  Cerbeus наистина има такава опция мн е удобно при заключен екран неможе да излючиш телефона и неможе да спуснеш лентата с настройките отгоре.  Върши ми перфектна работа точно това ми трябваше.

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай
#10

Другият вариант е да си активираш от Защита-Заключв. Реактивиране(Reactive Lock).Дори и да върнат фабричните настройки на телефона от рекавърито,след включване ще им иска Samsung Акаунт,за да се ползва телефон.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#11

А ако хората откраднали телефона изчакат да му падне батерията, след това го заредят и пробват с комбинацията?

Samsung Galaxy S6 Black Sapphire -> Huawei Mate 20
Цитирай
#12

galaxy-bg е сега докато падне батерията аз ще го локализритам и ще си го взема Big Grin    Ама айде дано не се стигне до там

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай
#13

Колеги имам питане относно камерата и слушалката при закл. Екран дали преди можеха да се махат като функция и дали сега има някакъв начин
Цитирай
#14

@vandalz, опцията е премахната и може би в някой ъпдейт има шанс да я добавят..

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#15

Да подновим темата имам note8 при него работи но на жена ми oneplus 3t не мога да го пусна

ONEPLUS 3T
SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)