Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключване на bootloader и ROOT на устройство Huawei P8 Lite
#51

Попринцип се задържа копчето за увеличаване на звукът о пауър бутона докато не извибрира.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
Аксесоари
#52

Някой знае ли друг начин за отключване на bootloaderа? Защото не ми дава код от страницата Sad
п.п.
Забравих да спомена че преди съм го отключвал по този начин и нямаше проблем но ми се скапа нещо платката и сега е сменена с нова Wink
Цитирай
#53

Как ти признаха гаранцията с оотключен буутлоудър или извънгаранционно?
Цитирай
#54

(2016-11-10, 19:36:05)dobs7z написа:  Как ти признаха гаранцията с оотключен буутлоудър или извънгаранционно?

dobs7z написа: написа:Единствения, но огромен минус при отключване на буутлоудъра е ако излезе петно на екрана.

Срещу 8лв го заключваш до заводско Locked така че ако не са ти проблем тези 8лв си свиркаш [Изображение: wink.png] 

Колега тук ти е обяснено че може да се върне до LOCKED но всъщност и аз не знам как става за 8 лева Wink
Въпросът ми беше друг Smile
Цитирай
#55

Питах още тогава как се връща срещу тези прословути 8 лева, така и не получих отговор.
Цитирай
#56

dobs7z написа: написа:
Единствения, но огромен минус при отключване на буутлоудъра е ако излезе петно на екрана.


Е това пък ако ми го обясни някой,какво общо има едното с другото
Цитирай
#57

(2016-11-11, 18:31:22)красис написа:  dobs7z написа: написа:
Единствения, но огромен минус при отключване на буутлоудъра е ако излезе петно на екрана.


Е това пък ако ми го обясни някой,какво общо има едното с другото

Общото е че при отключен буутлоудър ще си платиш за смяна на тъча и ще ти анулират гаранцията Wink
Цитирай
#58

(2016-11-11, 18:31:22)красис написа:  dobs7z написа: написа:
Единствения, но огромен минус при отключване на буутлоудъра е ако излезе петно на екрана.


Е това пък ако ми го обясни някой,какво общо има едното с другото
Не си наясно с гаранционните условия, за да ти се обясняват разни неща. Запознай се.
Цитирай
#59

Защо ще се сменя тъча при отключването,гаранцията в случая не ме интересува,попитах как се появява петното като отключиш буутлоудъра айде запознайте ме!!!!!!
Цитирай
#60

На какво си? Нещо тежко? Извади къде съм казал, че отключването на буутлоудъра води до петно на екрана.
Единствено съм казал, че отключвайки буутлоудъра - ако се прибегне до гаранция някога, то няма да бъде приета. Капиш?
Цитирай
#61

Добре де колеги няма ли друг начин за получаване на код за отключване???
Цитирай
#62

(2016-11-20, 19:04:10)gero802 написа:  Добре де колеги няма ли друг начин за получаване на код за отключване???

Има, но трябва даунгрейд до 5.0
http://huaweip8lite.blogspot.bg/2016/03/...uawei.html
Цитирай
#63

(2016-11-21, 10:26:37)sokkoban написа:  Има, но трябва даунгрейд до 5.0
http://huaweip8lite.blogspot.bg/2016/03/...uawei.html

Този го знам редовно проверявам твоят блог Smile
Просто се наплаших с тия префлашвания заради този balong че друга платка не знам дали ще ми сменят. Все още се колебая с отключването но свикнах да работя с китайската версия която си е доста по добре от към екстри само заради нея бих отключил пак  Cool
Цитирай
#64

Още ли няма начин за рот на този телефон с андроид 6 ,без да се губи гаранцията?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#65

Пуснах тема ама майтрябваше тук да я напиша,с андроид 6 съм,отключен бут.с драйвърите всичко е точно и всичко мина нормално с рутването както е описал Сокобан.След което проверявам дали има рут и роот чекера ми пише че устроиството няма рут.Нещо сбъркал ли съм или какво незнам.
Цитирай
#66

(2017-04-05, 07:21:44)красис написа:  Пуснах тема ама майтрябваше тук да я напиша,с андроид 6 съм,отключен бут.с драйвърите всичко е точно и всичко мина нормално с рутването както е описал Сокобан.След което проверявам дали има рут и роот чекера ми пише че устроиството няма рут.Нещо сбъркал ли съм или какво незнам.
Има си отделна тема за рут на 6.0
Тази е за 5.0
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=84057

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#67

Toва ръководство става ли за 6.0 ММ ?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#68

Не мога да изпълня втората стъпка при отключването на bootloader. Когато отворя линка никъде няма бутон за логване във фейсбук. Моля помогнете
Цитирай
#69

(2017-11-03, 15:34:51)creekill написа:  Не мога да изпълня втората стъпка при отключването на bootloader. Когато отворя линка никъде няма бутон за логване във фейсбук. Моля помогнете

Подкрепям колегата ако някой може да помогне с подобна регистрация в huawei  че иначе няма начин как да си намерим код за unlock.
Цитирай
#70

Пробвайте от тук Register
Аз нямам фейсбук и така си направих регистрацията. На Country/Region няма България, отметнах Украйна  Big Grin и се получи.
Цитирай
#71

(2018-01-20, 18:26:32)st34 написа:  Пробвайте от тук Register
Аз нямам фейсбук и така си направих регистрацията. На Country/Region няма България, отметнах Украйна  Big Grin и се получи.

С Украйна не ми позволява да завърша регистрацията.
Цитирай
#72

Ами пробвай с други държави, списъка не е малък.
Цитирай
#73

(2018-01-21, 11:29:27)st34 написа:  Ами пробвай с други държави, списъка не е малък.

Изредих ги всичките с нито една не става.
Цитирай
#74

Прати ми на ЛС данните, ще ги пусна през моята регистрация...

Product model - 
Product serial nomber - 
Product IMEI (ако двусимов и двата) - 
Produck ID - 

Ето това трябва да се попълни...
[Изображение: alePNG8zyuZLMWOD6pJMUO82OJ1516536253.png]
Цитирай
#75

(2018-01-21, 12:43:28)sisobosko написа:  Изредих ги всичките с нито една не става.

Аз се регистрирах с ТЕЛЕФОНЕН номер преди половин година и ми е отметнато България!

Обаче миналата седмица исках да влезна да отключа един телефон и не ми позволи, каза че съм няма достъп, че съм бил от друг регион.
Добре че имам втора регистрация с регион Китай, с нея стана! Лошото е че горе цялото меню е на китайски и реално не знаеш къде какво цъкаш. Единствения начин да се оправиш е ако знаеш директния линк и влезнеш за отключване, ама и това не винаги бачка, защото те дори го смениха. Линка преди 2 години е един, преди година друга, а сега е трети. Просто си ъпгрейдват сайта и линка за отключване става с различен URL адрес.

Иначе и аз препоръчвам изпрати инфо данните на човека отгоре и той ще ти даде кода за отключване или ако искаш и на мен ми ги изпрати и аз ще ти дам кода.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)