Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Процесът com.android.systemui спря
#1
Sad 

Здравейте. Имам проблем с ето това (прикачил съм снимка) . Това ми се появява когато батерията ми стане на 15 % или по-малко , по принцип тогава ме предупреждава , че имам малко батерия и трябва да го заредя. Като натисна "ОК" се появява отново и така..  Интересното е ,  че като го сложа в зарядното това съобщение се маха и мога да ползвам телефона нормално, но като го махна отново се появява. Правих factory reset, но не се оправи... Какво да правя?
.jpeg img.jpeg Размер: 44.41 KB  Сваляния: 96

Цитирай
Аксесоари
#2

Щом не се е оправило от ресет, най - добре да се флашне стоков ром.
Предвид устройството, би трябвало да имаш гаранция, така че, носи го в магазин на Теленор!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

(2015-12-21, 08:15:30)jorrddan написа:  Щом не се е оправило от ресет, най - добре да се флашне стоков ром.
Предвид устройството, би трябвало да имаш гаранция, така че, носи го в магазин на Теленор!

Ами ще се наложи.. дано не го бавят много време , че съм чувал , че някои хора ги бавили с месеци с работа за един час..
А не е ли възможно от някъде да сваля стоков ром като за телефона ми и да си го оправя сам?
Цитирай
#4

Сигурно е възможно, но телефонът ти е с марка Теленор. Трябва да разбереш със сигурност на койкой китаец отговаря, после да откриеш ром и да намериш начин за флашване. По - добре е в сервиза.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

Няма да можеш ти сам ... по-добре им го носи да си го оправят Smile

http://forums.data.bg/index.php?showtopic=2188148

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Я му направи още един ресет!
Случвало мими се е, вторият да оправи нещата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

Данчо имаш право и това ми се е случвало Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Здравейте.
От скоро съм в групата на андроид и понеже видях за вашият проблем реших и аз да се включа в темата дори с ИЗВЕСТНО закъснение Smile
Така относно проблема.
Същото и на мен ми изникна на екрана и се порових тук там и проблема бе решен така:
Поради новите ъпгрейди на Google.inc. софтуера не работи с някой модели телефони за това отидете в: приложения на,вашето устройство и от там намерете Google.inc. и деинсталирайте актуализацията на софтуера.Ако не го намерите използвайте този линк и директно от него може и да деинсталирате програмата: https://play.google.com/store/apps/d...quicksearchbox . Аз процедирах от там да деисталирам новата актуализация и всичко си дойде на мястото...надявам се да съм помогнал.
Цитирай
#9

Както каза колегата по-горе, но линка му не работи. Приложението е "Google".
Линк:
https://play.google.com/store/apps/detai...ksearchbox

Asus MemoPad HD7
Samsung Galaxy S3 Neo

Цитирай
#10

Здравейте, ползвам самсунг S3 neo - и има следния проблем:
Когато задържа бутона "home" ми излиза този надпис - процесът com.android.sistemui спря
Някой може ли да ми кже как да го оправя тоз проблем.
Телефоа си е още с заводския софт.

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#11

Преинсталация с ОДИН виж в твоя раздел как става за S3 Nei

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#12

Махни си последният ъпдейт на Google от 20.01.2017 от Google Play. Има вече доста оплаквания от него.
Цитирай
#13

Благодаря ама се прекарах, че първо преинсталирах с один - не помогна.
После махнах гугъл ъпдейтите и се оправи ама сега от преинстала спря да ми работи камерата.
Сложил съм - I9301IXXSAPG5_I9301IOXXANH1_I9301IXXUAPG1_HOME.
Сега мисля да пробвам след като го прочетох тук във форума ето този софт. -  I9301IXDUANK1_I9301IXEFANK1_XEF
Какво ще ме посъветвате вие.

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#14

Къде да търся този ъпдейт, защото и на мен от днес ми се появява същото съобщение и се ядосвам яко.
Ще съм благодарна ако някой ми обясни по просто като за жена ????
Цитирай
#15

Трябва да имаш една папка в телефона която е с име Гугъл и от там поне аз махнах на всичи актуализациите и се оправи проблема.

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#16

Edit: Прочетох по нагоре начините и успях да махна ъпдейта.

P.S. Не съм много в час с папките по телефона и ъпдейте за съжаление.
Цитирай
#17

С С3 Нео съм и проблема се оправи , както писаха по горе момчетата , когато деинсталирах актуализациите на Google inc от магазина.
Цитирай
#18

Искам да споделя, че след като сложих този ( I9301IXDUANK1_I9301IXEFANK1_XEF ) софт. чрез один 3,10 - проблема с не работещата камера се оправи. Благодаря и за лечението на "home" бутона - а именно чрез отстраняване на актуализацията на  приложението "гугъл".
 И не на последно място извинявам се, че съм пропуснал темата и пуснах нова такава.

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#19

Здравейте,

Home Butona нещо започна да с бъзика напоследък(не самото копче ;д).. и ми изписва следния проблем:  Процесът com.android.systemui спря

Появява се когато натисна продължително 2секунди/ 3секунди....

Примерно когато искам да премина от приложение към приложение само задържах и се показваха и другите отворени приложения... но сега ми изписва грешка..

Дори Гласовите команди които се пускаха на 3секундно задържане на home buton и те не могат да се пуснат..

Изписва ми грешката и като натисна ок телефона се заключва .. и това го прави от 2дни

Единствено работи ако при пуснато приложение > натисна веднъж home butone и ме прехвърля на началния екран..

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай
#20

Има проблем с последния ъпдейт на гугъл приложението, от 20.1.2017г. върни по стара версия на приложението или изчакай ъпдейт на въпросното приложение който да оправи нещата.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай
#21

Здравейте,  при мен имаше същия проблем. Деинсталирах ъпдейта, след като прочетох в тази тема и се оправи. Но преди малко то автоматично се ъпдейтна и сега пак съм в същото положение. Някой може ли да ми каже, как да предотвратя автоматичния ъпдейт.
Цитирай
#22

@mariiche, Опитай да намериш конкретното приложение в Магазина и след това горе менюто с трите точки и махни чекчето за автоматично обновяване, ако разбира се в момента е маркирано.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#23

Здравейте, използвам Samsung Galaxy S4 Mini деинсталирах последната актуализация на Google Inc. но проблема не се оправя
Цитирай
#24

Забелязах вчера същия проблем и на моя Ноте 2 . Пробелма се отсрани след махането на актуализацията на приложението на Гугъл , чистене на данните и кеша му и рестарт на телефона.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#25

Получи се, много благодаря Monipeev !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)