Темата е заключена
Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G5 представен на 21.02.16
#76

Оф ти само това ли прочете...  Big Grin Е то 4 милиметра тук ,  4 там,  2 там ,  в комбинация с по - големия екран и се събира.  Както и да е. Ако ти изкарат телефон без рамки ,  ще разбереш.

Иначе LG ги харесвам именно заради малките рамки и ако скоро не излезе стабилен CM13 за S6 ,  ще го сменя за едно G4. За него поне със сигурност ще е както трябва щото  codeworkx работи там. Обаче ми идва голям екранът.

И как по - малък телефон го опредляш като тухла? Абе весело е понякога  Tooth

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Аксесоари
#77

(2016-01-17, 20:20:03)e34v8 написа:  Оф ти само това ли прочете...  Big Grin Е то 4 милиметра тук ,  4 там,  2 там ,  в комбинация с по - големия екран и се събира.  Както и да е. Ако ти изкарат телефон без рамки ,  ще разбереш.
Възможно е, на някой, на който S6 му е на ръба на комфорта, при G3/4 да си протяга пръста за горния ляв край. Не споря, това е до големина на ръка и начин на ползване. LG-са по-широки, иначе като височина са някакви си mm-три.


Цитат:И как по - малък телефон го опредляш като тухла? Абе весело е понякога  Tooth

Идеята ми беше, че преди време екраните бяха критерий за големина телефона. Откак взеха да намаляват рамките от всички страни, вече не е съвсем така. Видно е, че по-големи екрани се събират в размери, които телефони с до 0,5" по-малък екран гонят. Та не е все едно дали ще вземеш 5" екран в тяло с размери на телефон с 5,5". А определението "тухла" не съм го давал, затова и използвам кавички.

Не защитавам LG. До сега съм ползвам все смартфони на различни марки (Apple, Самсунг, LG), като е вероятно следващата също да е нова за мен.

Cognosce te ipsum!
#78

LG G5 LG-H830. Това може би ще е модела на телефона. Дано няма този втори дисплей както при V10 с резолюция 160 x 1040 - според мен намалява размера на използваемия дисплей.

[Изображение: LgDOXbf.jpg]


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#79

[Изображение: LG-G5-leak-Shai-Mizrachi.jpg]



Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#80

Бре, метално тяло, малки рамки, добре изглежда!
#81

Мхм...май ще остане с 3 гъби рам. Пишат че ще бутоните за увеличаване и намаляване на звука ще са разположени отляво, а power бутона ще остане на гърба, което за мен е малко странно, но може и така да са решили.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#82

Е това е хубав дизайн. И компактен телефон. Време беше да се върнат до процентите screen to body на G2.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
#83

(2016-01-18, 21:52:19)tda написа:  Мхм...май ще остане с 3 гъби рам. Пишат че ще бутоните за увеличаване и намаляване на звука ще са разположени отляво, а power бутона ще остане на гърба, което за мен е малко странно, но може и така да са решили.
Върнали са бутоните по местата за да могат да намалят дебелината максимално. Поне така твърдяха преди месец 4пда. Логично е всъщност.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
#84

Ооо да, това ми харесва! Напомпана версия на G2, въпреки че аз съм супер доволен и от G2. Не искам нито процесори и други щуротии в излищък, да направят примерно G2 New edition с 128гб и го грабвам!! Помечтах си.. Дано G5 оправдае чакането цели 2години. Точно заради дизайна не смених 2та с 3 и 4. Неможе телефон 2 серии назад да бъде по-компактен и иновативен. Той просто изпревари времето за мен. Не може да е с 5,2инча 3000ма батерия, G3 и G4 5,5инча отново с 3000ма и за капак v10 с почти 6инча ( 2 дисплея заедно ) същаща работа.

Потвърждава скицата по горе !!

http://m.aliexpress.com/item/32598859381.html

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
#85

Слуховете са за намалена батерия. Но, виждаме противоречиви слухове за дизайна, дано и този се окаже грешно предположение. На такъв екран ще е нужна по-голяма батерия. Видяхме, че т. нар. оптимизации са вятър работа. Нека си ги има милиамперите, пък после да оптимизират.

Cognosce te ipsum!
#86

Да, точно така. Уж SoC вече бил много енергоефективен...уж андроида бил оптимизиран, но се оказва, че не е точно така. Ако батерията е по-малка от 3000 mAh не е добре работата...особенно с QHD дисплей.

Поне си написаха, че СД820 е 30% по-ефективен спрямо СД810. Можеше да напишат, че е 50% по-ефективен... Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#87

(2016-01-16, 13:41:25)arrogant написа:  1.2“ бленда??

Това е големината на сензора, доста по-голям от на LG G4 1/2.6 Smile Доста добре ако е така!

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
#88

Аааа добре, така може Big Grin
#89

Бленда и сензор са различни неща....не ги бъркайте !!!
#90

Аааа, добре, че ни каза...
#91

Не, че нещо се вижда от този камуфлаж, но с малко повече въображение... Smile

   
.jpg uploadfromtaptalk1453641746892.jpg Размер: 51.82 KB  Сваляния: 157
   
#92

Ако наистина е това, вицда се доста.
Вижда се, че дизайнът се връща към този на G2, със заоблени краища, виждат се 2 камери, вижда се новото микро УСБ портче, говорители отдолу, бутони за звука отстрани, неразглобяем дизайн - моноблок демек... Вижда се.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#93

Не мисля че ще пропуснат да оставят бутоните за звука и захранващия под камерата...
На снимките не виждам такива...

Sony Xperia 1 II, black
#94

Ами единият от слуховете е че бутоните за увеличаване и намаляване на звука ще са отстрани, а не на гърба на телефона. Така телефона ще е с 2 мм по-тънък от Г4.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#95

Само да не е прекалено заоблен. Ако няма и излишен втори екран ще бъде екстра.
#96

Ехоо. Не се вижда порта за слушалките... Май ще се окажа прав за bluetooth слушалки Smile
#97

Няма снимка отгоре, не е сигурно за слушалките

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#98

$609 по днешния курс.....А колко ли ще е за Европа?

   
#99

Повече, разбира се.

Choosing...

Да не се правя на пророк,но......Няма да се учудя и на 850 евра !

Двойния дисплей от V10+изцяло нов дизайн и материали+SD820.....Не ми се мисли !Smile
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)