Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

контактите ми изчезнаха......
#1

днес от самосебе си ми изчезнаха контактите и дори не ми позволява да влезна в менюто за създаване на такива.иначе в гугъл си стоят.......някаква идея?
Цитирай
Аксесоари
#2

Рестартира ли? И да изчакаш примерно 10мин. И тогава да влезеш в контактите

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай
#3

да,но пак нищо
Цитирай
#4

Влез и излез от акаунта си на Гугъл

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#5

(2015-12-05, 20:18:16)mrasnikavip написа:  Влез и излез от акаунта си на Гугъл

извунявай за тъпия въпрос-как става това
Цитирай
#6

Контакти, меню, профили, гугъл и после изтриване и после наново

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#7

Изтрий кеша и данните на приложението Телефон пък дано се оправи. Изчезването е симптом по-принцип на заминаваща се външна карта или е забило приложението Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Имал съм подобен проблем,оправи се след като изключих телефона вадя сим.После е сложих и нямаше проблеми.

HUAWEI P9 lite
Цитирай
#9

проблема се реши с връщане към начални настройки.благодаря на отзовалите се.
Цитирай
#10

И при мен се оправя с вадене на сим картата. Иначе установих и, че когато набираш произволен номер от контактите които са последно набрани се появяват отново.

Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Note 5, Xiaomi Mi 2 lite.
Цитирай
#11

Изчисти кеша на телефон и контакти, няма ограничение колко назад да пази история на обаждания и като стане прекалено голяма започва да не ги показва или да се налага с минути да се чака докато покаже контакти и история на обажданията. Преди няколко месеца ми го направи този номер.
Цитирай
#12

Върнах фабрични  настройки и вече няма проблеми, твоя начин ще го имам предвид занапред...

Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Note 5, Xiaomi Mi 2 lite.
Цитирай
#13

Здравейте! Поръчах си телефона от Китай, защото исках да е с две сим карти, а тук не успях да намеря. Има българско меню, но ме дразни, че има някъде китайски надписи и някакви китайски приложения които не мога да изтрия. Също така в указателя си виждам всички телефони, но като ми звъннат ми излиза само номера без името. Искам да ми кажете, какво да направя, за да махна тез китайски истории и най вече къде да го занеса да го преинсталират /или там както се казва/, т.к. не мога в сервиз?
Цитирай
#14

(2016-03-05, 18:21:53)radost77 написа:  Здравейте! Поръчах си телефона от Китай, защото исках да е с две сим карти, а тук не успях да намеря. Има българско меню, но ме дразни, че има някъде китайски надписи и някакви китайски приложения които не мога да изтрия. Също така в указателя си виждам всички телефони, но като ми звъннат ми излиза само номера без името. Искам да ми кажете, какво да направя, за да махна тез китайски истории и най вече къде да го занеса да го преинсталират /или там както се казва/, т.к. не мога в сервиз?

Виж си версията на телефона и си сложи европейска версия. Предполагам че ше се получи. Версията се вижда в настройки на телефона и след това Всичко за телефона и гледаш най от долу в менюто какво пише.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#15

Благодаря, ще проверя. Но не знам къде да го занеса да ми сложат тази версия Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)