Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имам OnePlus X. Имате ли въпроси за него?
#26
Wink 

Днес може да си го купите без покана - цък

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
Аксесоари
#27

Грешна тема, моля поста да бъде изтрит.
Цитирай
#28

Колеги, поръчах въпросният телефон от Minideal, но вътре системата не е същата като на онези от youtube. Възможно ли е онези от сайта да са бърникали по системата и тем подобни. Много постен ми се вижда от към настройки. Няма ги настройките за сменяване на цвета на известията, няма я настройката за Dark mode и тем подобни. Моля помогнете.

OnePlus X
Цитирай
#29

(2016-01-17, 13:40:03)ValioHTC написа:  Колеги, поръчах въпросният телефон от Minideal, но вътре системата не е същата като на онези от youtube. Възможно ли е онези от сайта да са бърникали по системата и тем подобни. Много постен ми се вижда от към настройки. Няма ги настройките за сменяване на цвета на известията, няма я настройката за Dark mode и тем подобни. Моля помогнете.

Виж в YouTube някое видео за unboxing. Сравни твоята опаковка и комплектация с тази от видеото. По принцип цвета за известията се сменя от самото приложение ако то има тази възможност. Иначе може да сменят цвета за всички известия, при включено зарядно и при зареден телефон. Светлата тема се сменя от settings,  customization,  dark mode on\off.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#30

Да видях, проблема е бил, че телефона пристигна с H2OS вместо с Oxygen OS, но с известно ровене оправих проблема. Сложух му Oxygen OS и всичко си дойде на мястото.

OnePlus X
Цитирай
#31

Аз лично не бих си купил OnePlus телефон от друго място освен от производителя, точно поради такива причини. Да си го ползваш със здраве, моя днес прави 2 месеца и всичко си върви перфектно Smile

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#32

За друг път ще се знае. Телефона иначе е уникален от всякъде. Искам да ви попитам. Когато натисна слушалката от началния екран, ми излизат Speed dial, Recents, Contacts. По-рано през деня докато изпробвах телефона видях, че на Speed dial където са имената на хората които съм звънял, когато натиснех на определено име ми даваше да избера от коя карта да го набера. А на други имена направо ги набира от първата карта. На какво се дължи това и може ли да се направи на всички да ми позволява да избирам? И друг въпрос. Как да направя когато влезна в указателя и натисна на някое име да ми дава да избирам от коя карта да го набера?

OnePlus X
Цитирай
#33

За съжаление на тези въпроси няма да мога да ти отговоря. Аз го ползвам с една СИМ карта и с карта памет.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#34

Не мога и аз да помогна, с една СИМ и мемори карта съм.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#35

Как работи GPS-a, батерията държи ли, очаква ли се скоро Андроид 6.0 и лесно ли се драскат стъклата ?
Малко много въпросчета, но взех да го заглеждам телефончето.
Цитирай
#36

(2016-01-19, 14:58:41)batchdroid написа:  Как работи GPS-a, батерията държи ли, очаква ли се скоро Андроид 6.0 и лесно ли се драскат стъклата ?
Малко много въпросчета, но взех да го заглеждам телефончето.

GPS-ът ме намира за секунда, доста е бърз.
Батерията държи около ден и половина при нормално ползване, и един ден ако не се отлепям от него.
За Андроид 6.0 все още не са дали срок, но работят по нея.
Предното стъкло пристига с протектор. Двете стъкла са еднакви. Виж това видео, тестват го на драскане, огъване и т.н. Link
Цитирай
#37

И от днес стандартната доставка е безплатна, или всичко над 100 Евро. Smile
пс. 48 часа от сега има продажба без покани.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#38

А ако поръчам през сайта на oneplus.net телефона през митница ли ще мине или ... ?
Цитирай
#39

Освобождават го от мито в Англия, после с DHL. Не се плаща мито.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#40

Излезе ъпдейт за OnePlus X , OxygenOS 2.2.0, който включва:
-Manual mode for Camera App
-Save to SD card option in Camera App
-USSD bug fix for India
-Added dual SIM preferences back in system settings
-OTA App upgrade
-Security patches
-General bug fixes and optimizations

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#41

Има ли възможност да се правят папки на OPX? Искам да събера всички приложения от Гугъл в една папка.




Снощи инсталирах новият ъпдейт 2.2.0 който пуснаха от OnePlus и проблема се оправи. Настройките за Data, Calls и Messages, вече са си на мястото. А и се оправи проблема с двойното почукване на екрана.

OnePlus X
Цитирай
#42

задния капак на телефона сваля ли се? може ли да му се сменя батерията? може ли да се руут-ва Smile
Цитирай
#43

Задния капак не се сваля като на Самсунгите примерно, батерията може да бъде сменена но от сръчни ръце Wink  видео . За руут, не съм сигурен дали са изкарали Ром-ове още, но телефоните на OnePlus са създадени с тази цел и не се губи гаранция.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#44

Рутва се без проблеми. Аз не съм го правил, но ХДА има инструкции.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#45

Току що пуснаха фикс за хората, които имат проблеми с камерата OxygenOS 2.2.0-X

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#46

Здравейте, дъщеря ми иска да си купи OnePlus X Champagne, но няма цвят шампанско и сигурно ще вземе Onyx. Интересува ме дали гърба му е стъклен (с такова впечатление останах)? Дали сте доволни от телефона?
Цитирай
#47

(2016-03-03, 19:28:48)DGTG написа:  Здравейте, дъщеря ми иска да си купи OnePlus X Champagne, но няма цвят шампанско и сигурно ще вземе Onyx. Интересува ме дали гърба му е стъклен (с такова впечатление останах)? Дали сте доволни от телефона?

Да, гърба му е стъклен, но ако те притеснява това, в комплекта има силиконов заден протектор. Да, много съм доволен от телефона. Не забива, върви доста гладко. Изключително тънък, доста приятен на допир.

OnePlus X
Цитирай
#48

Здравейте, трябва ми съвет. Моля да ми кажете, кои са основните неща които да гледам при покупката на телефона. Като примерно, OS дали е Oxygen, защото видях че някой колега е получил друго. Смятам да го закупя от http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_260030.html.
Също така искам да попитам, може ли да му се инсталирват всички приложения от Google Play?
Цитирай
#49

Както писах по горе, телефон на OnePlus само от официалния сайт(за мен лично). Примерно в този сайт пишат, че телефона е модел Е1003 който е за Европа и части от Азия, но на снимките виждам E1001 който е за Китай, но пък е с OxygenOS. До колкото съм чел и гаранцията ти после е към сайта от където e закупуван а не към OnePlus. Само Китайския с Hydrogen OS идва без Google приложения, другите модели ги имат.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#50

Харесала съм го за подарък на приятелка. Обаче имам въпрос.. по-горе прочетох, че не е подходящ за игри.. какво ще рече това? Аз идея нямам от телефони. В момента съм със huawei p8lite и съм доволна. Този по-добър ли е от него? Моя си е супер за игрички и мисля, че и тя предимно това ще прави..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)