Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Процесът com.android.systemui спря
#26

Майка ми с S3 защо няма проблеми с последните версий на тва приложение? Теставах, ровичках, мъчих и тва не го искарва

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
Аксесоари
#27

Сега пък ми се появи -  проблем с com.android.phone
Пробвах да изчистя СИМ туул кит - обаче тои изобщо не ми е активен.
Някакви идеи как да го оправя? Пак ли трябва да преинсталирам?

Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#28

Здравейте ! Преди да предприема финално действие /смяна на телефона/ , ще се допитам до вас има ли решение проблема. Телефона е Престижио 5300 с андроид 4.1 . Налага се да го рестартирам по няколко пъти докато зацикли, и когато все пак това се случи, ми изписва че "Системен Пи спря". Не се показват иконките над дисплея като мрежа, батерия, и "щората" - падащото меню на дисплея не функционира. Задържането на бутона отдолу за чистене на скоро отваряните приложения също не реагира. Телефона е руут, ползвам линк2сд , изчистих кешове, деинсталирах всички свалени от мен приложения, останаха системните. И пак без ефект. Като вероятност допускам да съм отворил приложението системен Пи през настройките и да съм натиснал неволно изчистване на всички данни. Но не си спомням такова мое действие, затова уточнявам че може да съм направил неволно , защото ми се струва най-логично . Но пък и да съм му изтрил данните, при рестарт би трябвало да си ги възстанови по подразбиране като заводска настройка . Поне предполагам. Ако някой има идея - да сподели. Ако няма шанс - за рециклиране , и нов телефон !
Цитирай
#29

@enikor направи си твоя тема колега Smile

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)