Темата е заключена
Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G5 представен на 21.02.16

Честито на всички собственици на G5! Отворил съм тема за снимки, за това ще помоля да се постват в нея. За батерията също има тема.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Аксесоари

Толкова се чудя дали да си го купя на изплащане и дали си заслужава като телефон или да изчакам м10 на htc в огромна дилема съм в технополис го продават на 1200 лв най-евтиният вариант без договор

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Ако дилемата ти беше между Samsung и LG, веднага щях да ти кажа да вземеш LG-то. От доста време телефон не ме е впечатлявал толкова много, колкото този, а ги сменям поне веднъж в годината. Но да кажа, че не рутвам телефони, мисля че и това има значение. Преди почти година и аз имах дилема между S6 и G4, избрах Самсунга. Не мога да кажа дали съжалявам или не, защото до сега не съм имала LG телефон, но сравнявайки S6 с G5.... Хиляда пъти бих предпочела LG-то.
Но между новото HTC и G5... Ако се чудиш между тях, просто изчакай да излезе HTC-то и тогава сортирай мненията. Ако все пак решиш да е LG-то, повярвай ми няма да съжаляваш. За сега, за мен телефона е перфектен. Разбира се говоря от скромните 4 дни, от които го ползвам. Телефона беше доста оплют преди да излезе на нашия пазар, лично мое мнение е, че много рано го отписаха. До сега отзивите за HTC-то са все положителни.... Дали пък няма да е прекалено прехвален...

Едно сравнение м-ду G5 и HTC 10 на phonearena http://www.phonearena.com/reviews/HTC-10...-G5_id4194


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

Притеснява ме един фактор и той е така да се каже прословутият модул дали след време няма да се разхлаби дали няма да му стане нещо докато работя защото аз постоянно клякам все пак това е движеща се част която при многократното ми клякане и натиска няма да го повредят и т.н.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Дам, има го този момент. Този модул дали ще издържи непрекъснатото сваляне и слагане, мен това ме притеснява. За сега е стабилен, застава плътно и няма луфтове. Добре прилепва, не се клати, с една дума - за сега не мърда... дали ще е така и в бъдеще, времето ще покажи. Ето едно видео за издръжливостта на телефона. Мисля, че се справя доста добре, въпреки изкривяването на модула. Но пък така ли ми се струва или накрая на видеото модула си е прилепен пак както трябва?:
https://www.youtube.com/watch?v=0GQ43cF5TuU

Разгледай му тестовете на човека, доста се е постарал да изпочупи телефоните :Big Grin Пускам ти и експериментите с HTC M9, да видиш колко е "издръжлив":   
https://www.youtube.com/watch?v=ePKZLTPTDd8

Сравнение между LG G5 и Samsung Galaxy S7 http://www.gsmarena.com/lg_g5_vs_samsung...w-1433.php LG G5 с по добра камера

Добре де, много скептично настроени има отосно издръжливостта на сменяемия модул. Ами нали си има гаранция 2 години...Сещате ли се ,че ако се прецака ще ви го оправят безплатно, пък може и направо нов телефон да ви дадат, както се практикува напоследък.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !

Този модул ако се разбие във всяка една по голяма или малка Фирма ще ви изяснят, че гаранционните условия са активни  само когато повредата не е причинена поради физическо взаимодействие върху продукта от страна на клиента. С две думи механични щети които са нанесени от потребителя поради невнимание или неправилна употреба (дори да е правилна) не се поправят гаранционно и е много трудно да се докаже, че не е по вина на клиента. Г5 изглежда обещаващо, но широкоъгълната камера като качесво на снимките доста издиша,слабата батерия също,  трябвало е да вложат малко повече и там и ще бъде перфектния телефон. Като собственик на Галакси с6 се надявах да го сменя за Г5, но виждам че не си залужава, Галакси с7 също не е голям ъпгрейд..лоша работа ще се чака още за по добър продукт. Smile

^Да бе , ама за клиента работи презумцията за невинност. То ест сервиза трябва да обоснове и докаже отказа си да те обслужи. Заради тази презумция вече не могат да ти откажат и ремонт след руут, защото не могат да докажат че руутването е довело до проблема.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !

Ами то защото не може да се докаже, за това започнаха да заключват bootloader-ите. Ако искаш рут, първо минаваш през сайта на LG, съгласяваш се , че няма да ползваш гаранционно обслужване, отключват ти bootloader-a и чак тогава можеш да рутнеш. Поне при G4 е така за момента.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

И как неопровержимо доказват че точно ти - купувача , си се отказал от едно свое законно право? Това са смешни гонения на вещици. Гаранцията е официален формален документ с печат и подписи. Доброволния отказ от нея трябва да има поне подписи на двете страни. Търговците и производителите предпочитат да не знаем много много, ама...

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !

 Once your phone is unlocked, it will no longer be covered by LG warranty.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

Май не сте говорили за звука,мога да кажа че от доста телефони който съм сменил,G5 има най добро озвучение  Heart Visslar

Huawei P30 Pro


Много бой яде  Bu

Huawei P30 Pro

Как да не си го купиш  Heart



Huawei P30 Pro
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)