Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Zenfone 2 (ZE500KL) Laser
#26

@karloson
Сигурен ли си, че този протектор е за твоя телефон?
Според мен е протектор за друг модел, който съвпада като големина с твоя.
Ето едно предложение откъде да се сдобиеш с протектор. Е ще почакаш месец-два за доставка.
http://www.aliexpress.com/item/New-High-...4916d3747b

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
Аксесоари
#27

Колега и моя е по същия начин явно за модела така са изрязани.Вече спря да ме дразни но бих го сменил ако има по читава алтернатива.Ако има навитаци може нещо от нета да си поръчаме?
Цитирай
#28

На опаковката пишеше Asus Zenfone Laser ZE500KL, но освен това пишеше и Made in China, така че всичко може да се очаква Smile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#29

Доста разпитвах по магазините и ми казаха че е нормално да е изрязан така,всеки производител различно оформял камерата и сензорите.
Цитирай
#30

E, да, ама този точно на предната камера не е изрязан... Както и да е - затова предпочитам да пазарувам в магазин, където мога да видя и пипна, а не да поръчвам от разни сайтове и онлайн магазини...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#31

Днес махнах протектора, защото от "олеофобното" му покритие нищо не остана и плъзгането на пръста е като по тротоарна плочка. Не знам как се усеща закаленото стъкло на протекторите, но това ми приличаше на най-обикновен плексиглас - и на пипане, и на почукване. Трябваше да го пробвам със запалката, но не се сетих го изхвърлих. Повече такива боклуци няма да слагам.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#32

Верно е малко кофти на моменти.Пробвал ли си как са обикновените?Много сме ограничени от към избор.
Цитирай
#33

Колеги имам проблем а той е следния:Не искам при свързване с ПЦ да ползвам Асус програмата която се инсталира на компа. Получава се така че компа разпознава телефона като дисково устройство и имам проблем с когато го премахвам от компа.Някой има ли идея как и от къде да изтрия тази програма от телефона за да не иска да се инсталва всеки път?Омазва ми важни програми и не я искам.Благодаря предварително за всеки един съвет.
Цитирай
#34

Просто от компютъра си задай действие по подразбиране да "не прави нищо" - така няма да инсталира и няма да излиза диалогов прозорец... Явно сега ти е зададено по подразбиране да стартира .exe файл.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#35

Благодаря колега.Пробвах нищо не се получи но ми даде насока,забраних устройството и вече проблема изчезна.
Цитирай
#36

Има ли NFC телефончето?
Цитирай
#37

Не, няма...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#38

От няколко седмици имам телефона. Закупих го от Виваком, неотваряна кутия държах да е. Много съм доволен, а с 4G-то е като стрела. С малката батерия е 2070m/a и това е единственото, което не ми харесва. Не мога да изкарам от 8 до 17 - разговори, нет, три e-mail - а, viber, facebook . И като споменах facebook изпробвах новата му опция live now. Отначало тръгва много мазно и видеото върви супер, но след около минута започва да засича и като че ли и самият телефон започва да забива. Пробвах и на Wi-Fi същата работа както и да намаля качеството на видеото. Някой с подобен проблем? Чудя се дали е от приложението или да му дам едни заводски настройки на телеофна?!
Цитирай
#39

И при мен е така лайфа.
Цитирай
#40

Относно гледането на 360-градусовите снимки във Фейсбук: Липсата на жироскоп в телефона ли е причината да не мога да ги разглеждам, или има някакъв друг пиниз?

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#41

Дали ще ни огрее за Андроид 7?
Цитирай
#42

Като гледам 6 какъв е, не очаквам нищо хубаво и от 7... Но така или иначе, вероятността е почти нулева...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#43

Руснаците са получили нова актуализация - 10.38. Някой да я е тествал?

Бета версия било това ...
Цитирай
#44

Вече бетата е официална - 10.38. Има за цел да оправи проблемите с GPS, но нещо не им се получи на Асус!
Цитирай
#45

Днес и аз го разопаковах.Ще мине ли автоматичен ъпдейт андроид 6 или да се пробвам ръчно?От менюто на телефона не засича актуализация.В съпорта на асус има версия  V13.10.11.5 for WW SKU only от 2016/10/07

Redmi Note 7
Цитирай
#46

Не бързай с 6-та до сега не съм чл никой да е доволен. Колеги ако във 2-то гнездо сложа една карта Вивакомска само за нет дали ще бачка коректно?
Цитирай
#47

Аз съм с две вивакомски-едната служебна само за телефония,другата в слот 2 за данни и телефония.Към момента няма проблем.Закача се нормално на 4G.

Redmi Note 7
Цитирай
#48

Вчера реших отново да пробвам да обновя до 6. Резултат - не вижда картата памет, изобщо не я маунтва. Върнах на 5 - пак същото. Сложих картата в компютъра - изписа ми, че трябва да се форматира. Форматирах я, загубих малко файлове и твърдо реших - повече никакъв андроид 6!!!

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#49

Благодарности че се жертваш за нас.Не знам защо но на Мах-а като че ли се държи по добре 6-та.Благодаря и на колегата за отговора за картите.
Цитирай
#50

И аз се жертвах и сложих 6.Ще видя как се държи.Друго ми прави недобро впечатление с телефона.При разговор се чува някакъв високочестотен брум,което си е супер дразнещо.Не знам как е при вас.

Redmi Note 7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)