Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Модификации на Huawei P8
#76

Вземи си Хонър 6. Аз искам този!  Коментара за смешния Айфоуун няма даже да я коментирам
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-08-11, 21:41:38)skiman написа:  За тия пари по-добре iPhone 6.

По-добре погледни още веднъж характеристиките и пак прецени, кое си струва парите.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#78

Ако гледахме характеристиките, то никога не бих взел iPhone, какъвто и да е. Ябълката бие всичко друго по съвсем други критерии и то не заради модата. Но нонейм китаец за 1300 лв...не мерси. Ако ще да пере и готви.

Онзи ден разглобявах за почистване един макбук. Еми след отварянето му, седях 10 мин и се наслаждавах на изработката, детайли, визия.....всичко му беше като на съвършенната жена.
Цитирай
#79

визия.....всичко му беше като на съвършенната жена.


Само, където тая жена още не се е родила Big Grin

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#80

За това има ябълка Angel
Цитирай
#81

Ти си от слепите дето казват Айфон, Макбуук и т.н. Само дето Huawei, доставят 36,8% от частите на Айфоууууууун. И от Ейпъл не го отричат, а дори избягват делата за патенти и т.н. защоти знаят колко са важни китайците за тях.
Цитирай
#82

P 8 lite снимки :

Smile
Цитирай
#83

Някой знае ли къде е опцията с двойното почукване за заключване на екрана...

(2015-08-09, 10:43:05)georgyan написа:  Излезе актуализация В182, налична за китайските версии на телефона. С нея се добавя double tap за събуждане на дисплея и zoom на камерата с два пръста. За да активирате събуждането трябва да го включите от Настройки>Контрол с движения>Двукратно докосване. Очакваме да видим екстрите и в европейската версия.  Wink


при мен я няма опцията - Двукратно докосване...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#84

Аз сьм с евро версията , рьчно си сложих 170 версия , двоен тап за отключване има , както и бьрз достьп до някои приложения от закл. Екран с жест, работят не перфектно, но бива, ще го подобрят, дойдоха ми матови анти отбляськ протектори за екран, сложих днес пасна супер, ако някой от София иска може да му дам за не4ви символични кинти, тьй като имам 10 броя, а ми трябват макс два три.

@luxlux
Settings/ smart assistance/motion control най- долу са двете нови опции , вьпроса ти с коя версия софт си и кой модел телефон.


Редактирано от модератор.
8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).
Цитирай
#85

HUAWEI P8max версия - DAV-703LV100R001C233BO18

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#86

@luxlux

Как? От къде? Кога? Искам и аз?
Цитирай
#87

(2015-08-18, 04:15:44)luxlux написа:  HUAWEI P8max версия - DAV-703LV100R001C233BO18

Пич, ние сме с различни апарати , както и колегата дето описваше промените , твоя е още сьвсем нов на пазара само ти си сигурно с него, малко тьрпение, ще добавят, аз сьщо почаках почти месец преди да получа тази опция, тьрпение.
Цитирай
#88

От къде го поръчвате Макса?

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#89

Да и аз искам информация от къде се поръчва. И още един въпрос, ако се поръча сега P8 МAX от чужди сайтове на други страни, щом все още не е внесен в България ще има ли българско меню. Може с този въпрос да се повтарям, щото мисля че в предишно мнение съм питал, но предварително ви благодаря. Лек ден приятели.
Цитирай
#90

От два месеца Huawei P8 Max може да се поръча от Китай. Различни оферти има ТУК. Всички версии на телефона, в това число и Макса, идват от Китай с многоезично меню, включващо и български системен език. Единствено ще трябва да си инсталирате Google Play и Google Contacts Sync. В шапката на темата е описано как става, отнема 1-2 минути.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#91

Здравейте! Насочил съм се към huawei p8 lite. Бих искал да попитам тези, които го имат, за впечатленията им от телефона като цяло. Загрява ли бързо, как ви се струва дисплея, камерата, батерията? Не мисля да го ползвам за игри, а предимно за разговори, интернет и т.н. Благодаря предварително.

