Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu m2 note - умря
#1

телефона е на 15 дни. Работеше нормално. Не е правен опит за смяна на софтуер. Една сутрин просто беше угаснал. Батерията е на 100 процента. Сега няма никаква индикация за живот. Не става нищо и като го пусна с USB към РС. Пробвах всяке вариант с копчета с вадене на батерия и други. Кажете какво да правя. Поне да знам за смяна на дъно ли е или е софтуерно
Цитирай
Аксесоари
#2

Момче за какво вадене на батерия ми говориш. Този телефон е без сменяема батерия. Ако си правил опит да го отваряш и вадиш батерията значи дори и да си имал гаранция тя вече не важи.

Да попитам телефона със оригиналното зарядно ли си го зареждал или си го включвал и към зарядно на друг телефон или таблет. Защото има голяма вероятност да е изгорял ако си го включил към зарядно което е доста по силно.
Цитирай
#3

може и още как. Тя е на букса. Просто махаш буксата, а не класическо отделяне от телефона
и да добавя - няма гаранция
Цитирай
#4

Като го свържеш към компа не го ли разпознава за секунди поне.Тоест да показва че се свързва нещо и после да няма нищо свързано.
Цитирай
#5

Разбира се че и на друго зарядно е зареждан. Като ги замерих има напрежение навсякъде по платката. Да изгори заради това......мноооого глупаво. Китаеца писа да му сменя батерията. Все пак тази платка на батерията пуска тока. И да е бил 2.1 ампера на заряд, едва ли платката на батерията ще пусне към дъното висок ток. Като го вържа на USB за компа дори и за секунда компа не се сеща че му слагам нещо
Цитирай
#6

Еми възможно е  батерията  да е заминала.Имал съм телефони,който са били Brick-нати,но компа ги разпознаваше за 2-3сек,от което съдя за това.Гледам че и батерията няма май как да се замери.Ако имаш познат с външна батерия да пробваш дали няма да се стартира.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)