Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключен телефон или Sim карта на Sony Xperia M2
#1

Здравейте ,

Искам да попитам дали има решение на проблема , така става въпрос заключен телефон или нещо такова . Днес си разменихме картите на телефоните със мой приятел който също има Sony Xperia M2. Понеже искаше да му върна версията от 5.0 към 4.4.4
и си ги разменихме понеже му предложих да вземе моя а аз неговия и тази вечер да му оправя и утре да му го дам ! След като си ги разменихме ( П.С. Бихме в училище последен час ) той си го поиска обратно и ми каза че ще му го оправя в петък. ОК . Айде пак по старо му сега се прибра у тях и ми пише че телефона му иска пин а преди да си разменим симовете не му искаше пин код , а сега му иска и когато има сим карта и дори когато няма !!! Телефона му е от Теленор , моят е от Мтел аз не съм имал проблеми след смяната на симовете . Ако може да се оправи ще съм благодарен за помощта мислех да направя със Flashtool направо и видя дали ще се оправи но предпочитам да ми кажете !

Благодаря предварително !

Sony Xperia M2 , Black Rooted 5.1.1  
Цитирай
Аксесоари
#2

Това е същото като блoкиран телефон ,но прилича на проблем с картата ,пробвайте с друга карта дали ще запали.........
в момента имам една М2 която е с този проблем но тук се знае ,че е блокиран поради неуредени сметки с оператора и той деактивира картата и блокира телефона,,,,,,,,,с префлашване няма да стане .

Тук отключват ли блокирани смартфони????? http://www.unlockonline.info/razkodirane-na-sony-xperia

Galaxy S2 GT-i9100-CM11 Android 4.4.3;Xperia M2 d2303
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)