Темата е заключена
Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC 10 представен на 12.04

Да!  Разни хора, разни идеали! 
Само не виждам защо липсата на втори говорител ще направи телефона по привлекателен за купувачите? :Smile
А и модаджиите за които се говори в цитата и изобщо техниката за която се говори е от друго естество и няма отношение към обсъждания телефон.... :Smile
Не налагам, а само споделям мнение.....Smile
Два предни говорителя винаги е по добре от един и мисля, че това трудно ще бъде оспорено от някой!  Тук не става въпрос за някаква изгъзица, а за нещо вече познато, утвърдено и определено полезно,но....Smile
Да не влизаме в излишни спорове!
Аксесоари

Що спорове, прав си.
Има доста място отгоре и отдолу, може поне да е оползотворено полезно. И без това, като гледам (дай боже нереалните) снимки на бъдещите флагмани на LG и Samsung, този се очертава, като единствената надежда за нещо неизключителногрозно (нарочно е една дума).

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 

Ами в тази посока тръгна дискусията..... :Smile
Точно BoomSound-a на HTC беше едно от нещата, които до сега винаги са се смятали за предимство пред останалите марки и модели, които слагаха говорителите на невероятни места, включително и на гърба на телефона!?!?! :Smile
С този модел, това е на път да се промени... Оставам с впечатлението, че дори феновете на марката са на път да оправдаят HTC за това им намерение, което е леко неразбираемо за мен....Smile  
До сега HTC може да са правили компромиси с много неща, но никога със звука!!!! 
@tda.... Уверявам тете, че дори и произведение на Шостакович би звучало доста по-добре през стерео говорители.. Smile

Сони също имат предни стерео-говорители, без да жертват място на предния панел.
Надявам се и тука да е нещо такова, просто все още да не се вижда на рендерите. 

Иначе не знам защо се споменават маанета, аз си ползвам често тая екстра, когато съм някъде извън къщи и ми е много полезна. За мен лично това би било фактор да предпочета М9, когато (ако) настоящия М7 почне да сбира багажа.

@tonkata07 със сигурност е така. @jivkojj просто лично аз нямам голяма потребност от това. Но си е запазена марка за тяхната серия телефони. Може и да са направили някакъв вид проучване и да са установили, че това не е особено предимство в очите на масовия потребител и не им носи това, което компанията иска. Сенс е нещо, което е изключително популярно и ключово за тайванската компания например.
Така или иначе само гадаем. Smile

Говорител на гърба не е много добро решение като цяло. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.

(2016-02-17, 12:45:03)tonkata07 написа:  Извинявайте,но кой излъга дизайнерите на HTC,че ако копират Samsung,сложат скенера на грешното място и се лишат от Boomsound-a,който беше запазената марка на компанията ще си увеличат продажбите ???

Скенера от пред не бил на правилното място? Това е ЕДИНСТВЕНОТО място където трябва да се слага тоя скенер. Отзад и отстрани са крайно неудобни места ако телефона ти е на маса. Или в стойка за кола. Или на докинг станция и т.н. 
Аз лично подкрепям решението за махане на втория говорител за поставянето на сензора за отпечатъци долу. Първо, че както казах това е мястото за тоя сензор и второ.... тия говорители наистина не могат да се сравняват с блутут спикъри (дори и най-евтините). Ако че са два пак си остават пищялки. 
Хубави са да изгледаш някое клипче в тюбата или за кратка игричка и то са хубави по-скоро защото са насочени към теб, не толкова защото са два.

Ако успеят да вкарат стереоговорители и сензора да е отпред - евала, няма да се оплаквам. Ама ако не могат, реално загубата е точно никаква.

Trust nobody who smiles before 10am...

Ами да вземат да махнат изцяло говорителите след като не вършат работа?  Защо изобщо ти е говорител? Smile Слагай спикъра в джоба и тръгвай.... :Smile
Колкото до мястото на скенера.... Явно е въпрос на предпочитания.... За мен е по-добре на гърба, за теб не... Smile

Мястото на скенера е много индивидуално предпочитание. Повечето потребители предпочитат на хоум бутона и power бутона. Много малка част предпочитат на гърба както е при нексусите. Това е въпрос на предпочитания. Освен това за телефон без хоум бутон единствен екзактен вариант е на гърба на телефона и може би на power бутон. Ако е на power бутона обаче телефона ще е по-дебеличък, а нали сега всеки иска тънък телефон.
@smiley е прав. Ако си оставиш телефона на маса или на док станция скенера е най-добре да е на хоум или на power бутон. Иначе е неудобно.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.

