Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Лолипоп
#1

Здравейте,днес получих уведомление че е налична актуализация до Лолипоп 5.1 и ЕМУЙ 3.1-G7-L01C464B340.Телефонът ми е закупен от магазин за техника не от мобилен оператор.Свалих актуализацията и дадох да се инсталира,но след известно време ми изписва че има грешка и ми дава да избера:1-Reboot system now:2-apply update from ADB:3-apply update from SD card:4-Wipe cache partition:5-wipe data/factory  reset.Избирам рестартиране на системата,но като проверя телефонът не се е ъпдейтнал.Кое да избера и знаете ли от къде може да е проблема?Не съм много наясно с тези неща и ме е страх да не си бъгна телефона,затова се допитвам до форума за помощ.Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Честно казано което и да избереш няма да стане нищо защото ъпдейта е ОТА. Странно че ти дава грешка. Аз нищо не получавам, току що пробвах за актуализация. Със версия G7-L01V100R001C00B263

Xiaomi 13 eu 
Цитирай
#3

Ами това ми епървата сериозна актуализация която получавам,откакто имам телефона иначе е със версия B239.Незнам и аз защо така се получава,ще пробвам пак.
Цитирай
#4

Ами така като гледам ти вобше ни си го ъпдейтвал. Можеш да направиш някой скрийншот ако все още ти се появява че, ми е интересно какво ти изписва.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#5

Първо трябва да си инсталираш B263

HUAWEI P9 Lite ,  HUAWEI P9 Lite , HUAWEI P8 Lite,
Lenovo P2
Цитирай
#6

Ascend G7 - Update to Lollipop Now: December 1st Update to Lollipop was scheduled for October and then scheduled for November.. When will be free to ALL USERS???
Цитирай
#7

Хора, в играта сме вече и ние!
1.14gb, версия 340.
Цитирай
#8

Дай снимки

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#9

[Изображение: fd3f4188ade5519244d980edb6707d1a.jpg] Вивакомски е. Не съм го свалил все още, ще чакам впечатления и ако са положителни ще направя актуализацията. До сега съм с първата версия 236 ли беше, доволен съм много : )


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

(2015-12-04, 21:36:32)kitolino написа:  [Изображение: fd3f4188ade5519244d980edb6707d1a.jpg] Вивакомски е. Не съм го свалил все още, ще чакам впечатления и ако са положителни ще направя актуализацията. До сега съм с първата версия 236 ли беше, доволен съм много : )

В чужди форуми се казват положителни мнения.
Но ми е интересно да прочета и от наши хора как е.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#11

Актуализацията се извършва поетапно, има и такъв момент.

 
Цитирай
#12

(2015-12-05, 21:04:05)Zavoevatelq написа:  То няма такъв

Какво няма! Хората са написали информация че има и също така имаш и скрийншот? Нека да не спамим темата. Като решат ще пишат. Ако получиш и ти пиши също. За това са темите.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#13

Ами аз моя G7 съм го взел от Глобул-Теленор в началото на годината Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#14

(2015-12-06, 16:39:50)Zavoevatelq написа:  Не искам нищо да дърпам.Искам да ми докажеш че B340 е за G7 а не за китайските версии
http://www.huaweiblog.de/firmware/huawei.../#comments
Тук е немският форум на HUAWEI където е публикуван бета ъпдейта с версия B320! Сега вече се пуска OTA ъпдейт с версия B340. Още сайтове ли искаш.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#15

Ето ви го ъпдейта https://mega.nz/#!xw51hLIA!_5ZEL_hoVZoE4...u_YX2XXueA


Ходи им обяснявай че такова животно нема.Б340 не е за нашите телефони.
Цитирай
#16

(2015-12-06, 17:31:01)bobby_0923 написа:  Какви глупости говориш,какъв немски форум,няма такъв ъпдейт B340

Пиша от телефона и съм пропуснал да постна сайта.

Явно като го получите ще разберете че се заблуждавате. Лека вечер и нека модератора почисти темата че е оспамена цялата.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#17

За турците


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#18

(2015-12-06, 18:01:14)Zavoevatelq написа:  За турците

Ъпдейта на Италия! 
Нали искаше снимка.


Прикачени файлове
.jpg FB_IMG_1449505230516.jpg Размер: 28.28 KB  Сваляния: 59

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#19

Много хора не си ъпдейтваха телефоните заради B248 който доста снижи производителността на телефона.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#20

Сега на б239 ли да минаваме
Цитирай
#21

(2015-12-07, 22:21:18)Zavoevatelq написа:  Сега на б239 ли да минаваме

Трудно става връщането.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#22

Колеги с препрямост нищо не се случва. Както вече видяхте първо в Турция го пуснаха после в Италия. OTA ъпдейт винаги е поетапен. Никоя марка не си пуска ъпдейта за всички страни на веднъж. За това ви казах да си изчакате реда. Явно беше че колеги споделиха че са получили известие за ъпдейт но какво се е случило явно е че няма да кажат скоро. Поради каква причина и аз не зная.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#23

Явно тук сме се събрали да се обиждаме само , но аз няма да говоря за умствени багажи и тем подобни.Да не съм си пуснал ъпдейта още зашото за предните все лоши неща четох и исках да видя и този как е.Но щом никой не пише ще видя днес да го пусна, и в последствие да споделя някакво мнение.Но ще го направя за хората които знаят какво да пишат във форума , а не заради някакви "завоеватели' ....
Цитирай
#24

Как мислиш,че ще ти повярвам след като моя телефон също е от Теленор и е закупен февруари месец и все още нямам ъпдейт,само не си спомням датата може да съм го купил на 02.02и заради това да нямамSmile
Неиздържах и си сложих бетата Б320,телефона се държи супер,няма лаг,забиване и тн......,а батерията се държи много по-добре от всички ъпдейти до момента с които съм бил.

   

   

Samsung S8+,Samsung S10+,Galaxy Watch 46mm.
Samsung S20 Ultra,Galaxy Watch 3,Samsung S21 Ultra
Цитирай
#25

Бях с бетата и мога да кажа,че не беше най-добрата Smile (поне при мен) че nfc не работи да не говорим, по дразнещо беше,че като отговориш на обаждане първата секунда не те чуват ( получава се и при други телефони с лолипоп) Предполагам че и в официалния ще е така,но отговарянето на повикване е като при айфон т.е. зависи дали телефона е заключен или отключен, което е леко дразнещо. Веднъж плъзгаш, а веднъж само натискаш. Да не говорим, че при „умен капак” няма функция за музика... и още много други. Но ако все пак решиш да се върнеш на последния официален ъпдейт, две теми по-надолу сме го обсъдили този момент Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)