Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SMIUI ROM Kitchen
#1

Тъй като този ROM го има за повечето модели вече, ще пусна информацията за него тук. Базиран е на седмичният Developer ROM, с доста модификации, като center clock и други.

Multilanguage -- CenterClock
init.d Support -- CRT-OFF
zipaligned -- Battery Tweaks
Performance Tweaks -- RAM Tweaks
Cleaner UI -- SuperSu Root
Removed Chinese Apps -- Faster GPS
3-Way Reboot Menu -- Volume Boost
Modded UI Animations -- AdBlocker
Unicode MMS -- SystemApp Selection
CPU/Thermal Tweaks 

  
[Изображение: boot1.gif]

Поддържаните модели са :
MI 2S, MI 3, MI 4, MI-Note, MI Pad, RedMi Note 2, Nexus 5, Mi4c, RedMi 1S, MI 4i, Mi-Note Pro, RedMi Note, RedMi 2, RedMi 1, Mi 2A


Единственото условие е да имате custom Recovery. Може във втори пост да добавя Recovery за различните телефони, ако има нужда.

За Download, просто вижте този линк - > http://www.smiui.net/index.php

Избирате модел и кой ROM да се изпозлва за основа. Както и  оптимизация на GPS за Европа и по желание center clock. После има още малко опции, като Xiaomi Service Framework е от задължителните за мен, другите опции са по избор.

Последната версия е 5.11.26 и changelog e:

Цитат:
  • Based on MIUI 5.11.26

  • Some smaller code fixes

  • All latest MIUI Changes

  • Updated AdBlocker

  • Added recent Features

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

reserved

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Странно, никой не споделя мнение за този Ром! Явно не е добър или никой не го е тествал все още?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
Цитирай
#4

Ако харесваш xiaomi.eu ромовете и този ще ти хареса. Базиран е на тях, но можеш да си добавиш и други неща от „кухнята“.
Тествай
Цитирай
#5

Oт няколко месеца проектът е предаден в ръцете на други хора.
Основният сайт вече не е smiui.net а mi-globe.com

"sMiUI project is over!

All sources have been given to dr4kendroid and paolodev00. They are going to keep the idea of ROM Building process alive."

Основни новости в новата версия са Beauty Mod-a за статусбара на MIUI 8 и модифицираното ядро, което съдържа и допълнителни екстри за Mi 5, Redmi 3/3s/3x, Mi Max 64/128 (свързани с поведението на батерията.). Center Clock мод-а също е наличен.

Сайтът вече е с нова визия. Съответно е сменена и boot анимацията. Нещата при готвенето са променени до там, че можете веднага да изтеглите сътворения от вас ром, без да търсите в списък с ромовете на останалите "готвачи"

Enjoy Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)