Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Lenovo Vibe p1 Проблем с интернета
#1

Проблемът е следният преминах от 3г на 2г  и след около 1ден преминах пак на 3г на Теленор.    От 2дни вече нямам никакъв нет ходих в теленор гледаха го като голям камък казаха ми че настроките са 6.В момента се чудя какво да го правя да му дам фабрични настроики да го ъдеитна или да му ползвам гаранцията моля някои с подобен проблем да даде идея
Цитирай
Аксесоари
#2

Върни фабрични настройки и ако тогава не стане,значи нещо му има,моя за сега няма ядове Smile
Цитирай
#3

Искаше да кажеш 4G?
Цитирай
#4

Оправи се като му върнах фабричните настроики
Цитирай
#5

В началото и аз получих подобен проблем, но при мен стана след като се заиграх с функцията безопасна среда. После дори след като я изключих нямах никакъв интернет. Ресетнах на фабрични и от тогава нямам ядове. Естествено повече не се занимавам с безопасна среда функцията.
Цитирай
#6

Не се заигравайте с подобни функции /както и с режимите работа, в къщи и т.н./, и при мен се получи същото.
Цитирай
#7

Един месец ползвах телефона без проблем и от сутринта нямам интернет. Правих настройки ,така както ме посъветваха от оператора/Теленор/,но без резултат.Кажете как да постъпя? Купен е от Технополис.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)