HTC DESIRE 500-------Huawei p8 lite---------Huawei mate 20lite
Цитирай
#92

(2015-08-17, 18:17:06)mrasnik0 написа:  Аз сьм с евро версията , рьчно си сложих 170 версия , двоен тап за отключване има , както и бьрз достьп до някои приложения от закл. Екран с жест, работят не перфектно, но бива, ще го подобрят, дойдоха ми матови анти отбляськ протектори за екран, сложих днес пасна супер, ако някой от София иска може да му дам за не4ви символични кинти, тьй като имам 10 броя, а ми трябват макс два три.

@luxlux
Settings/ smart assistance/motion control най- долу са двете нови опции , вьпроса ти с коя версия софт си и кой модел телефон.


Редактирано от модератор.
8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

Колега, може ли да споделиш как се държи рома. Някакви проблеми от към производителност, батерия, което да се различава от 132?
Цитирай
#93

(2015-07-24, 17:26:45)lost in написа:  
(2015-07-24, 08:47:42)skiman написа:  Аз съм от старата школа дет бяхме научени да си пазим нещата, защото нямахме. Angel
Лек ден.
Offtopic
Вярно е това,малко бяха на които бащите им бяха тираджии,те бяха за завиждане на времето
Е,значи можем да си викаме "наборе" Tongue
И аз се включвам към Вас, а утре и с телефона, че след малко отивам на работа. Утре в 10:00 ще чакам да отворят Media Markt, цената е 229 евро за Huawei P8 Lite.
Очаквайте скоро снимки..Wink

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#94

По повод питане дали устройството поддържа Glonass, прилагам скрийншот на теста с GPS Data. Отговорът е категорично ДА!

   

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#95

(2015-08-20, 13:47:06)KRATOS написа:  
(2015-08-17, 18:17:06)mrasnik0 написа:  Аз сьм с евро версията , рьчно си сложих 170 версия , двоен тап за отключване има , както и бьрз достьп до някои приложения от закл. Екран с жест, работят не перфектно, но бива, ще го подобрят, дойдоха ми матови анти отбляськ протектори за екран, сложих днес пасна супер, ако някой от София иска може да му дам за не4ви символични кинти, тьй като имам 10 броя, а ми трябват макс два три.

@luxlux
Settings/ smart assistance/motion control най- долу са двете нови опции , вьпроса ти с коя версия софт си и кой модел телефон.


Редактирано от модератор.
8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

Колега, може ли да споделиш как се държи рома. Някакви проблеми от към производителност, батерия, което да се различава от 132?
Цитирай
#96

Аз да ви кажа честно не разбирам от телефони... Купувам ги според това за какво ми трябват... Доволен съм от макса защото всичко му е перфектно - само ме дразни че е златен/нямаше черен на тази цена/ но поръчах отделно черен калъф /със митницата и доставка ми излезе 1370/... сега ще махна двете леновота и ще взема ако ми хареса lite модела или P8... но вече ще е от България за да не си късам нервите излишно... имаше онзи ден ъпдейт и добавиха бутона изключване... но двойното почукване го няма все още...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#97

От два часа съм собственик на Huawei P8 Lite (бял), телефона си ъпдейтна след включването и сега дори работи активирането на дисплея с двойно почукване (някъде четох че не работело). Първите впечатления са много добри, предстои тестване на GPS-a, който ще сложа след малко iGO. Единствено ме дразни че е по-лек от UMI Zero, но се надяваме да изкара повече от него (6 месеца и изгоряла дънна платка).,но за това имам гаранция 2 години и с това приключих с купуването на телефони от Китай. Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#98

@simonb,честита придобивка! Няма да те разочарова,има скрити преимущества пред много флагмани! Разглеждай го бавно и вниматетлно и много да те радва!
Цитирай
#99

знае ли някой как да махна трептенето на клавиатурата на смс и на вайбър... махнах вибрацията - но и аз не знам как... във език и въвеждане - там някъде е опцията...

Xiaomi Mi 11
Цитирай

(2015-08-22, 17:20:54)lost in написа:  @simonb,честита придобивка! Няма да те разочарова,има скрити преимущества пред много флагмани! Разглеждай го бавно и вниматетлно и много да те радва!

  Мерси, дано. Сложих му iGO, направо лети, много е бързо, явно заради глонаса, на Леновото ми е същото, но бави. Поръчах 3 калъфа, само трябва да фо опазя докато дойдат от чина.

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)