Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Update на международната версия - въпроси
#1

Добър ден,

Въпросът е следния - телефона е с flyme 4.5.2I. Аз искам да го ъпдейтна до 4.5.4.1I  (това през телефона не става - казва, че няма ъпдейти). От тук произлизат два въпроса:

- ще изчезне ли PlayStore-а (не би трябвало, нали не е китайската версия)?
- как точно става ъпдейта - тегля зип-а и после какво?

Телефона е купуван от БГ, от smartphones.bg.
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж в секцията на МХ4 актуализация/ъпдейт в първия пост е описано всичко има и клипче, е на руски е но се разбира. За нашите телефони е същото. Успех.

Xiaomi POCOPHONE F1


Цитирай
#3

Благодаря, но това отговаря само на втория ми въпрос. А първия не е маловажен, за да го пропусна. Така че, ще бъда благодарен, ако някой изкаже мнение и по него.
Цитирай
#4

Здравей вчера я направих тази процедура нищо не  се е губило.С предната версия на flyme имах проблеми с синхронизиаране на контактите от Google,с новата се оправи Smile.Също бях първоначално с международната версия на телефона,някъде около 10мин отне целия ъпгреид.
Цитирай
#5

Здравейте. И аз съм с 4.5.2i. За да ъпдейтна до 4.5.4i какво трябва да направя? Само да изтегля файла и да рестартирам както е на клипа или трябва рут и други подробности?
Цитирай
#6

Теглиш,слагаш в телефона,намираш го вече в самия телефон и натискаш на файла и го оставяш,само се оправя после.Ако го теглиш от сайта на Meizu има написана процедурата.
Цитирай
#7

Така, да се отчета - бекъпнах си информацията и направих ъпдейта. В един момент, имах чуството че е зациклил на логото, но за щастие се оказа, че всичко е наред. Самия ъпдейт протече подозрително бързо (двойно по-бързо, от колкото при масовите марки), не ми затри никаква информация и за момента нямам никакви оплаквания. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)