Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за покупка LENOVO P70 или LENOVO VIBE P1.
#1

Здравейте,
Двоумя се между двата телефона.

Бях зи заплюл за коледа  LENOVO P70, но чета много негативи  за него.

Главно за  разговори, имейли, интернет


Благодаря ви предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Lenovo vibe p1,хем е по-нов модел,хем ще получи и андроид 6.Аз съм с малкия p1m и е мноого добре,имаше проблем с ота ъпдейта,но го оправиха,за сега други негативи нямам към този модел.Общо взето има всичко от което има нужда нормалния човек.Другия вариянт е да ги разцъкаш и двата на място и тогава да си прецениш,но p1 мисля че е една класа отгоре.Smile
Цитирай
#3

P1 разбира се Wink
Цитирай
#4

Няма място за чудене Smile
Избери P1, аз така направих

Samsung Galaxy GT-I5500 - - -> Sony Xperia SP (C5303) White - - -> Lenovo VIBE P1 - - -> Lenovo A7010
Цитирай
#5

Благодаря ви Smile
Вече съм горд собственик на LENOVO VIBE P1 Smile
Цитирай
#6

Честито за което,  но ми се струва, че си избързал с решението..

Pocophone f1
Цитирай
#7

От чисто любопитство , ще споделиш ли защо смяташ че е избързал ?
Цитирай
#8

Собственик съм на 2 п70 и ако включим и този на съпругата ми стават 3 бр.Най стария е купуван март 2015 ( може и да съм малко пристрастен). Проблеми съм нямал никога.Все още си ги използвам с андроид 4.4.4 и докато не се убедя че има добър ъпдейт до лолипоп за тях , няма да им пусна ъпдейта , който вече съществува до 5.1
И тук е време да споделя нещастието което сполетя един приятел и още един така да го кажа" познат" Двамата решиха да си направят коледен подарък и си закупиха  vibe p1
В настоящия момент единия е върнат в сервиз а другия е даден на познат на собственика майстор за да се опита да разбере какво не е наред с него.Подробности за дефектите не знам,но  телефона на приятелят ми успях да го поровичкам преди около 10 дена.Лагваше жестоко и след като му дадох той да поровичка моето п70  вече му беше минала през главата първата мисъл,че нещо не е наред.

Pocophone f1
Цитирай
#9

В интерес на истината П70 имаше страшно много проблеми. Това че ти не си имал не значи нищо. Форума беше пълен с оплаквания в пъти повече от Р1.
Иначе Р1 като нов модел нормално да има кусури. Въпреки това е много по-добрия вариант от Р70. И накрая, но не на последно място - и двата са Леново.
Което само по себе си не е много добре. Аз самия имам Z2 и не съм предоволен от марката и едва ли бих повторил с нея, но това е лично мнение
Цитирай
#10

П70 имаШЕ проблеми. Вече няма. Като изключим лолипоп-а, ама жена ми си го ползва още с 4.4.4 и лети и няма грижи.
Р1-зетя си взе такъв и още същият ден го върна. Не му работеше говорителя. Дадоха му нов...и него върна. Този път не работеше...да познахте, микрофона. Взе трети. За сега работи. Не благодаря.
Цитирай
#11

Що се отнася до първоначалните проблеми на П70 мисля,че знам за какво говориш.Може би не случайно съм първи в групата на собствениците на модела Smile
Съгласен съм,че P1 е с по впечетляващи характеристики, но аз се обосновавам на факти и не искам да разубеждавам някого.Явно следиш темата на П70 и навярно не си срещнал " върнат или счупен П70". Има едно изказване от мен в което споделих за говорителя който издъних на сила като увеличих силата на звука от сервизнотоменю.Бих искал и с P1 всичко да е ок и дано е така.Честито на настоящите собственици и на бъдещите такива.П70 ще остане в историята като флагмана на Леново както моделите 3300 и 6600 на Нокиа.

Pocophone f1
Цитирай
#12

Точно поради горните причини не бих си купил Леново отново. На хатрия са ок, но реалността е друга. Иначе П70 никога не е бил флагман. Както и споменатите Нокии между другото
Цитирай
#13

не знам кой какви проблеми е имал с марката,но досега през ръцете ми минаха 5 телефона Леново и съм много доволен.Да чукам на дърво,но с никой не съм имал ядове.Големият ми син ползва А5000,жена ми С850,малкия взе моя С860,а преди него беше с А536,а аз сега съм с Вайб З 2.... От всички съм доволен,работят безпроблемно.А по темата,на хартия П1 е по добър,спор няма

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#14

След два ъпдейта на телефона, за сега нямам проблеми, работи перфектно.
Телефона е взет от Технополис, без договор към нито един оператор.
За момента батерията държи по три дни, с вкючен Wi-Fi и 3G, много служебни разговори и писане на имейли, не го блъскам с приложения-имам 5-6 които са ми от необходимост, игри не играя, а в "клюкарника-фейсбук" почти не влизам...
Първите две зареждания на батерията бяха от порядъка на 12-14ч, но после всичко се оправи и почна да се зарежда за макс. два часа.
За сега съм доволен, няма бъгове, обхвата и на двете карти не се прекъсва..
Цитирай
#15

Рядко коментирам и пиша по форуми. От един месец съм с Lenovo Vibe P1. Като цяло съм доволен. Преди години започнах с андроид системата. После минах на Windows mobile в продължение на 3 години, като паралелно си имах и андроид устройства. През 2006 година си закупих първия лап топ Lenovo. Всички казаха, ти си луд, това е куча марка. В момента не знам дали има някой, който да не знае, че те притежават голям дял от IBM, купиха и производството на Motorola  за мобилни телефони, и скоро ще видим Moto style by Lenovo. Не е нормално да се твърди, че автентичната китайска фирма, не си произвежда китайските устройства в Китай. Почти всички останали топ марки произвеждат също там.
Смятам, че вече знаете, че е на късмет и смартфона. Винаги някои ще имат дефекти, други не. За мен досега слез 2 години с флагмана на Nokia Lumia 1520, който струваше 1300 лв., Lenovo Vibe P1 работи повече от задоволително - първо като телефон и после като смарт устройство. Няма как да кажа засега нищо лошо, доволен съм повече дори, от другите си устройства досега.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)