Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията си заминава?
#1

Здравейте! Имам следния проблем:
През деня телефона се държи добре (батерията си пада нормално), но вечер като си легна (примерно е на 60% батерията) на сутринта виждам, че телефона е изгаснал и няма никаква батерия (това при изключени всякакви приложения). Това ми се случва няколко нощи подред. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и как да го оправя?
Цитирай
Аксесоари
#2

Някое приложение ти точи ток в бекграунда. Виж кое ти точи най-много батерия от power management-a, дай скрийншот или пиши. Също така можеш да проваш да си изключиш wifi, mobile data-та ако не си и пусни един стамина мод и пиши дали има промяна
Цитирай
#3

Какви приложения имаш на телефона си?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

Мобилният ми интернет е изключен, стамина мод ми е активен. Приложенията, които са инсталирани от после:
-Каталози
-Лексикалния инструктор
-Намерете думите
-Cool Reader
-DE-BG Dictrionary Free
-ElectroDroid
-Facebook
-File Commander
-L'n'p German
-LEV English
-LG TV Plus
-LiveScore
-Magnifier
-mobile.bg
-My Cars
-MX player
-OLX.bg
-RAR
-Ringdroid
-Sinoptik
-Skype
-Sygic
-Taptalk
-Vbox7
-Viber
-Zedge
Цитирай
#5

Направи снимка на екрана с използването на батерия от приложенията, след като забележиш тази повишена консумация и рязкото спадане на батерията.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#6

След пълно зареждане, колко е оставащото време в "Управление на захранването"-"Използване на батерията" ?
Да не би просто наистина да си заминава батерията Smile ?
Цитирай
#7

Здравейте а аз имам следният проблем : Сони Z от няколко дена го зареждам напално по 4-5 часа минимум работи добре до 50-60 % след което направо изключва след което като го включа(но само в зарядното,иначе не иска да включи) ми дава оптимизиране на приложения има 237 приложния който оптимизира което е в рамките на 30 мин. тази оптимизация. P.S.- като го вкл. да се зарежда започва от толкова проценти на колкото е изгаснал. ???? Моляя за помощ Sad
Цитирай
#8

Нещо не е наред със системния софтуер.

Телефона втора употреба ли е? Знае ли се дали е имало някаква намеса по системния софтуер от външна страна или е обновяван само официално от Сони?

Най-лесния вариант е да си направите бекъп на информацията и веднага Repair на устройството през PC Companion. Ако отново има проблем - търсите сервиз.
Цитирай
#9

Не купил съм го нов от технополис преди 2 год. до сега не е имал такав проблем от няколко дена ми го прави нямам програма която точи телефона според мениджара и след всяко гаснене така ми оптимизира всички приложения ,другото интересно е като изгасне и направя опит за повторно включване индикатора не свети за паднала батерия а телефона стига до логото Сони. и до там. Grater Grater Grater Bu Bu Bu
Цитирай
#10

Заредете на 100% или докато светне в зелено ако не се включва и направете repair.
Цитирай
#11

Колеги, имам питане относно батерията. Няколко пъти вече забелязвам следното нещо: зарежда се батерията и я проверявам да видя до каква степен е заредена, показва 90 %. След 15 минути проверявам отново, показва 100 %. Според вас, това нормално ли е или започва да се износва. Казаха ми, че имала нужда от калибрация, т.е. връщане на фабрични настройки, 2-3 пълни източвания и зареждания съответно. Също ми казаха, че не е никакъв проблем, но мен лично ме притеснява това.
Цитирай
#12

Пробвай с връщане на фабрични настройки.

 
Цитирай
#13

Ще го направя. А по принцип проблем ли е това, което се случва с нея?
Цитирай
#14

Това със зарядно за Xperia Z ли е? 1500mA? Ако е повече mA зарядното, с което зареждаш е напълно нормално зареждане от 90 до 100% за 15 минути.
Цитирай
#15

Да, зарядното е оригиналното на Сони, което беше в кмоплекта. Ето какво пише на него:
INPUT: 250mA ; OUTPUT: 1500mA. Зареждам го през докинг станция.
Цитирай
#16

Щом батерията започне да прави отскоци 60 - 50% пос ле 0 значи си заминава личен опит.Понякога както е на 90% и изведнъж след разговор хоп 10% пиши я бегала поръчваш нова от Алиекспрес или от някой Български сайт и телефона е пушка.
Цитирай
#17

Интересни скоци.[Изображение: Screenshot_2016_09_12_20_30_12.png]free image uploader

Sony Xperia Z
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)