Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G Pad 7 - v400.. Не се включва след рестарт
#1

Здравейте, имам въпросния таблет Lg G Pad 7 v400 купен е преди г/д 1 година и нищо не е барано по него (не е руутван, софтуера е оригинален и т.н.) Проблема се появи онзиден когато рестартирах таблета защото забиваше и трябваше да се рестартира батерията беше около 30%.. След рестарта не се включи изобщо.. Зареждах го с 3 различни зарядни устроиства и 3 различни кабела и не иска да запали.. Понякога при задържане на бутона за включване изкарва знака за изтощена батерия, а когато е в зарядното понякога излиза на екрана батерията пише 0% и до там... Компютъра изобщо не го открива.. Пробвах с задържане на копчето за пускане + копчето за намаляване на звука - резултат нулев.. Пробвах с задържане на копчето за пускане + копчето за усилване на звука и резултата пак е нулев.. Кажете къде може да е проблема? Батерията ли е или нещо друго? (мен ме съмнява да е батерията, защото преди това си държеше супер не падаше бързо..)

HTC Wildfire S - S-OFF - ROM 4.2.2 CM 10.1 Release Candidate v3.0 [OWLPROJECT] CPU 806MhZ
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)