(2016-02-17, 18:33:34)tonkata07 написа:  Ами да вземат да махнат изцяло говорителите след като не вършат работа?  Защо изобщо ти е говорител? Smile Слагай спикъра в джоба и тръгвай.... :Smile
Колкото до мястото на скенера.... Явно е въпрос на предпочитания.... За мен е по-добре на гърба, за теб не... Smile


Аз какво казах, ти какво разбра (: 

Защо изобщо ми е говорител? Защото като телефона ми звъни обикновено ми харесва да го чувам. За тая цел трябват ли ми два говорителя? Не. Трябва ми един достатъно силен.
Ако често слушаш музика от телефона на говорителите, то ти си истински мазохист. Аз нямам намерения да си причинявам такива неща.

Виж... значително по-важно ще е да се концентрират върху звука от слушалки. До сега няма телефон от М серията с лош звук от слушалки (даже бих казал че са и най-добрите сред андроидите) та дано М10 не е изключение.

Trust nobody who smiles before 10am...

Рендър-че, но пък доста детайлно... Smile

[attachment=8952]

...... и видео към рендъра:

https://m.youtube.com/watch?v=F19mjwJC0Kc

   

Нещо се омотах .... Smile

На мен скенера ми е удобно да е на гърба на телефона. Ако е отпред, може би само с палец ще ми е удобно отключването. Smile  Относно говорителите - предпочитам да има два на лицевия панел - много удобно при преглед на мултимедия. Дискретното им поставяне както е при HTC Desire 826 е добро решение.


Прикачени файлове
.jpg HTC Desire 826.jpg Размер: 211.97 KB  Сваляния: 68

POCO F5 12/256 GB





@smiley.... И двамата сигурно имаме някакви абсурдни аргументи в очите на останалите, а и сигурно водим напълно излишен спор, но не знам защо и от кога наличието на втори говорител вече е "минус"  за смартфоните???? 
Аз разбирам, че в края на краищата ще трябва да приемем решението на производителите..... Един, два, три..... Колкото, толкова, но подобни твърдения за мен са леко абсурдни !

(2016-02-17, 19:39:38)tonkata07 написа:  а и сигурно водим напълно излишен спор

Абсолютно!

Цитат:но не знам защо и от кога наличието на втори говорител вече е "минус"  за смартфоните???? 

Ако ми прочетеш мненията внимателно, ще видиш е никъде не съм казал че са минус, а че оправдавам премахването им. Има огроооооомна разлика между двете.

Trust nobody who smiles before 10am...

Ако се загледаме по внимателно, в примерно снимките на М8s и М9, виждаме че М10 си е на 95% дизайна на HTC. Смятам каквито и да било сравнения с iPhone са неуместни, освен ако не са че Епъл са копирали... Big Grin
Е, остава това да е дизайна на М10.

[Изображение: HTC-One-M8-def-web_0.png?itok=3-ai6cCI]

[Изображение: HTC-M9-Silver-Gold-combo_0.png?itok=YP7lB8uB]

[Изображение: 9W461cl.png]

Ето още една симулация на М10:
https://twitter.com/ivicask/status/700028224747741184

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]

^ аууу, красота. Ако реално телефона има нещо общо с това htc ще избършат пода с новия самсунг..... и особено с новото LG.

Trust nobody who smiles before 10am...

Дано този път се окаже истина. Да не стане като миналата година, когато всички очакваха това, а то съвсем друго стана.

Let's call it Samsung Galaxy M10 in white....Smile

.jpg uploadfromtaptalk1455846517379.jpg Размер: 26.98 KB  Сваляния: 102
   

Сега пък Samsung... нали беше iPhone?! Tongue

Дано да ги няма тия рамки от страни, че са много не на място, заемат място от дисплея, което не се харесва много много.

HTC One M8s

Тези снимки са фотошопирани. Вижте тази на тела в цял размер, стои неестествено върху дървената основа, а и екрана се разминава с рамката в долните ляв/десен ъгъл!

На тази последната снимка само надписа САМСУНГ са махнали отгоре. НЕма как да е това. И дано да не е.

Pixel XL / Android 9 Pie

На мен ми се губят бутоните за усилване и намаляване на звука и бутона за включване/изключване, въпреки, че съм склонен да оправдаят липсата им с ъгъла на снимане... :Smile
Ако обаче сравним "това" с "онова" от #28(стр. 2), те се намират от дясната страна, а тук просто липсват... :Smile Точно от този ъгъл би трябвало да се виждат.... Другото нещо е...... цвета.... Последния бял телефон на HTC май беше One X..... :Smile Това за цвета обаче е абсурден аргумент и не е невъзможно да имат и такава версия..... :Smile
Явно е някаква измама,но..... Smile

Бутоните се виждат, но трябва да се вгледаш (особено на втората снимка) и са черни. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]

Да, да.... Един мормод  завива  шоколади.... :Smile
А какво е обяснението за черната рамка около телефона???? :Smile
В долния ляв ъгъл на голямата снимка има 1мм разстояние между нея и бялото от лицевия панел... :Smile
Някакво обяснение??? :Smile
А скенера?  Или по точно формата му?  :Smile Погледни твоята снимка и тази.....Smile 
По-скоро твоята е реална, отколкото тази, но това си е мое мнение.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)