Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 2 не иска да стартира
#1

Здравейте.От както закупих телефона когато излезе на пазара до сега никакви проблеми несъм имал с него,но от преди няколко дни започна да се рестартира сам и днес спря тотално.... сега задържам Power бутона дори неиска и надписа да се покаже.Какво да правя и аз не знам а телефона толкова много си го обичам и неискам друг да купувам... Изваждах батерията не става... Зареждах го с часове - е пак не става... не знам какво да правя а имам и много важна информация на него...Моля кажете какво да го правя няма ли някакъв метод по който ще мога да го пусна да зареди поне до Recovery-то ... и с Odin да му сложа някой РОМ ... правих всички комбинациии и не става моляви за незабавно подкрепление Благодаря ви !

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
Аксесоари
#2

С друга батерия пробва ли?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Със батерия от Note 2 не съм пробвал,но пробвах с малко по малка батериа и не става...

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#4

Намери същата работеща като твоята батерия пробвай дали ще влезе в Download и пиши Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Не тръгна занесох го във сервиз и се оказа платката че е изгоряла

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#6

А ти все пак пробва ли с друга батерия ... те в сервиза често казват, че е платка Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7
Sad 

Здравеите!Аз също бях с ноут 2 и на мен ми се случи същото преди 3 дни занесох го на сервиз и ми казаха същото... изгоряла платка Sad ,та въпроса ми е мога ли да я сменя и да се оправи или не си заслужава защото и аз си харесвах телефона и неискам да го сменям!От сервиза ми казаха че нямало такива платки нови вече но не ми се вярваа да няма дори и някоя втора употреба.
Цитирай
#8

Sudden death sindrome

Първите партиди от телефона са с така наречения insane чип който се опича след дълго ползване със стария не оптимизиран андроид. Става въпрос за EMMC чипа. Сменя се целия майнборд

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#9

Благодаря  Stolt като написах EMMC чип ноут 2 и ми излезе един клип https://www.youtube.com/watch?v=dHPoWDQJdZg абсолютно същия проблем като моя и го смениха и поправиха за 15 мин. Сега ще потърся такъв чип и да ми го оправят  Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)