Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изключи се и не тръгна
#1

Здравейте, имам HTC desire 820 та както си слушах музика на батерия около 30 процента телефона изгасна и не иска да тръгне отнвото,при включено зарядно само мига индикатора в оранжев цвят ,кво стана телефона е използван 2 седмици ?Предполагам е влязал в sleep моде четох за тва включва се със задържане или няколко натисканя на пауаър бутона ама не иска и тва си е давайте съвети ,че вече съм разочарован от избора си... Телефона ми трябва постоянно и просто е някакъв ужас вече .

Nokia E66-->Xperia Tipo-->Xperia X8-->Samsung Galaxy Y-->Huawei G6-->Htc Desire 820--> ? 
Цитирай
Аксесоари
#2

В bootloader можеш ли да влезеш? Става с Power+VolDown, когато телефонът ти е изключен.
Цитирай
#3

(2015-12-16, 09:36:29)bobytsekov написа:  В bootloader можеш ли да влезеш? Става с Power+VolDown, когато телефонът ти е изключен.

Добре,влязох във bootloadera и дадох рековари телефона се рестартира и пак отначало зареди няколко пъти до картинката за фон и веднага изключи и продължи да се рестартира..Да отбележа телефона е нов още в гаранция и нищо не му е правено само ъпдейт който сам си по иска до лолипоп .Не ми се разправя да го нося във магазин защото ще го чакам със месеци а и пък защо да не опитам сам. Също имам въпрос ако му дам factory reset всичко ли ще се изтрие най вече ме интересува за контактите и ъпдейта ?

Nokia E66-->Xperia Tipo-->Xperia X8-->Samsung Galaxy Y-->Huawei G6-->Htc Desire 820--> ? 
Цитирай
#4

Не е необходимо да влизаш в рикавъри. Дай му Factory reset от bootloader-а. Ако контактите са ти в Google, няма да ги изтрие, защото те всъщност се намират на сървърите на Google, не в телефона ти. Ъпдейта също. Ще се изтрият всички инсталирани от теб програми, както и вътрешната памет - снимки, музика...
Цитирай
#5

Благодаря за бързия отговор ,направих каквото написа и се ми пише .. Android is upgrading 5от6 но вече зарежда много време и един път се рестартира..И в крайна сметка можеш ли да посочиш причина за този странен за мен проблем

Nokia E66-->Xperia Tipo-->Xperia X8-->Samsung Galaxy Y-->Huawei G6-->Htc Desire 820--> ? 
Цитирай
#6

Може би трябва да изчакаш малко.
Цитирай
#7

Завърши упгрейда и сега започна да се рестартира сам и стига само до логото на HTC ..Гаранцията покрива ли такъв вид повреди и имали друг начин да пробвам да го оправя

Nokia E66-->Xperia Tipo-->Xperia X8-->Samsung Galaxy Y-->Huawei G6-->Htc Desire 820--> ? 
Цитирай
#8

Изчакай все пак още известно време.
Ако няма промяна, значи е за сервиз. Да, гаранцията ще го покрие.
Цитирай
#9

Мерси много . Smile

Nokia E66-->Xperia Tipo-->Xperia X8-->Samsung Galaxy Y-->Huawei G6-->Htc Desire 820--> ? 
Цитирай
#10

И аз имам същия проблем, като колегата. Телефона както го ползвах се изключи, а беше на 35% батерията. Включих го, изписа на бял фон HTC и така стоя 10 мин. вследствие на което му падна изцяло батерията, понеже диспеля свети много ярко и дърпа батерия доста (дори когато е на 100% като го включвам пада на 92%)...
Та... изключи се пак, включих го да се зарежда и започна сам да се рестартира БЕЗ ДА СЪМ НАТИСНАЛ POWER БУТОНА ЗА ВКЛЮЧВАНЕ. Зададох му Facotry Reset, но нищо, рестартира се до HTC дисплея, изгасна, пак се включи и пак обратното. Този процес го оставих за 10 мин. да видя докъде ще стигне, но той си се рестартира като пич.
Смятате ли, че това може да е заради задаването на Factory Reset, да е запомнил командата и да се опитва при стартиране да започне преинсталация, но поради липсата на ток да не може да продължи процеса? Защото дори и на зарядно да е включен, той дефакто не може да набере и минимум 10% за да издържи на включването за достигане до Android възтановяването?!!! Аз така си го обяснявам, дайте своето мнение. БЛАГОДАРЯ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)