Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Модификации на Huawei P8

(2015-11-13, 23:11:49)Dominov написа:  Някой пазарува ли вече от тук?
http://www.honormi.com/huawei-p8-23
Как стои въпроса с митото, плаща ли се, или цената от сайта е крайна? Доста са добри цените между другото !

Аз пазарувах от тях, дори писах тук, че P8 Premium e на супер цена. Поръчах си него, оригиналния Smart Touch стъклен протектор с бутоните, оригинален кейс и тяхната тънка външна батерия. Поръчах миналия понеделник, вчера пристигна, днес го взех.

Използвах и услугата им Import Duty Insurance и изглежда, че работи, но за това ще мога да дам пълна информация след няколко дни. Ако услугата сработи на 100%, което очаквам да разбера, ще се окаже, че това е един от най-готините сайтове за поръчка. 

В момента, в който пиша тъкмо му се инсталира B210 ъпдейта, който честно казано не знам какво променя спрямо B200, но е малък  - 70MB.

HUAWEI P8 GRA-UL10 Carbon Black

DSFA & DUAL 3G/4G
Цитирай
Аксесоари

колко пара е кейса ,колко пара е Smart Touch/а и колко пара е батерията  Smile Smile Smile

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

(2015-11-18, 16:55:04)brzoo написа:  колко пара е кейса ,колко пара е Smart Touch/а и колко пара е батерията  Smile Smile Smile

Мързелът винаги е правел лошо впечатление. При положение, че говорим за конкретен сайт, от който съм ги поръчал, колко пък да е трудно сам да си отговорите на тези въпроси?

Протектор

Кейс

Батерия

Отне ми около минута заедно с поста.  Rolleyes

HUAWEI P8 GRA-UL10 Carbon Black

DSFA & DUAL 3G/4G
Цитирай

Грешно си ме разбрал бро, исках да знам какво точно си поръчал (като модел) и на каква цена..не съм медиум и врачка   Visslar
не съм и мързелив Wink
съжалявам че попитах извинявай Angel

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

Първи наблюдения и впечатления от GRA-UL10:

Eстествено голям кеф е двете СИМ карти да работят заедно и да не изключва едната при разговор. И да имаш 64GB памет също е чудесно.

Но открих няколко минуса:
1. Няма NFC - L09 има
2. Не работи пускането на Google Now с плъзгане нагоре от средния бутон. Изобщо аппа със зъбното колелце на Google Settings не излиза, въпреки че Google Play Services са инсталирани.
3. Може да е до бройка, но на P8 Standard екранът е с по-добър контраст
4. Ако описаните честоти в началото на темата са такива, то предимството на по-доброто покритие в разните отдалечени точки от големите градове, на базовите станции на под 1000 MHz, с този телефон няма да може да се ползва.

HUAWEI P8 GRA-UL10 Carbon Black

DSFA & DUAL 3G/4G
Цитирай

Пич, сподели как мина получаването на пратката? Накараха ли те да платиш ДДС?
Цитирай

на телефон поръчан от китай google now не работи.хонор-а ми е от китай и аз ги пробвах тия неща ,ама не иска...ще ти излизат и доста китайски приложения.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

(2015-11-19, 08:25:08)tzvetann написа:  Пич, сподели как мина получаването на пратката? Накараха ли те да платиш ДДС?

Да, накараха ме да платя ДДС и го платих, както си платих и за изготвянето на митническата декларация. Обаче при поръчката си платих застраховка Import Duty Insurance. Тя се заплаща в размер на около 5% от стойността на поръчката. Снощи им изпратих снимани касовите бележки от плащанията в лева с обяснение колко прави това в долари и тази сутрин получих потвърждение, че сумата ще ми бъде възстановена в paypal акаунта до 3 работни дни.

Точно в моя случай е точно все тая, защото и застраховката, и платените от мен ДДС и митническа декларация са практически едни и същи пари, но може би при някакви други, въпросната застраховка е добре дошла.

Ще мога да потвърдя със сигурност, чак когато видя парите в сметката си, но засега изглеждат суперточни. Отговарят бързо и на нормален английски.

(2015-11-19, 09:16:09)nastykb написа:  на телефон поръчан от китай google now не работи.хонор-а ми е от китай и аз ги пробвах тия неща ,ама не иска...ще ти излизат и доста китайски приложения.

А, излязоха ми тонове китайски приложения, но ги разкарах за минути. Всъщност Google Now си работи, просто не му работи бързото извикване през home бутона.

(2015-11-18, 17:38:28)brzoo написа:  Грешно си ме разбрал бро, исках да знам какво точно си поръчал (като модел) и на каква цена..не съм медиум и врачка   Visslar
не съм и мързелив Wink
съжалявам че попитах извинявай Angel

Ами грешно сте се изразил, brzoo, въпросите са не какъв точно протектор, каква точно батерия и т.н., а "колко пара е..." Оттам и заключението ми, че Ви мързи да го проверите сам. Без лоши чувства, само аргументирам реакцията си. Иначе винаги съм готов да помогна и отговоря, ако имам компетенцията.

