Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключване на bootloader и ROOT на устройство Huawei P8 Lite
#26

Направи един скрийншот на грешката и го постни
Цитирай
Аксесоари
#27

Ето снимката след стартирането на oneclick-root-for-P8lite:
а ето и след като си качих приложението kingroot и след това качих и root checker и чекнах веднага и ето резултата:


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#28

Еми то си го пише ясно! Нямаш инсталирани ADB драйвери.
Цитирай
#29

Искаш да кажеш че bootloader не е отключен???
Цитирай
#30

Пробвай дали реагира на команди:
adb devices
adb reboot bootloader
И тогава стартирай bat файла

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#31

Реагира ето какво се случва:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#32

Гледам, че си изпълнил само първата команда, пък и до колкото разбрах си рутнал с KingRoot. Сега си имаш рут дори и да не го искаш Smile
Честито!
Цитирай
#33

Прецаках се нещо не иска да ми зареди стой си на логото,това стана след като стартирах oneclick-root-for-P8lite и до там
Цитирай
#34

А преди това отключи ли бутлоудъра?
Цитирай
#35

да,в момента съм.... и пак до логото и край

Отключих го и следвах стъпките в момента в който се рестартира заби.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#36

Не разбрах, дали си отключил бут-а?
Предполагам си опитал да рутнеш по този метод андроид 6.0?
Това е дно от доста нелогичните рестрикции на форума да не можеш да си редактираш мненията!!!
Е този метод СТАВА САМО ЗА АНДРОИД 5.0!!!

Ако ти е отключен бут-а не се панирай!
Сложи къстъм рекавърито TWRP 3.0.2
и пиши като си готов
Цитирай
#37

Извинявам се (направо се притесних), отключих бут-а,след това стартирах oneclick-root-for-P8lite,телефона се рестартира и спря до логото.И да аз съм с 6.0 Sad

Не мога да го сложа,в командния прозорец ми пише device unauthorized

Мисля,че ми се изясни,всичко е от usb debugging-а,мисля,че не отбелязах отметката да я запамети и от там всичко се....
Мисля,че е за коша.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#38

Аз ли не правя нещата правилно или е така?!?
Когато се опитвам да получа ънлок кода, ми дава грешка, кода не е използван 2 седмици!
Цитирай
#39

С коя версия на андроид си?
Цитирай
#40

Със В560 съм.
Цитирай
#41

Не съм сигурен дали кингрут работи на 6.0. Защото ънлок кода е скрит в един системен файл
Цитирай
#42

Kingroot не работи върху В560, засега!
Цитирай
#43

Със .apk пробва ли? Има две приложения, едното е за телефона(apk) другото е за копмютър. Пробвай и с двете, пък дано имаш късмет, иначе....14 дни
Цитирай
#44

KingOroot е с компютъра, а Kingroot-a си е баш този с apk-то.
Цитирай
#45

(2016-05-28, 08:06:25)sokkoban написа:  Със .apk пробва ли? Има две приложения, едното е за телефона(apk) другото е за копмютър. Пробвай и с двете, пък дано имаш късмет, иначе....14 дни

Търпението е добродетел, пък и 12 дни не са чак толкоз.
Цитирай
#46

Ако не ти се чака, аз лично си отключих бута още с андронид 5. Ако искаш слезни на андронид 5. Стъпките са следните: щом си на в560, слезни до б300. След като имаш инсталирана версията б300, слезни на в190. Включваш телефона към компютъра и после изпълняваш програмата Kingroot. Пак така както си пробвал с В560, абсолютно по същия начин. Аз лично съм го пробвал и работи. На един колега му направих тази интервенция и стана. И пак да повторя:
Не инсталирах други версии освен тези които ти написах. Заключен ти е бута и ако стане някакъв фал, телефонът ти ще се брикне и после няма отърване. Затова следвай последователността на версиите.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#47

Благодаря, ама Kingroot, не можа да ми грабне симпатиите.
Цитирай
#48

Зависи за какво ти трябва отключен бут, ако е за да сменяш и пробваш ромове, то тогава от гадната програмка няма да остане следа, след форматиране на паметта и флашване на нов РОМ Smile
Цитирай
#49

Искам да имам и заводския ром в чиста форма.
Цитирай
#50

Takaa все пак не се наложи да чакам две седмици и днес имах късмет, получих кода и отключих буутлоудъра. Инсталирах TWRP и... не знам как да вляза в TWRP-то. Тука само ми пише, че буутлоудъра е отключен...

Оправих се, натискат се всички бутони.
пс Ако модератора реши, да трие
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)