Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Smasung Galaxy S3 Mini отчита че има включени слушалки.
#1

Здравейте Smile
Имам един странен проблем с Samsung Galaxy S3 mini.Телефона отчита свързани слушалки дори когато не са свързани и съответно нямам звук от колоната отзад.Имам звук само когато си свържа слушалки.Изтеглих си проложението SoundAbout  и се оправи горе долу.Сега приложението превключва от слушалки към колоната но екрана сам се включва.И това продължава с дни.Ако говоря по телефона когато е бъгнат телефона чувам човека отсреща насечено.
След няколко дни вече спира да се бъгва така, но аз използвам слушалки и когато изключа слушалките паз започва да се бъгва така. 
Проблема се получи след като слушах музика докато се къпех.Телефонът не беше близо до водата.Мисля че се е получило от парата. Пробвах да почистя входа за слушалки с клечка за уши но не проработи.
Моля помогнете.

П.П. Не слушайте музика от телефона си докато се къпете xD
Цитирай
Аксесоари
#2

Този проблем става,като се намокри или увлажни входа за слушалките,при теб е второто.Явно се е окислил и си за сервиз,все пак телефона ти не е водоустойчив,за да рискуваш да се къпеш с него Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

Окей Smile Благодаря за бързия отговор.
Има ли някакъв начин да спра телефона да си включва и изключва този режим?Само аз да го включвам и изключвам ?
Цитирай
#4

Това не е режим, а в последствие от твоето действие, носи го на сервиз и не се къпи повече на музика или поне не от телефона.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#5

Много благодаря за отговора Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)