Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Diva Premium Android Tablet SE
#1
Question 

Premium Android Tablet SE
Diva Premium Series
PROCESSOR-BoxChip-A13
OS-Android 4.1 JB
Supoport OS-Win98/ME/2K/XPZ/7
CPU-ARM Cortex A8 at 1.3GHz
SDRAM-DDRIII 512MB
NAND Flash-4GB(Internal Memory)
Expansion Memory-MAX 16GB TF Card
Output power-(L)5mW+®5mW(32-Ohm)
Audio-WMA,MP3,OGG,APE,FLAC,AAC,WAV
Video Format-MPEG1/2/4,H.264,H.263,VC-1,AVS,VP8,
support the full format 1080P hd decoding
Max Resolution-Super High Definition 2160P
Flash-Flash 10.3 can support Flash 11.0
Wi-Fi-ATHEROS6302,802.11B/G/N
Display Resolution-7TFT,800х480(RGB)
Проблема ми се състои в това че, освен горе посочените данни не знам нищо за този таблет. Както си е работил просто е бил оставен няколко месеца без ползване, зареждане и разреждане и когато се наложило да бъде включен не се получава. Като го включа излиза логото Diva премигва един път и пак светва логото и остава в това положение. Опитах няколко пъти да му направя ресет през малката дупчица отстрани, но нищо не се промени. Другото което опитах беше да задържа "Power" бутона и (+)Плюс бутона показа се полегнал андройд с червен триъгълник и черен удивителен в него. Стоя така около 10-тина минути премигна и изскочи отново логото Diva.Повторих го няколко пъти това упражнение, промяна няма. Въпроса ми е можете ли да кажете какъв е проблема на таблета за да прави така. Другото което искам да попитам, ако има някои колега с такъв таблет да напише данните фърмуер, кернел
и тн.н. Никъде не откривам такъв таблет Diva освен в България и съответно и никаква информация за него. Надявам се да ми помогнете за което благодаря предварително.
Ето и няколко снимки как изглежда:
[Изображение: 823971.png]
[Изображение: 823972.png]
[Изображение: 823973.png]
Цитирай
Аксесоари
#2

Колеги никои ли не притежава такова чудо Diva да ми сподели параметрите на таблета ?  Може ли да ги разбера ако го разглобя имали някакви данни по плаката които да ме насочат какво да търся? Моля помогнете.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)