Темата е заключена
Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC 10 представен на 12.04
#51

(2016-02-08, 15:38:31)MUFC написа:  Сигурен съм че ще е качествено сглобен и изглеждащ, но си изгубиха автетичността....поредица от глупави дизайнерски решения.

Това са по-скоро следствия от това: http://hicomm.bg/kratki-novini/oshte-edn...a-htc.html и последвалото го: http://hicomm.bg/kratki-novini/dizajn-sh...ijata.html отколкото глупави дизайнерски решения... Още когато Скот Кроил напусна кораба, ми беше ясно че бъдещето няма да е розово...
Аксесоари
#52

До сега поне дизайна им бе на ниво, а сега и това си отива... Rolleyes

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

#53

И защо да е така? Телефона от поста на bobytsekov изглежда страхотно.
#54

Стига да изглежда така или поне близко до това изображение, бих казал че е добре но чак страхотно.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

#55

Ами чак не чак всеки вижда нещата различно така, че за едни страхотно за други отвратително.
#56

Дизайна на картинката по-горе ми допада и на мен. Напомня ми до някъде на първия - M7, който според мен си остана оптически най-красив от серията One.
#57

В М7 имаше хубави черти, както и в М8. Той и М9 не е грозен телефон, просто хората очакваха друго...

Като цяло htc винаги са се справяли с дизайна (Desire HD, Sensation и т.н.) и не мисля, че тази година ще е по-различно. Дано просто се вслушат в исканията на хората за махане на черната лента и..... ЦЕНТРИРАН юсб порт, щото това колко ми бъркаше в нервите при М8 не беше реално...

Trust nobody who smiles before 10am...

#58

One X също е супер красив. HTC почти нямат грозни телефони.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#59

HTC One M10 може би ще бъде представен на 11 Април. Smile
http://www.gsmarena.com/htc_one_m10_to_l...-16546.php

POCO F5 12/256 GB





#60

(2016-02-09, 19:56:21)e34v8 написа:  One X също е супер красив. HTC почти нямат грозни телефони.
Е това преля чашата.
НТС имат грозни телефони. Всички (без Evo 3d).
Самият факт, че трябваше да пуснат на пазара физическо и маркетингово копие на айфон за да вдигнат приходите, говори сам по себе си за "красивия" им дизайн

От М10 очакваме ново айфоноподобно чудо с ултрависока цена и съмнителни качества.
Да не забравяме камерата. Или и камерите на НТС са най - добрите?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#61

(2016-02-10, 20:54:05)jorrddan написа:  Е това преля чашата.

Нали знаем, че този критерий е силно субективен?!
Нищо не е преляло... Аз съм на същото мнение като @e34v8
И като че ли не само аз... Stolt
#62

Не се сърдете де. Данчо, като чуе HTC и е така, все едно аз да чуя Самсунг, но по три. И аз харесвам дизайна на HTC и Sense и ненавиждам всичко на Samsung. Не мога да си изкривя душата и да не кажа, че в S6 има подобрение и в дизайн (въпреки, че е също толкова типичен - грозен) и в интерфейса. Има обаче някой, които само, като чуят името и не гледат дори, просто заключват, че е ужасно.
Дака, извинявай за сарказма. Уважавам те, но не мислиш ли, че е повече от прекалено да е "преляла чашата" и да обясняваш на хората, които харесват външния вид на HTC, че е ужасно грозен понеже на теб на ти харесва. Нормално е хората да те взимат на подбив и да не взимат мненията ти насериозно понеже прекаляваш.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
#63

Де да знам ,  на мен ми харесват One X ,  One M7 ,  8 ,  9  че и А9.  Да ,  имат някои недостатъци , но  HTC телефоните винаги са излъчвали стил. Поне аз така ги виждам.

То няма перфектен телефон... освен LG G Pro може би Big Grin

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#64

На HTC дизайна, винаги е бил по-добър от на Самсунг. М8 и М9, лично за мен, са по-хубави от S6 и Еджовете, и плюсовете, и тефтерите...
Самсунг за мен са гола вода, нищо че имам 2 в ръцете. Жалко е, че HTC загубиха правилната посока. Аз не вярвам, да се стабилизират въобще, макар че ми се иска. Чакам им премиерата с интерес!
#65

Не искам да подхлаждам спор, но ще подкрепя горните мнения, че HTC правят убийствени дизайни. Не съм техен фен или някви такива "фенбой" както обичате да казвате тука, но за мен лично те правят най красивите телефони.

