Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за update на китайската версия
#1

Здравейте. За черния петък си поръчах от Emag телефона. Търговецът от който на практика идва е sim.bg. На кутията пише модел M571U. Телефонът обаче дойде с версия на flyme 4.5.1.1 I. Не знам кой и къде е сложил тази версия. Самия телефон няма лесен начин да се обнови, като му сложа 4.5.4.1 I дава Firmware Corrupt. Видях в руски форуми, че 571U се различава леко от другите версии и може при update да има проблеми. Преди да пробвам по трудния начин искам да попитам някой има ли същата версия на телефона, обновил ли е до 4.5.4.1 I и имаше ли някакви проблеми след това?
Цитирай
Аксесоари
#2

Товаа е версията за China Unicom, т.е. за Китай и идва с версия на фърмуера с U накрая. Ъпдейт е възможен само по „заобиколния” начин. Ти вече си се убедил след като ти е дал грешка при ъпдейт по стандартния начин. Това обяснява защо в emag.bg има meizu m2 note, с абсолютно еднакви параметри и цвят, пък на различни цени. Е, едните явно са европейска, другите китайска версия. Поне да го бяха написали.
П.П. моя е u версия, купен от АлиЕкспрес и оригинално беше с 4.5.2u

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#3

То европейската версия идва в много по-голяма опаковка от другата, заедно със европейско зарядно. До коя версия си обновил твоя? И по първия или втория метод? Аз отначало мислех да избера първия, но не можах да намеря директория USB Drivers на телефона и ще трябва да пробвам по другия начин.
Цитирай
#4

До 4.5.4I през РС, метод едно/ не че има значение/. После телефона отиде в дъщеря ми и не съм ги ъпдейтвал до най-последната 4.5.4.1i

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)