Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забиване и лаг при скролване .
#1

Подариха ми Samsung galaxy core i8260 - стар е знам , искам да попитам първо може ли да се отстрани този проблем . Не е кой знае какво , може и да свикна с него , но е леко дразнещо . Сега съм с андройд версия 4.1.2 - Бих искал да попитам има ли читав ъпдейт за тоя телефон за по-нов андройд ? 4.4 например ? Също така ако може да ми дадете ръководство или нещо подобно как да си го ъпдейтна , ако сметна за удачно . Благодаря .
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом ти е подарен го root-вай и слагай Custum Rom, из XDA-Dev се разгледай ще намериш информация.
Това ще го оправи, иначе проблема който описваш се казва "TouchWiz" стара версия на слаб телефон.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

Гледах има някакъв ром , ама пише че не работи wi-fi , мобилен интернет и още някакви работи ... ако наистина е така то по-добре да го оставя така ..
Цитирай
#4

Ако не намериш читав къстъм ром,на който да му работи всичко,имаш две опции.Или връщаш фабричните настройки и го ползваш на чисто,а ако пак лагва си сваляш софтуер за твоя модел от sammobile.com и го преинсталираш с Один.Ето ти тема за отриентир,как става https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)