Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно LG Bello II
#1

Здравейте в момента има промоция на LG Bello II  и реших да ви попитам какво мислите за устройството и дали си струва защото обмислям да заменя сегашният Sony Xperia P
Цитирай
Аксесоари
#2

Струва си тъй като е за "без пари".
В събота го взех, батерията се държи добре, дръпна 2 ъпдейта още при включването, андроид 5.0.2 почти чист (единствените добавки които виждам са заключването и ръчичката за камерата. Антуту дава 19992 точки Smile Звука без слушалки е под всякаква критика - нещо като стържеша ламарина ама мнооого тихо, със слушалки става.
Предвид премеждията ми в магазина... прочети това: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=79507
Цитирай
#3

Аз взех за дъщеря ми същият,при мен има проблем с мелодиите на звънене изтеглени от зед ге,изписва ми че ги е приело,но не е.Някой има ли идея къде може да е проблема?
Цитирай
#4

@hunter_75, Просто предположение, но ако мелодиите са на външна карта памет, защо не опиташ да прехвърлиш някоя от тях на вътрешната памет и да провериш дали ще я зачете нормално?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

Колега инсталирай си Es File manager >> https://play.google.com/store/apps/detai....pop&hl=bg

После влизаш в Zedge и си теглиш рингтон.... след като се изтегли долу ти пише Set за да я зададеш. Другия вариант е като си влезеш в Настройки >> Звуци >> Уведомления и като цъкнеш да смениш мелодията ще ти се покаже Es File manager с него търсиш папка Zedge Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Утре ще опитам и ще споделя тук,благодаря на всички отзовали се

Не става,мелодиите ги запаметявам на паметта на телефона,и файл мениджъра свалих,от никъде неще.Изписва че я е качило като тон на звънене,но си задава една от стандартните
Цитирай
#7

Рутни де Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Как?Нямам идея как се правят тези неща
Цитирай
#9

Точно модела си напиши.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

LG BELLO 2 (LG-X150)
Цитирай
#11

Пробвай от тук >> https://mobile.twitter.com/srsroot/statu...5312996352

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#12

Здравейте. Може ли малко мнения за телефона, как се държи и т.н. И какво да гледам най-вече какво да гледам като го поръчвам в Еконта ?

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#13

абсолютно безсмислено е минаването от белло към двойката,с какво го превъзхожда,с почти нищо.

Samsung Galaxy Ace onyx black 2.3.6 Stock

LG L Bello Gold Edition
Цитирай
#14

Никаква разлика, малко в дизайна и 5MP предна камера за селфи Big Grin ... по-дървен вид има..

< LG G3 Titan 16 GB Marshmallow 6.0 >
Цитирай
#15

Аз няма да сменям моя.. за друг човек е.Просто питам за мнения дали си струва..

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#16

Здравейте,
пиша в тази тема за да не пускам нова. От 10 дни имам LG Bello II и имам проблем с батерията. Зарежда се супер бавно, около 4-5 часа.
След като се зареди без да използвам телефона (стои включен без СИМ карта ) и след 7-8 часа се е изключил, батерията е 0%.  Bu

Samsung S3 NEO
LG Bello II x 150

Цитирай
#17

@GOGATA, сигурен ли си, че се зарежда правилно? Пробвай с друго зарядно\кабел.

 
Цитирай
#18

Я кажете може ли да му се сложи рекавъри на lg bello2 (X150)Това едва ли не е най стария телефон на планетата и няма никакво инфо в нета за рекавари или costum rom за него. Bu
Цитирай
#19

Никой ли не чете този форум помогнете ми де моля ви
Цитирай
#20

Здравейте,
Относно задаване на ринг тон zedge.
1. Сваляте желаната ринг тон мелодия било то чрез apk-то zedge или през компютъра оттук - link
2. Ако сте ги свалили чрез вторият метод копирате файла в паметта на устройството(памет на телефона или sd card)
3. Чрез file explorer намирате файла и го възпроизвеждате посредством някой music player.
4. Необходимо е в контекстното меню на плеъра да има функция за задаване на тон на звънене.
5. При мен се получава и с ES Media Player- pro и с Poweramp - full.
6. С Google Play Music и AIMP не се получава.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)