Темата е заключена
Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC 10 представен на 12.04
#26

На този показан от debug? Глупости.... Рамките са абсолютно нормален размер. Като в тях са вкарани бутони, ДВА говорителя и сензори. Какво очакваш, да няма изобщо рамки, всичко да е върху екрана?

За мен отпред така трябва да изглежда Парфюма. Идеален е! Отзад е малко грозноват, ама това да му е кусура.

Trust nobody who smiles before 10am...

Аксесоари
#27

Глупости за тебе,за мене си е с много рамки,както всеки хтц досега
#28

Ужас!  Bu

https://twitter.com/evleaks/status/695659809094426627

[Изображение: Cad6N2VWcAEgqzU.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#29

Sick Grater ....ха ха ха ха ха...

Много силно ми се иска да си мисля, че това е прототип, в маскировъчен калъф вместо в реално тяло...
#30

Е то не излезе един телефон , дето да ви се хареса Big Grin Все недоволни. Разправят че най - накрая ще махнат черната лента.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#31

Също, че снимката не е добра и създава грешна представа.
#32

Аз като я гледам ми създава реална представа. Още повече, че прилича на А9, точно както казаха и по-рано.
С една дума, грозен, айфоноподобен ултраскъп отпадък.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#33

Представата ти определено е реална

Както и да е...
https://twitter.com/evleaks/status/695730434672615424
#34

Че аз онзи ден разглеждах А9 и е супер красив телефон. И екранът му ми хареса. Само рамките трябва да намалят и да махнат черната лента.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#35

И тези неща ще се случат с М10. Което е много хубаво! Smile
#36

Рамките се прежалват...лентата ако махнат ще спечелят много. Иначе аз също харесвам А9. Изобщо не е лош телефон. Smile HTC чрез А9 си вдигнаха продажбите и намалиха загубите. Според мен това е причината да заложат на подобен дизайн.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#37

Ако е това което @debug е постнал, определено ще ме спечелят Big Grin. A9 за мен е много красив телефон, но не виждам смисъл да копират дизайна на други компании...Това което ми харесва(ше Big Grin ) в HTC е необикновения дизайн на One серията. Вече знае ли се по-точно кога ще излиза? Гледам ще е със Андроид 6.1, който също ми е интересно кога ще излезе Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
#38

Много малко вероятно да е подобно на това, колега. Аз точно на това се възмущавам - имат хубав дизайн, на който са поместили всичко и е уникално и те няма да го ползват, за да ползват леко банален такъв.
Колкото до излизането му, всички слухове говорят за излизане на специален HTC event през месец март.Има още какво да се чака. Visslar
#39

Smile
Това вече е по-добре...

[Изображение: 24492653859_0616fd0ba6_b.jpg]
#40

Ще бъде с 5.2 инчов екран, а не с 5.1, както се говореше.
https://twitter.com/LlabTooFeR/status/69...9135755266

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
#41

Чисто черен айфон с големи рамки отдолу и отгоре. 
Тази година само ЛГ ли се очаква да се появят с изцяло нов оригинален дизайн?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
#42

Големи рамки отгоре и отдолу?!
От всички страни тези страшни рамки са намалени, но хората продължават да искат още. Направо без рамки, ако може. Unknw_mini
#43

(2016-02-08, 11:51:44)mita6ki9 написа:  Чисто черен айфон с големи рамки отдолу и отгоре. 
Тази година само ЛГ ли се очаква да се появят с изцяло нов оригинален дизайн?

Еее, айфоните са с доста по - големи рамки. Там клони към 50 на 50 съотношението  Big Grin .

Иначе на мен това на последната картинка ми харесва много. Единственото, което могат да направят е да преместят сензора малко по - нагоре. И дано пуснат такъв Nexus.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#44

Мдам, доста добре изглежда. Ако ги смалят още малко ще е екстра, но и това е начало(най-накрая я няма тази черна лента).

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
#45

Не се вижда, къде са му сензорите. Бас ловя, че са над отвора за говорителя.
Иначе напомня на meizu MX5.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#46

Това от първата снимка е 1:1 с оригиналното Galaxy S.
Мен ми харесва... ако и камерата на телефона става за нещо, не като.... всеки един телефон от М серията до сега, мисля че ще е много добър вариант.

Trust nobody who smiles before 10am...

#47

(2016-02-08, 12:45:32)jorrddan написа:  Не се вижда, къде са му сензорите. Бас ловя, че са над отвора за говорителя.
Иначе напомня на meizu MX5.

Как да не се вижда? Под говорителя, леко встрани се вижда единият.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#48

(2016-02-05, 22:03:33)xn3k написа:  Ужас!  Bu

https://twitter.com/evleaks/status/695659809094426627

Това на тази снимка......ъъъъъъъъ, Llabtoofer потвърждава, че е perfume.
Не мога да крия, че съм леко разочарован, но пък, може и да ми хареса, знам ли.....
https://twitter.com/loveheer59/status/69...0925710336

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
#49

Това от снимките на бобицеков изглежда наистина много по-добре.
Но на практика си е А9, уголемен, с различна камера. Сигурен съм че ще е качествено сглобен и изглеждащ, но си изгубиха автетичността....поредица от глупави дизайнерски решения.
#50

Имайте предвид, че и нексус 6Р като излезе всички много храниха тая черна лента отзад (аз включително) но на живо положението е значително по-различно и даже изглежда добре. Така че и тук може да е същия сценарии.

Trust nobody who smiles before 10am...

Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)