Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

(2016-06-02, 11:54:38)krom написа:  Пуснаха 6-цата. Някой ако има смелост да го сложи и да каже как е Smile

Инсталирах 6-цата преди едно денонощие. Първите ми впечатления са:
 
На Benchmark test ми дава по-малко с около 1000 единици.
Но като общо - работи малко по стабилно и по бързо.
Това е за сега , ако има нещо друго ще пиша.
Цитирай
Аксесоари
#27

А батерия и работата с 2 те карти?
Цитирай
#28

(2016-06-04, 17:09:28)skiman написа:  А батерия и работата с 2 те карти?
Винаги съм с 2 карти
За батерията, не мога да кажа че има промяна или аз не забелязвам. само веднъж съм го зареждал засега.Но четох че като се заключи изпада в хибернация и почти всичко спира и така пази заряда на батерията по дълго време.
Цитирай
#29

След инсталиране на 6.0 изчезна функцията автоматичен отговор при доближаване до ухото. Иначе разлика не виждам по отношение на функционалност.
Цитирай
#30

Ето такъв отговор чаках. Явно няма да го ъпдейтвам. Това е едно от най-полезните неща в Леново и те с всеки ъпдейт го махат.
Цитирай
#31

когато влезнеш в набиране горе в дясно настроики на обажданията там ти е функцита за бьрзия отговор
Цитирай
#32

Благодаря на колегата gpanov за отговора му. Искам да се извиня на колегите от форума и най-вече на skiman, че без да искам ги подведох за изчезналата функция след ъпдейт към 6.0
Цитирай
#33

Потвърждавам, че си я има функцията. Малко са променили дизайна на екрана, вкарали са малко нови теми. Иначе всичко си бачка като преди. 
п.с. Няма за какво да се извиняваш. Споко Big Grin
Цитирай
#34

Телефона е много добър, особено предвид цената на която се предлага. Работи чудесно с две сим карти, като може да превключвате активната ви карта за данни и тя автоматично минава към 4G. Батерията държи доста дълго, сензора за пръстови отпечатъци е много удобен и работи отлично. Като цяло много положително впечатление ми направи телефона, предвид, че преминах към него от Samsung Galaxy Note 4.

Единствено след ъпгрейд до Мрашмелоу 6 който направих онзи ден, телефона започна да се държи странно - екрана премигва доста неприятно в някои приложения, доста памет е изядена от операционната система. Допълнително има промени в call log-а и за минали дни не се вижда часа на обажданията, което е малко дразнещо поне за мен.

Сега ще се опитам да го даунгрейдна до 5.1 и ако примигванията на екрана продължат може би се дължат на това, че го изпуснах няколко пъти. Smile
Цитирай
#35

(2016-06-09, 10:44:03)haz написа:  Сега ще се опитам да го даунгрейдна до 5.1 и ако примигванията на екрана продължат може би се дължат на това, че го изпуснах няколко пъти. Smile

Заложи на това. При мен няма "примигване".  Angel
Цитирай
#36

(2016-06-09, 10:44:03)haz написа:  Телефона е много добър, особено предвид цената на която се предлага. Работи чудесно с две сим карти, като може да превключвате активната ви карта за данни и тя автоматично минава към 4G. Батерията държи доста дълго, сензора за пръстови отпечатъци е много удобен и работи отлично. Като цяло много положително впечатление ми направи телефона, предвид, че преминах към него от Samsung Galaxy Note 4.

Единствено след ъпгрейд до Мрашмелоу 6 който направих онзи ден, телефона започна да се държи странно - екрана премигва доста неприятно в някои приложения, доста памет е изядена от операционната система. Допълнително има промени в call log-а и за минали дни не се вижда часа на обажданията, което е малко дразнещо поне за мен.

Сега ще се опитам да го даунгрейдна до 5.1 и ако примигванията на екрана продължат може би се дължат на това, че го изпуснах няколко пъти. Smile

Искам да ви споделя само, че даунгрейднах до 5.1 и проблема с екрана се оправи. Няма го това притреперване в някои приложения, което направо ме изкарваше извън равновесие. Изглеждаше все едно датчика който определя осветеността на екрана от заобикалящата среда предава неточни данни.

Като цяло мога да ви препоръчам за сега да не минавате на 6 - не си струва, 5.1 е доста по-стабилна и в общи линии от това което видях няма чак толкова новости. Телефона работи доста по-тромаво с 6-цата.
Цитирай
#37

(2016-06-09, 17:06:37)haz написа:  Искам да ви споделя само, че даунгрейднах до 5.1 и проблема с екрана се оправи. Няма го това притреперване в някои приложения, което направо ме изкарваше извън равновесие. Изглеждаше все едно датчика който определя осветеността на екрана от заобикалящата среда предава неточни данни.

Като цяло мога да ви препоръчам за сега да не минавате на 6 - не си струва, 5.1 е доста по-стабилна и в общи линии от това което видях няма чак толкова новости. Телефона работи доста по-тромаво с 6-цата.