HUAWEI P8 GRA-UL10 Carbon Black

DSFA & DUAL 3G/4G
Цитирай

В менюто настройки Arrow съхранение ,има раздел Разни - тия Разни какво включват?
Някой ако знае ще съм много благодарен Smile

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

Минах на версия б350, 5.1.1, на която няма тачплюс..и съответно не мога да си скрия навигационната лента ..някой има ли идея по какъв друг начин може да стане Smile
Цитирай

Здравейте, до сега съм ползвала все HTC андроид устройства, но реших да се възползвам от намаленията на Виваком в момента заедно с нов тарифен план, и тъй като техните телефони не са заключени за друга мрежа (аз съм към Mtel) си взех Huawei P8 lite апарат. Цената му е доста добра в момента. Честно казано бях много резервирана към тази непозната за мен марка, но 50% от решението ми се дължи на четенето на тази тема и мнения потребители. Бих искала да попитам, тези които вече го използват дали могат да ми препоръчат упътване на български, тъй като не съм сигурна, че с личния си английски ще се справя с тяхното User Guide. Приемам разбира се и всякакви споделени открити и ползвани често от вас функции и приложения.
Също така първото  ми притеснение относно апарата възникна при първи разговори, при това единствено и само с дъщеря ми чувам леко пращене при набиране и разговор. Подозирам, че проблемът е местоположение или не се сещам за друго за момента, но е изключително дразнещо докато се напрягам да я чуя.
Цитирай

Здравей,
За упътване на БГ не знам да има, но нали затова е темата тук във форума, така че ще направим нещо, като упътване на БГ Smile
Ако имаш въпроси, винаги може да попиташ в темата специално за P8 Lite: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1208907
Относно притеснението ти за пращенето, съм на 100% сигурен, че не е от телефона, ползвам го вече повече от 2 месеца и такъв проблем не съм забелязал
Цитирай

Здравейте,

Може ли някой да помогне  Smile
Какво влиза в този раздел Друго ???
гледам че там имам най-голям обем.. а незнам от какво е той ?

Благодаря Предварително,

Поздрави,
Виктор


[Изображение: MZOXU0cUh6Xp6Det5bLAJHqpxvjcanBhdN80MMBz...31-h943-no]

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

Здравейте.От около месец съм Huawei p8 gra-l09.Много съм доволен от телефона и за сега нямам сериозни оплаквания , но имам 1 проблем,който не мога да установя.Мобилния ми интернет понякога се спира сам,въпреки че индикатора за него си "свети" и аз не съм го изключвал,после трябва да спра мобилния и да го пусна,за да тръгне пак.Не знам проблемът софтуерен ли е или е от сим картата.Някой ако има решение за този проблем нека помага.Благодаря Ви!
Цитирай

Bultras виж да ли това е активно,настройки-безжични и мрежи-още-мобилна мрежа-активиране на постоянно включени мобилни данни.
Цитирай
Smile 

Здравейте :Smile От вчера съм с P8-мица купена от Виваком (с бонус колонка,която все още не съм тествал,но ще тествам и ще кажа какви са ми впечатленията) :Smile  Първо искам да попитам на задният панел долу има един код,който е като лепенка и ме интерсува дали се маха или да не се и опитвам да го махна :Smile Малко по-късно ще споделя мнението си за него на фона на предишните ми два телефона които бяха Huawei P1 и Сони М4 Аква :Smile
Цитирай

Тая лепенка я махнах веднага.Не мисля, че ще ти трябва за нещо.
Цитирай

Това е стикер, който удостоверява, че устройството отговаря на стандартите в ЕС. След като телефонът напусне магазина не е необходим Smile
Аз също съм го махнал.
Цитирай

Благодаря Smile И аз ще я махна тогава! Иначе някой да има повече скрийн протектори с цел да не си поръчвам китайски и да ги чакам 30 дни или пък да ме насочите към някой магазин от който мога да си напазарувам аксеоари Smile Току що пробвах блутут колонката и...зукът е уникален!Супер много ме изненада и препоръчвам на всеки който ходи на палатка,излет или други подобни разходки Smile
Цитирай

Огледай хубаво екрана на апарата.Той си има "фабричен" скрийн протектор.

HUAWEI MATE 9 MHA-L29
Цитирай

(2015-11-28, 06:30:03)martyy написа:  Огледай хубаво екрана на апарата.Той си има "фабричен" скрийн протектор.
Моя беше последния и го свалиха от стената.Фабричния протектор беше махнат,а и да не беше аз щях да го сваля защото искам да си сложа матов Smile и за това питам тук...намерил съм разни китайци,но не ми се чака
Цитирай

Фабричния протектор е приличен. Аз си карах с него докато ми дойде стъкления от Китай. Из преебалника има протектори, но са на цени като в магазин. Срещу ЦУМ има магазинче за аксесоари, където стъклен протектор е 10лв с поставянето. Ако ти е спешно това е вариант. Аз за тези пари си поръчах 3 стъклени протектора и приличен кейс от ebay. Сега чакам да ми дойде алуминиевия кейс, че тоя силиконовия убива усещането от телефона.
Цитирай

Здравейте.
Днес си взех Huawei p8 и имам един много странен проблем.. как да си махна T9 или с други думи autocorrect-a на самият телефон? и как да си сменям клавиатурата от българска на английска?
Цитирай

Здравейте! Някой ползва ли двусимовата версия на Р8 и може ли да даде мнение за работата й. Благодаря!
Цитирай
Smile 

(2015-11-28, 12:51:47)xatamoto написа:  Фабричния протектор е приличен. Аз си карах с него докато ми дойде стъкления от Китай. Из пре****ника има протектори, но са на цени като в магазин. Срещу ЦУМ има магазинче за аксесоари, където стъклен протектор е 10лв с поставянето. Ако ти е спешно това е вариант. Аз за тези пари си поръчах 3 стъклени протектора и приличен кейс от ebay. Сега чакам да ми дойде алуминиевия кейс, че тоя силиконовия убива усещането от телефона.

Аз закрепих с обикновен протектор+силиконово калъвче = 10 кинта  :Smile разглеждам за дълготрайните решения за предпазване,защото често изпускам телефоните си,а в повечето случаи ги и заритвам в опит да омекотя изпускането  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Мерси все пак за предложения вариант Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)