Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note3 Neo Lollipop 5.1.1
#76

@mokanina - Виж тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=83526
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте колеги,

Преди около половин година и аз ъпгрейднах своя Samsung galaxy note 3 neo със следващата версия на android 5.1.1, но съм изключително недоволен.
След ъпдейта се наблюдават проблеми от сорта след затваряне на разговор автоматично набира човекът с който съм разговорил преди това, бавно зареждане, блокиране и все подобни неприятни проблеми.
Върнах го във фабрично състояние, но отново продължават проблемите без никакви приложения стартирани включително и инсталирани (освен стандартните) заема 1.06GB от рам паметта. ..
Да вметна и допълнителен адски неприятен проблем, че от тогава и абсолютно всеки ден трябва да го рестартирам, защото все едно си губи мрежата с мобилния оператор и казва, че телефона е изключен, а видимо си показва покритие и определените dBm-и спрямо мястото, което се намирам в момента.

Интересувам се има ли начин да се сдобия отново с 4.4.2 оригиналния, който беше фабричния за да се опитам да изчистя проблемите?

По принцип имам и още няколко месеца гаранция, но не съм сигурен, че ще се опитат нещо да направят от сервиза.
Цитирай
#78

Здравейте,

налага се да даунгрейдна един Ноут 3 Нео от 5.1.1 до 4.4.2 и доколкото знам, трябва да се флашнат първо Модем и отключен Буутлоудър, подходящи за съответната софтуерна версия, но не успявам да намеря никъде. Някой би ли могъл да помогне, моля?!

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#79

(2016-11-02, 16:41:25)vlado2910 написа:  Здравейте,

налага се да даунгрейдна един Ноут 3 Нео от 5.1.1 до 4.4.2 и доколкото знам, трябва да се флашнат първо Модем и отключен Буутлоудър, подходящи за съответната софтуерна версия, но не успявам да намеря никъде. Някой би ли могъл да помогне, моля?!

Model: SM-N7505

Model name: GALAXY Note 3 Neo LTE
Country: Russia
Version: Android 4.4.2
Changelist: 2244489
Build date: Thu, 21 Aug 2014 14:16:40 +0000
Product Code: SER
PDA: N7505XXUCNH1
CSC: N7505OXECNH1
MODEM: N7505XXUCNG2

Изтегляне >> https://drive.google.com/file/d/0B4pn5l_...VQT0k/view

Один 3.10 има прикачен в тази тема >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Файловете се зареждат така >>

[Изображение: 7c01c5fd64dad685.PNG]


След PASS в Один се прави ресет от рековъри задължително.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#80

Т.е. задължително трябва да се прави репартишън, не може само да флашна някакъв отключен бутлоудър и след него желания от мен РОМ?
След като сложа този руски РОМ, спокойно мога да сложа българския по обичайния начин, нали?

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#81

По принцип Да.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#82

Добре, стана бързо и лесно слагането на руския РОМ, но нещо не се получава с българския след това. Изтеглил съм го от Sammobile, точно за същия модел телефон, но стига до края на инсталацията и изписва "Failed". Да отбележа, че всичко при флашаването правя по описанието от някоя от темите в този форум, а и това упражнение го правя за "N"-ти път по принцип.... Какъв може да е проблема, нещо от руския РОМ ли пречи?

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)