Извинявай! Да питам как го даунгрейдна?
Цитирай
#38

(2016-01-04, 12:39:55)skiman написа:  Някой притежаващ телефона и ползващ 2 сим карти, може ли да сподели дали на 2-та карта може да се пусне 3/4G?
Ако е и придружено със снимка на екрана отговора ще е супер.
Благодаря. Smile

Да може да се пусне 4G
Цитирай
#39

Извинявай! Да питам как го даунгрейдна?от 6.0 да мина пак на 5.1 имам проблем с премахването на екрана от по тъмен към по светъл фон писах на Lenovo.bg но те не ми отговарят търсих за проблеа в Google но нищо не намирам.МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ДА СЕ ВЪРНА НА АНДРОИД 5.0

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай
#40

Някой да даде мнение за телефончето ,нещо като мини ревю с ваши лични впечатления. Примерно как са говорителите ,силни ли са ,изчистен ли е звукът ? Камерата как се справя ,ръчни настройки ,Ауто-фокуса наистина ли е PDAF ? Батерията как се представя с 5.1 и 6.0. Качесатво на разговорите. Има ли функция като Alcatel Idol 3 да си превърта екрана сам ? Игри не играя.
Благодаря предварително

[Изображение: 76561198033375706.png]
Цитирай
#41

Здравей, аз от около 1 месец не го ползвам, защото си взех друг, но преди това го ръчках дълго.
Говорителите са много добри, звука е стерео и силен. Системата на DOLBY ATMOS е велика и на слушалки и на говорители.
Батерията ми изкарваше 3 дена с 5.1, сега след ъпдейта не съм го ползвал, но отзивите са подобни.
Камерата снима за телефон смея да твърдя перфектно. Екрана не се обръща като при IDOL 3, но можеш безкрайно да превърташ екраните в ляво-дясно. Върви много гладко и мазно. Никакво насичане. Не загрява(ползвах го зимата, сега лятото ще видим).
Разговорите са чисти и ясни. Дисплея е перфектен. Можеш да си пуснеш 4Г и на 2-те карти, обхвата е добър. В едно забутано село край Правец, само аз имах обхват. Вярно 1 чертичка, но имах.
Аз лично го смених, защото ми идва голям 5.5 инча. И преполагам, ще го продам, ако се намери някой мераклия.
Цитирай
#42

Извинявай! Да питам как го даунгрейдна?от 6.0 да мина пак на 5.1 имам проблем с премахването на екрана от по тъмен към по светъл фон писах на Lenovo.bg но те не ми отговарят търсих за проблеа в Google но нищо не намирам.МОЛЯ ЗА ПОМОЩ ДА СЕ ВЪРНА НА АНДРОИД 5.0

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай
#43

Не се връщай на предишната версия. Няма смисъл. С 6-цата си работи по-добре. Батерията кара повече и има редица подобрения. Единствения недостатък, който ми направи впечатление е, че когато присвоиш картата с памет към телефона като вътрешна памет се осеща драстично забавяне а моята е клас 10 и не би трябвало да е от нея. Просто прехвърля разни системни файлове на нея и от това работата му драстично се забавя. За да ти работи добре всички по-тежки приложения трябва да са на вътрешната памет и няма да имаш грам лагване. За какво ще връщаш стара операционна система. Не се мъчи 6-цата работи значително по-добре и дори ми направи впечатление че пръстовият отпечатък е по-чувствителен.
Цитирай
#44

Да но това премигва не на екрана е доста дразнещо когато преминаваш от по Светла към тъмна снимка,при някои игри повечето пак премигва ,а тази функция не може да се изключи

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай
#45

При мен го няма премигването. Нещо от настройките е.
Цитирай
#46

Здравейте. Имам следния въпрос. Звукът от месинджъра и вайбър се чува адски слабо, а иначе телефона кънти като звъни някой...идеи?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#47

Ъпдрйтнах до 6 и пак си остана проблема? Тука май няма кой да помогне в тая тема?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#48

Здравейте!
Имам следния проблем с моя Lenovo A 7010.
Когато отворя телефонния указател и търся даден контакт, ми изписва, че няма намерен такъв контакт. А ръчно като стигна до него на дадена буква го има.
Много ще съм Ви благодарен , ако помогнете за решаване на този проблем!
Цитирай
#49

Преди 10-тина дена качих update 41 мb към Android 6.0. Батерията започна да ми пада по-бързо.
Изкарвах нормално по 3 дена с непостоянен Wi-fi, а сега е около 1 ден и половина. 
 Искам да знам дали и други имат следния проблем, ако са качили същия update.
        Благодаря предварително.
Цитирай
#50

Здравейте, имам проблем със силно пръщене в слушалката на отсрещния по време на разговор. Докато трае пръщенето той казва, че нищо не чува, а при мен пълна тишина. Това го прави само аз като говоря с него с други хора не. Преди да купя леновото бях с самсунг и никога не се е случвало. Пръщенето го прави когато си иска и за колко време си иска може и 2 сек може и 20 сек повече не сме пробвали, защото много силно пръщи! Минах и на 2Г същата работа, като започне да пръщи ако имаш нерви да чакаш като спре разговора продължава се едно нищо не е било.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)