Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за LENOVO VIBE P1M - Как се трият икони от екрана?
#1

Здравейте, 

Телефонът е с Lollipop 5.1. и като задържа пръста върху иконата отгоре ми се появава деинсталране на приложението, а не както в предишния ми тел. с Android 4.4 - премахване на shortkut. Не знам как да оставя приложението, но само да махна шорткъта. Явно има някаква разлика в андроидите... Помагайте.

LENOVO VIBE P1M, IPHONE 4S, SAMSUNG S5 MINI, ACER B1
Българският сaйт за обяви - www.obiavi-bg.com
Цитирай
Аксесоари
#2

Като задържиш премести на някъде и трябва да се покаже кошче или отгоре или отдолу.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

Не става. Горе се появява кошче и плътно до него "uninstall" (обща икона). Не успявам да го сложа само в кошчето. Винаги предлага да деинсталирам.

LENOVO VIBE P1M, IPHONE 4S, SAMSUNG S5 MINI, ACER B1
Българският сaйт за обяви - www.obiavi-bg.com
Цитирай
#4

Ами не знам с какъв лаунчер си, но ако има опция си добваи празен екран, а другите ги махни.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#5

При мен си задържам и дърпам нагоре там ми излиза х като е върху него става червен и пускаш иконата и се трие..с нова лаунчер съм ако има значение...
Цитирай
#6

Няма как да се трие "иконата", тъй като телефонът (няй-вероятно) просто няма меню с приложения и всичко е на началните екрани.
Решенията са или всичко ненужно в папки или друг лънчър. Нова е готин например. Миналата седмица беше 1.50 лв. на промо.
Цитирай
#7

Да лънчър трябва и аз нямах всичко беше на екрана без меню,може би точно това е проблема аз си купих новата на 1.50
Цитирай
#8

Ясно. Благодаря за разясненията. Ще помисля за launcher...

Изтеглих си GOOGLE NOW LAUNCHER и засега ми върши перфектна работа - освен това е безплатен.

LENOVO VIBE P1M, IPHONE 4S, SAMSUNG S5 MINI, ACER B1
Българският сaйт за обяви - www.obiavi-bg.com
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)