Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod 12.1
#1

Зравейте колеги,

Вече можем да се похвалим с почти напълно работещ "циганин" и на нашите телефони. В http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=3152804 се намери ентусиаст които портна от ZUK Z1. Последната версия от снощи е и с работещ NFC.
Камерата можете да намерите при руснаците в 4pda. От миналата седмица съм с него и се държи чудесно. 6.5ч. екран за мен е изключителен резултат, с нонстоп 3G...

Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

Внимание!!!
Не флашвайте последната версия без да имате ПЪЛЕН бекъп. Записва се нещо по грешка в буут партишъна и омазва дуал сим функциите. Хората ползващи телефона с една карта така и няма да разберат какво е станало докато не сложат втора. Решението е да се ресторне бекъпа на ABOOT дяла според мен. Аз ресторнах всичко и се оправи, но беше голяма мъка докато изровя работещ бекъп от форматиран хард.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#3

Красимир или Marcus Wink ти от какъв ром инсталира ЦМ, в смисъл от андроид 4.4 или 5.0.2?
Аз инсталирах ЦМ версията от 1.12 и над нея ъпгрейднах с версията от 6.12 и нямах никакви проблеми. Сравних бекъпите на EFS от VibeUI и CM и съвпадат до байт.
Цитирай
#4

Здравейте.Аз съм с първата версия на цм 12.1 от месец и повече даже и съм доста доволен.Само батерията е малко по слаба от стоковия,повече от 6часа на екран трудно да направя.

Краси ти с ъс стоковия кернел ли си на последната версия?
Цитирай
#5

Последната достъпна версия на SnapiT Pro https://www.androidfilehost.com/?fid=95916177934533629
Цитирай
#6

Вече работят ли LED известията?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#7

Те си работят и на първата,само не мигат.
Цитирай
#8

Нищо не работи, сега го сложих.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#9
Photo 

Така трябва да са ти.


И с кернел адиутор CPU Governor-conservative (върви доста по главно Smile. )


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

И така съм ги правил настройките и не мига.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#11

Е даде не мигат.Диода свети постоянно.Ти коя версия флашна?Аз съм с първата.
Цитирай
#12

Изобщо не реагира и с последната от 6-ти.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#13

Всичко трябва да ти е на always on

Аз съм с тази версия и работи


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#14

Ъпдейтнах от предишната без wipe, сток кернел. Днес пробвах отново и всичко си е ок. Не мога да си обясня защо така се получи, може би заради новия кернел от ZUK?

Вечния бетатестер!
Цитирай
#15

Нали се оплкваха от лоша батерия.При теб как е ок?
Цитирай
#16

Marcus по-скоро ме интересуваше дали от 4.4.2 или 5.0.2.
При мен батерията се държи супер, много по- добре от стоковия VibeUI 5.0.2. През нощта за 8-9 часа рядко бара 1%. Почти на всичко съм забранил да буди телефона и да го държи буден. Реално ми трябва само Gmail да се синхронизира през 30 мин.
Цитирай
#17

Сложих CM от стоков 5.0.2 версия 271 май беше, след това няколко пъти съм ъпдейтвал към следващ CM без проблем. Батерията си е ок, може би малко по-добре от Vibe UI.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#18

(2015-12-08, 18:32:55)Crazy_hatteR написа:  Последната достъпна версия на SnapiT Pro https://www.androidfilehost.com/?fid=95916177934533629

С тази версия не работи видео и предна камера.При тев ок ли е?

С последния СМ 12.1 съм.
Цитирай
#19

Да предната умира, за нея ползвам Гугълската от РОМ-а, това е проблем в SnapiT. И да има проблем с видео над 1080p в тази версия на РОМ-а. Видео с 1080р е ОК. Няколко души писахме за това. Също и под тихия звук и бъг с OTG.
На предната версия на Ром-а излизаше опция за 4к на камерата, но не съм пробвал.
Цитирай
#20

Някой сложи ли последния буилд, дали са оправили LED известията?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#21

Препоръчвам да не се инсталира за сега 20151211... Има бъг с звуците.
Цитирай
#22

Сложих го, LED известията не са оправени, а звука си е добре.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#23

Най добрата батерия до момента!


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#24

Виж при мен как е - 12 дена.


Прикачени файлове Миниатюри
   

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#25

Бря ти този телефон ползвал ли си го Wink
Ивайло кажи нещо баял ли си му след инсталацията?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)