Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имам OnePlus X. Имате ли въпроси за него?
#51

Аз лично нямам наблюдения как се държи, защото не играя. Би трябвало да е ок, все пак SD 801 не е чак толкова стар. Да сподели мнение някой с опит Smile

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
Аксесоари
#52

SD801 има три различни версии. За съжаление нашите телефони са с най-слабата. За леки игри става, но асфалт например не върви добре.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#53

Как стои въпроса с гаранцията, ако е закупен от сайта на производителя (колко месеца и при ремонт, къде се изпраща, както и за чия сметка) и могат ли да издадат фактура на фирма?

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай
#54

Гаранцията е две години. Изпраща се на производителя. За останалите въпроси е най-добре да питаш тях.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#55

Благодаря за отговора, но ми припадна от Емаг с фактура, гаранция 24м. и промоция 549.00 лв. с ДДС. Модел ONE Е1001. Мисля да му инсталирам СМ13 и Sailfish OS чрез Мултиром.  Порта на Ubuntu OS е в развитие.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай
#56

Здравейте,

някой има ли проблем със много слаб звук при телефонен разговор - почти нищо не се чува при максимална стойност с бутоните отстрани?
Цитирай
#57

Здравейте, дъщеря ми има телефон OneplusX, но го изпусна и му се напука стъклото. Да ми препоръчате сервиз в София, където биха могли да ми сменят стъклото?
Цитирай
#58

Моята препоръка е да си поръчате екран от али или друг сайт(но цените не са малки, около 120$) и когато пристигне да отидете в сервиз. Пишете и на съпорта на Oneplus да ви кажат цена от тях.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)