Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Модификации на Huawei P8

Да от България е закупен от Теленор
Цитирай
Аксесоари

Здравейте... Знае ли някой как мога да изтрия Мениджър на телефона... и на двата телефона ми блокира вайбъра макар да съм дал всички видове разрешения... заспят ли телефоните заспиват и вайбърите и като ми пишат мога да разбера едва когато отворя вайбъра... Благодаря предварително... просто не ми е нужен този ''мениджър на телефона'' имам 2 Леново 920 и 910 и на тях нямах подобен проблем...

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Няма как да го изтриеш, това е системно приложение, но можеш да пробваш следното - настройки/поверителност и сигурност/защитени приложения и разрешаваш viber. [attachment=7263]
Цитирай

(2015-11-09, 20:26:08)Muppa написа:  tical, на какъв режим ти е батерията? Ако е Smart, позволил ли си на Facebook да продължава да работи след като ти изгасне екрана? Settings -> Power saving -> Protected apps.

Всичко е точно, грешката си е в мен. Заблудих се от това,че не изкарва уведомление за лайковете на самата икона, а освен това понеже съм направил тагването да се появява само ако аз го разреша вкарва и него в същата графа и не ме уведомява. При добавяне към групи, коментари и други подобни всичко е наред.
Благодаря на всички, които се отзоваха, излезе фалшива тревога Smile
Цитирай

(2015-11-09, 22:55:18)Dominov написа:  Мога ли да те помоля за препратка.Аз в Али Експрес не намирам марката даже...
А 300 долара ми се вижда чудесна цена !
Да, и аз бих бил доволен да видя линк към въпросния търговец!

LG Optimus Black P970, Huawei Ascend G7
Цитирай

Здравейте, почти съм "впечатлен" от P8-цата без дори да съм го пробвал... Smile В момента ползвам CUBLOT X6, който започна да губи обхват и на двете карти извън града и в закрити помещения. Да не говоря за оплакванията от познати с: "няма връзка с този номер". Та се пристрастих към идеята за DSFA апарат. Четох четох тук, та ми изтекоха очите. Накратко въпроса ми е: има ли го премиума P8 в България или да чакаме чудеса по коледа чак???

Не е важно да знаем всичко, Важно е да знаем къде да го намерим!!!
Цитирай

Някой пазарува ли вече от тук?
http://www.honormi.com/huawei-p8-23
Как стои въпроса с митото, плаща ли се, или цената от сайта е крайна? Доста са добри цените между другото !
Цитирай

@SHANO, Premium версията все още я няма в България. А дали ще я има за Коледа, май и Huawei не могат да кажат. Ако държиш на Premium, поръчай си от Китай с DHL и по празниците ще е при теб.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай

(2015-11-13, 23:11:49)Dominov написа:  Някой пазарува ли вече от тук?
http://www.honormi.com/huawei-p8-23
Как стои въпроса с митото, плаща ли се, или цената от сайта е крайна? Доста са добри цените между другото !

Има и по-добри цени в алиекспрес доставката тук е доста по-голяма, докато в алито има по 10$ с DHL. Някой ползва ли P8 Max-а да даде мнения за телефона мисля понеделник да го поръчвам от там.
Цитирай

Хайде и аз се яхнах на адна p-8-ца... Телефончето е супер засега, само EMUI-то и настройките малко ми късат нервите Smile Някой ще помогне ли как да изключа предсказващия редактор с предложенията за думички на Swype клавиатурата... А браузърът дали случайно не може да побира и подравнява текста при зуумване на страниците...?

Desire S -> P8 -> P20 -> 11T
Цитирай

Сори, че в две теми питам, не бях намерил тази.Има ли начин нотификациите от Вайбър да се индикират от лед индикатора, че нещо не светка като съм получил съобщение.
С P8 съм.
Цитирай

Моля тези които са купили  от Китай да споделят ,плащали ли са мито?
Важно ми е защото мисля да поръчвам , та да знам какво да очаквам?
Цитирай

(2015-11-15, 15:12:05)Dominov написа:  Моля тези които са купили  от Китай да споделят ,плащали ли са мито?
Важно ми е защото мисля да поръчвам , та да знам какво да очаквам?

Можеш да очакваш всичко... По принцип повечето минават без да се плаща мито, продавача пише на пакета, че е нещо евтино и номера минава. Аз също ще поръчвам утре и ще се надявам да няма проблеми.
Цитирай

(2015-10-27, 11:04:23)niki31 написа:  Аз го имам Faboone,колегата Pero 78 ме е цитирал.Явно или не го е намерил в настройки или не е ъпдейтнал. 
pero78

когато натисна за ъпдейт ми дава ,че съм с последна версия -а Тъч плюса го няма Bu
Цитирай

(2015-11-14, 22:18:53)dani_z25 написа:  Сори, че в две теми питам, не бях намерил тази.Има ли начин нотификациите от Вайбър да се индикират от лед индикатора, че нещо не светка като съм получил съобщение.
С P8 съм.

При мен няма такъв проблем, led индикатора ми мига, когато получа съобщение по Viber.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай

Колега, може ли да кажеш с кой ром си?5.0.1 или бетата на 5.1.1? Благодаря предварително.
Стана най-накрая.Свалих малко по-стара версия на Led blinker /6.4.4/ и за сега, да чукна на дърво, работи Smile
Цитирай

Здравейте, с п8 съм, стандартната версия..и на камерата на функцията "забавено вдижение" го прави супер бързо вместо бавно..поне 10 пъти по- бързо от стандартно видео..някой забелязал ли е същия проблем или ако не сте опитвали, пробвайте и споделете мнение и някой ако знае решение на проблема Smile) Благодаря!
Цитирай

Грешка в превода. Писано и обяснено е вече, някъде назад в темата
Цитирай

Тоест трябва да е забързано движение, а е преведено забавано, така ли Smile)
Цитирай

Точно така Smile
Цитирай

Колеги модератори, моля ако има активна поддръжка раздела за устройства с марка Huawei, да се обърне внимание за направа на специализирани раздели за P8 както и за P8 Lite. Броят на гласувалите в анкетата на настоящата тема предполагам, че е достатъчен да бъдат създадени те. Нека модераторите преценят. Ние всички ще сме благодарни Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай

Горещо подкрепям горното предложение.

HUAWEI MATE 9 MHA-L29
Цитирай

Кокто е с 5.1 бета версията на L-09, да сподели какво е нновото и различното от 5.0.1
Цитирай

Здравейте ,
От известно време имам проблем с ГугълФотос (резервното копие)
незнам как но не прави вече копие на сниманите от мен снимки и видео клипове.
От какво може да е проблема ?
включвам го ..почва да мисли и до там..

Моля за помощ Smile


Поздрави,

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

(2015-11-18, 11:28:16)Tix0mir написа:  Кокто е с 5.1 бета версията на L-09, да сподели какво е нновото и различното от 5.0.1

Аз я ползвах малко бетата, има някой козметични благинки и върви мазно, но има и малко бъгове, както и РАМ мениджмънта не е добър, B200 версията е по-изпипана.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)