Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mobile Security & Antivirus
#1

Колеги търся "излекувана" версия на програмата  на  Trend Micro Mobile security & Antivirus. Трябва ми програма за "ловене" зловредни смс - и, и всякакви нежелани текстове които могат да бъдат изпратени на телефонът ми. Пробвах какви ли не програми които уж вършели същата работа но на практика не е така. Пробвах демото от Гугъл Плей и тя наистина хваща абсолютно всичко което идва към телефонът ми. Моля ако някой знае да ми каже от къде мога да си я сваля, или някоя друга такава програма която да върши същата работа.
Цитирай
Аксесоари
#2

За какви "зловредни" СМС-и става въпрос?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

Получих 2 смс-са с нецензурно съдържание от непознат номер за които после Теленор ме одруса по 5.00лв. на парче за УДС.
Цитирай
#4
Big Grin 

Одрусали са те за входящ SMS? По-голяма смешка не бях чувал Big Grin
Цитирай
#5

Ами ако малко беше попрочел тук там можеше и да не ти е чак толкова смешно Smile
Цитирай
#6

Колега някаква програмка си инсталирал която си и разрешил да изпраща смс. Аз преди време си бях инсталирал програмка от маркета за гледане на българска телевизия. Самото приложение ми беше звъняло на номер във Франция ... платих си 18 евро. Намери си приложението което изпраща смс. Най-лесния начин е рут и App Ops безплатно в маркета >> https://play.google.com/store/apps/detai...permission

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Благодаря ти колега Smile Там е работата че аз получих почти последователно двата смс-а. Това приложение което си ми пратил било несъвместимо с моят телефон. HTC Desire 500.
Цитирай
#8

Пробвай с подобните, маркета ти ги показва. Инсталирай някое и провери всички приложения които могат да изпращат смс.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Това явно е станало от някое приложение което съм имал. Проверих всичките със AirPush Detector но нищо не откри. Намерих програма която лови някакви смс-и и текстове както и блокира номера. Казва се Call Blocker.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)