Абсолютно нищо лично към Джордан уважавам мненията му, но не и тези в HTC темите.
#66

11/04 е датата на,която телефонът ще бъде представен официално на събитие в Лондон.....Smile

http://4gnews.pt/exclusivo-htc-com-apres...o-one-m10/
#67

Коментарът за чашата беше във връзка с изказванията в на @e34v8 в този раздел. Хвали всичко, всичко е върхът и накрая като каза, че НТС нямат грозен телефон не издържах.
Странното е, че никой не коментира по-важната и същинска част от поста ми, която е по темата:
Цитат:От М10 очакваме ново айфоноподобно чудо с ултрависока цена и съмнителни качества.
Да не забравяме камерата. Или и камерите на НТС са най - добрите?

@emski_vas не знам защо така ненавиждаш Самсунг, но аз не мразя НТС, просто се чудя как някой може да даде толкова много пари за толкова лошо качество. Дразни ме и техническото недомислие. За мен зле проектиран телефон говори за некомпетентност на производителя. От там нататък не виждам смисъл да се купува зле изпълнен продукт. Не хейтвам никоя марка, не съм им конкуренция, просто не съм виждал телефон на НТС без дефект.
Субективно, дизайнът с двата говорителя е отвратителен. И Сони и Алкател имат говорители отгоре и отдолу, но са пипнати и не грознеят.
Телефон на НТС с добра камера не съм чел/чул/видял да има (това не м0оже да го отречете).
На всичко отогоре, започнаха И ТЕ да копират айфон. ПО-добре е грозен, но собствен дизайн, отколкото поредното китайско копие на айфон. (пардон, тайванско). Ползвах едно НТС Evo 3D, умря безпричинно. Просто отказа да се включи повече. Поразчетох се. Ми те така си мрели. Супер, обичай марката!

Без значение коя е марката, винаги очаквам да видя нещо ново, красиво и функционално на добра цена. Това е оптимистът в мен.
Реалистът ми казва, че М10 ще е на цена около 1500 лева и ще прилича на айфон. Отново с компромисна камера, но вече без говорители отгоре и отдолу (наложиха ги вече, що да не ги махнат)

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#68

Мен лично Стерео Говорителите, много ме радват, а като гледам какви снимки слагате на предполагаемия M10, малко ме разочароваха че са ги махнали, а са сложили сензорен HOME бутон.

HTC One M8s
#69

Ако махнат циклопското око и не го навират толкова (да не го подчертават с черен ринг), това може да стане много яко. Значи може да се поприберат решетките на говорителите.
[Изображение: HTC-One-M10-concept-renders-e1455036823277.jpg]

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#70

Витаят слухове, че е възможно да има все пак два говорителя - например един от долната страна до USB порта, другия при слушалката или на друго място. Макар че според всички източници на информацията до момента, стерео говорителите са минало.
#71

Съдейки общо по камерите в телефони от последната година, не би трябвало да е лоша камерата. След като Моторола и Нексусите успяха, ще успеят и НТС.
Дизайна на НТС винаги е бил добър, ако се преборят с черните ленти, отново ще са топ.
А щом копирането на Iphone свърши такава добра работа на един производител, не виждам защо и другите да не опитат.

Pixel XL / Android 9 Pie
#72

(2016-02-11, 11:09:43)bobytsekov написа:  Витаят слухове, че е възможно да има все пак два говорителя - например един от долната страна до USB порта, другия при слушалката или на друго място. Макар че според всички източници на информацията до момента, стерео говорителите са минало.
Дано да са верни слуховете и двата говорителя да си останат, било то и някъде  другаде, но само да си останат, защото наистина звука е уникален и бих казал най добрия и качествен на пазара, поне в това HTC са на едно от първите места, даже смело бих казал и на 1-во.

HTC One M8s
#73

Не че не го знаем вече, но тук добре са го разказали хората Smile
Pocket-lint: Fantastic HTC M10 (Perfume) render shows a tasty looking phone
#74

И относно камерата:

https://twitter.com/LlabTooFeR/status/69...3567328256

HTC Perfume "UltraPixels":
Main Camera - Sony IMX377 12MP 1.55um + Laser Autofocus + PDAF
Front Camera - Samsung s5k4e6 5MP UltraPixel
#75

Надявам се само, че стерео-говорителите няма да липсват, а това е просто рендер, непоказващ всички детайли. 

За мен много по-ценен би бил звука, отколкото тоя сензор за отпечатъци. Дори това ще бъде за мен основателна причина да предпочета М9, пред новия модел.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)