Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu M2 Note въпрос относно батерията
#1

Здравейте! От няколко дни имам въпросното Meizu M2 Note. Веднага след като го получих разредих батерията докрай след което направих зареждане за 12 часа. След като батерията се зареди телефона изкара на батерия ден и половина и направих пак пълно разреждане и отново заредих батерията за 12 часа. След второто зареждане телефона изкара на батерия 11 часа, а не съм го ръчкал кой знае колко. Играх две игри максимум 40 мин. около час браузване в нета, направих към 10 снимки и проведох 5-6 разговора за по 5 минути всеки. Въпроса ми е според вас има ли и нещо на батерията, защото мен това бързо падане ме притеснява.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с нормално зареждане, докато покаже пълен заряд - няма нужда от 12 ч.

 
Цитирай
#3

Пълно разреждане на батерията също не е препоръчително

Huawei P30
Цитирай
#4

Ами от магазина от който го купих ми казаха да го разредя напълно два пъти и после по 12 часа да направя две зареждания. При третото зареждане го включих на 20 процента батерия. Надявам се това че съм направил две пълни разреждания да не е фатално за батерията.
Цитирай
#5

Бе хора, стига сте повтаряли едни и същи глупости за li-ion, li-po батериите. Няма нужда от пълен заряд за незнам колко часа или пълен разряд. Всички батерии си имат модул за управление, който следи всички параметри и определя режима на заряд.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)