Темата е заключена
Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G5 представен на 21.02.16
#26

Само като му видя страничните безели и ме обхващат сериозни съмнения това да е ЛГ.

Pixel XL / Android 9 Pie
Аксесоари
#27

Това е LG Zero

[Изображение: lg-zero.jpg]
#28

(2015-12-11, 10:33:45)tda написа:  Още един рендър....доста реалистично изглежда. Все повече се говори за метален гръб.

[Изображение: 2HLMnfv.jpg]
Това не е ли LG Zero?


[Изображение: ?banner=17991][/url]
#29

(2015-12-11, 09:50:51)tonkata07 написа:  Това е последния рендър и на мен ми изглежда доста по-реалистичен.... Smile

Ха дано, ама надали.

На LG им трябва балансиран телефон с добър дизайн. Макар да не харесвам метал, мисля, че смяната на материала ще се отрази добре. Може да сложат едно 2,5D стъкло за страничните ръбове, за да изглежда по-шукаритетно, без да се налага да продаваме автомобил, за да си го купим.

Процесорът е ясен, добрата камера също. За металното тяло казахме, може би, ако добавят по-добри говорители... Добра батерия, дизайн. 64Gb ROM и слот за карта. И ако го позиционират като стартова цена между 500-550 евраци, са в играта. 3 месеца след премиерата ще е на 450евро и всички ще сме доволни, а корейците ще дрънкат с касичката.

Ако представят нещо с компромиси и премиум цена, мисля, че е ясно.

Cognosce te ipsum!
#30

Малко извън темата за LG!

"Процесорът е ясен..." Smile

Днес SD 820 беше официално представен в Китай..... Естествено от Qualcomm не пропуснаха да се "похвалят" .... Smile


   
#31

Не разбрах само, как стъклото ще пречи на антената.
Иначе ми е ясно, че най - вероятно не е истински, но звучи много добре.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#32

Снощи сънувах как отварям кутията на G5 дизайна беше същият като на първия пост само че имаше и от долу рамка Big Grin Tongue

LG G3 16GB Titan > Samsung A5 2016 > LG G6 BLACK > Huawei P20 PRO DUO
#33

Това верно беше Zero-то. Тези от GSMАrena пак си правят майтапи. Big Grin


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#34

Вероятно се отнася за G5...Smile
   
#35

По-скоро за наследниикът на Flex

Cognosce te ipsum!
#36

Според мен LG, за гърба ще заложат отново на кожен гръб, който се хареса на всички, като си мисля и, че ще добавят вариант със самолекуващ се гръб, както при flex.
Не вярвам да вкарат 4К дисплей и тоя сензор за ириса, защото доста ще оскъпи телефона, а от LG винаги са се старали да предлагат флагманите си на сносна цена, не като измекярите от samsung. Най вероятно пръстов отпечатък ще има, но за мен няма смисъл от нищо.
Батерията... Най много до 3500 да е ъпнат.
Дизайна предполагам, че ще се запази, но задължително ще вкарат някоя нова идея... Но каква, само LG знае.
Надявам се ерата на слушалите с кабел да приключи и LG да ни изненада с BT слушалки. Но дано се постараят с качеството на звука, защото това е единственото което не ми харесва в G4.
Дано само не сложат втори говорител, като на рендера по горе. За мен това е голяма грозотия
Камерата със сигурност ще е ъпнат , предполагам ще включат още една отпред. Дано само не вкарат 2ри дисплей Smile и това тъпо ми се вижда. Задължително ще има лека извивка като при G4 която ще дава 20% по малък шанс да счупиш дисплея при изпускане.
#37

Скоро не се бях смял така Big Grin
По темата, според мен нищо от излезлите рендъри не се доближава до истината.

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
#38

Аз ли нещо смешно казах?
#39

Май май Big Grin. В момента, във Виваком да речем, няма разлика м/у цените на S6 и G4. Даже G4 с кожения гръб е малко по - скъп, но идеята ми е че няма чак такава разлика.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#40

Leak Suggests LG G5 Will Have A Secondary Ticker Display And 'Magic Slot' Expansion Port

Cognosce te ipsum!
#41

LG G5 ще има втори дисплей подобно на V10.

http://www.mobilebulgaria.com/news/36577...1%80%D0%B8

POCO F5 12/256 GB





#42

Е тва пожелах да не става Smile
Интересно звучи това за magic slot-a.
#43

(2015-12-30, 10:23:09)e34v8 написа:  Май май Big Grin. В момента, във Виваком да речем, няма разлика м/у цените на S6 и G4. Даже G4 с кожения гръб е малко по - скъп, но идеята ми е че няма чак такава разлика.

Е, все ще се намери къде и как да се сравнят цените подходящо. G4 без кожа е 100 лева по-евтин от S6 без договор. С кожа е по-скъп, но някак си съм с убеждението, а сигурно и ти, че от мобилен оператор се купува в 99.9% от случаите телефон с договор.
И взимаме един от най-използваните планове - Smart M и там цената е точно 200 лева надолу за LG-то. Внушителна разлика, бих казал...
Вариантът с два кожени капака за общо 120 лева излиза със 120 лева по-малко от най-евтиното Галакси...

Технополис/маркет:
S6 32GB - 1100 лв.
G4 - 929 (969 лв. с кожа).

А ако ти трябва повече памет там вече драмата и сметките са големи...
#44

Ново 20 !!!! LG G5 с двe back камери-една 16 MP +една 8 MP !?!?!?!
Останалите спецификации включват:

5.3" дисплей с резолюция 2560/1440
3 GB RAM
CPU-неизвестен....(Nuclun2 ?)  Smile



[Изображение: 8566647d.png]

[Изображение: 8566645p.png]
#45

На мен лично ми е грозноват, сравнение с предните модели от G серията.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
#46

Това е изключително грозно. Не вярвам ЛГ да направят толкова грозен дизайн. Освен това флагманите на ЛГ винаги си били с процесори на Qualcomm. За двете камери може и да има истина.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#47

Че е грозно,грозно е....Ама и много претрупано ми се струва ....Колкото до процесора.....Според слуховете,телефонът ще бъде пуснат в продажба през април-май,което пък съвпада с появата на Nuclun 2.....Smile
#48

Много е ръбест. 
Надеждата ми е ЛГ да пуснат нещо подобно на V10, но с 5.3 инча дисплей и супер тънки рамки. 
Стига с тези фаблети.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
#49

Нен ме кефи честбо казано липсват на ЛГ малко ръбести телефони до сега само заоблени пускаха

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
#50

Четох, че ще им трябва време само, за да го представят... Не вярвам да го сложат в следващия си флагман (за процесора става въпрос aka слухове)
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)