Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде да си купя батерия за note 3 neo 7505?
#1

Евентуално и от къде може да се купи "оригинална"?

  Поздрави!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз тези дни също си издирвах батерия. Нацелих нещо доста интересно, един електронен магазин: ЦЪК. Дори си поръчах усилена батерия (мернах, че има и оригинална) - 4700 милиампера. Бяха бързи и ми се обадиха половин час след поръчката, да ми кажат, че батерията в момента я нямат, но ще имат доставка към 6-7 януари и ще ми се обадят за потвърждения дали да пращат. Аз, разбира се, няма да се откажа, точно такова нещо ми трябва, дори обмислях покупка на някое леново с 4-5хил. батерия. След две-три седмици ще пиша как е с нея.
Цитирай
#3

Тази батерия съм сигурен че ще държи по-малко от оригиналната. За съжаление това е бесен китайски ментак и в нея няма абсолютно нищо японско.
Цитирай
#4

(2015-12-25, 18:50:15)asenna5 написа:  Аз тези дни също си издирвах батерия. Нацелих нещо доста интересно, един електронен магазин: ЦЪК. Дори си поръчах усилена батерия (мернах, че има и оригинална) - 4700 милиампера. Бяха бързи и ми се обадиха половин час след поръчката, да ми кажат, че батерията в момента я нямат, но ще имат доставка към 6-7 януари и ще ми се обадят за потвърждения дали да пращат. Аз, разбира се, няма да се откажа, точно такова нещо ми трябва, дори обмислях покупка на някое леново с 4-5хил. батерия. След две-три седмици ще пиша как е с нея.

 Колега, ще се радвам да споделиш за колко време се зарежда и разрежда след като се сдобиеш с батерията. 

 Поздрави!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)