Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SE Xperia Arc S - забиване при отключване 2 години
#1

Здравейте колеги и колежки. Това е първият ми пост за жалост по лош повод. Телефона е Сони ЕкспИрия Арк С,имах си го обичах си го докато един ден си пиша паролата натискам ОК и стотни преди да се отключи дисплея телефона забива,ама забива до такава степен че го заключвам отгоре и пак му свети дисплея (забива и не гасне) вадя батерията пускам го,пиша си кода забива,забива,забива и забива , пробвах със ХАРД РЕСЕТ , стигам до момента в който се пише кога и пак забива по абсолютно същия начин https://www.youtube.com/watch?v=greGbtRdPls това е клипа от който пробвам,оставих телефона в един шкаф минаха 2 години до днес,и си казах хайде пак да пробвам.....уви не става забива си по същия начин. Незнам какъв е проблема искам да го разбера и да го оправя защото е купуван за 900 лв.....и някак си ако е развален по добре изобщо да не се пуска,така само ме дразни. Очудващо ще споделя че съм по доволен от Леново а606,който го взех за 150 лв нов. Колеги моля помогнете , по празниците се случват чудеса,ако не съм обяснил достатъчно ясно направо ще кача клип.Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Преинсталация иска

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

@astragsi7177, пускаш PC Companion, даваш му Repair, следваш стъпките и когато ти каже програмата тогава свързваш телефона към компютъра по описания там начин.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)