Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с микрофона!!!!
#1

Здравейте, от няколко дни съм с това телефонче и всичко беше наред. Но един път при набиране мисля , че натиснах нещо и след това всеки  с когото говоря ме чува адски тихо... може ли да ми кажете дали аз съм направила нещо с някои от настройки или телефона се е бъгнал. Рових във всесъзможни настройки на звук, обаждания и подобни , но не открих нищо , което да отговаря на проблема ми. Предварително благодаря...
Цитирай
Аксесоари
#2

Върни му фабричните данни и би трябвало да се оправи Smile
Цитирай
#3

Дали ще стане...? Не съм сигурна, че аз съм направила нещо. В някакъв форум срещнах същият проблем, но не му обърнах внимание, защото все още не бях решила да взема телефона, но сега след като се появи и при мен съм склонна да вярвам, че може и да е от телефона. Затова се чудя..., ако някой има сходен проблем да сподели.
Цитирай
#4

Здравей, поразровивх се съвсем набързо и видях че и други имат проблем със слабият звук. Пробвай първо като рестартираш телефона, ако не стане с рестартиране тогава мини на Фабричните данни или хард ресет. При други помагало и трите случая. Като за начало пробвай с рестарт на телефона и ако не стане след това пробвай другите 2 начина. Надявам се да съм ти помогнал. 

П.С - И ако може да споменеш с коя версия на андроида си, по точно с кой Kraft си.
Цитирай
#5

(2015-12-16, 22:10:29)Slackwere12 написа:  Здравей, поразровивх се съвсем набързо и видях че и други имат проблем със слабият звук. Пробвай първо като рестартираш телефона, ако не стане с рестартиране тогава мини на Фабричните данни или хард ресет. При други помагало и трите случая. Като за начало пробвай с рестарт на телефона и ако не стане след това пробвай другите 2 начина. Надявам се да съм ти помогнал. 

П.С - И ако може да споменеш с коя версия на андроида си, по точно с кой Kraft си.
[quote pid='1218691' dateline='1450296629']
С леново А6010 съм и аз имам проблем с микрофона. Пробвах и трите начина и все не ме чуват или много слабо ме чуват.
[/quote]
Цитирай
#6

Открих проблема.Запушете задният микрофон с листче хартия прегънато на две.При мен станаха нещата.
Цитирай
#7

"...Запушете задбия микрофон с листче хартия префънато на две..." - как е на български това?

 
Цитирай
#8
Wink 

Kernel Adiutor е истината, но трябва ROOT          
Цитирай
#9

да попитам знаещите- има ли възможност за корекции в настройките на микрофона от инженерното меню че не намирам такива
Цитирай
#10

Не няма, поради простата причина че нямаме инженерно меню, защото сме със snapdragon а не с mediatek.
Цитирай
#11

Здравейте, имам проблем с микрофона на lenovoto всичко е ок няма проблеми, докато не започна да записвам с него например когато снимам клип или искам да изпрата звуково собщение по Messenger пращи много здраво нищо не се чува или когато снимам клип със снапчат същата работа и е много дразнещо. Ако някой знае как да го оправя моля да пише. проблема го имаше и на 4.4.4 kitkat сега е с 5.1.1 CyanogenMod 12.1
Цитирай
#12

Проблема може да се окаже в Kernela.
Цитирай
#13

как да го оправя при теб така ли е ?
Цитирай
#14

Ми аз не съм правил звукозаписи до сега не мога да ти кажа дали го има и при мене този прпблем, просто предполагам че може да е от кернела, понеже някой кернели имат бъгове със слаб звук, може да погледнеш няколко коментара нагоре, по точно коментара на @mishovn той е поставил снимка как да си оправиш слабия звук.
Цитирай
#15

да попитам колегата @mishovn снимките които е постнал от Karnel Adiutor от А6000 ли са  защото точно такива настройки не виждам ако е възможно по точно обяснение като за лаици Bu
Цитирай
#16

Да в kernel adiutor са, но не всички кернели имат настройки за звука. Явно твоя няма и затова не намираш тази графа.
Цитирай
#17

колега Slackwere12 може ли споделиш с коя версия на karnel auditor  са достъпни настройките за микрофона защото пробвах с различни версии но такава липсва - това имах предвид- дали снимките постнати от колегата [b]mishovn [/b]
са от Lenovo a6000 или друг телефон Tummenupp
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)