Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой Launcher ползвате.
#1

Здравейте, кой Launcher ползвате и кой бихте ми препоръчали, защото в момента съм със стоковия MIUI на моя Lenovo A6000, но проблема е там че с него телефона ми е бавен, бъгав, и т.н. А доста ми харесва като дизайн.
Цитирай
Аксесоари
#2

Trebuchet (на Cyanogen вградения).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

А ще може ли линк към последната версия на лаунчера че нещо не го намирам.
Цитирай
#4

Линк: CM12 Launcher

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Слагаш Nova Launcher и нямаш грижи Smile


Цитирай
#6

+1 за Нова-та.Само него си ползвам Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#7

Next е много ефектен и добър, има олекотена версия.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#8

Nova от години на всички устройства. До скоро ползвах кракнати но преди месец на промоция я купих в знак на подкрепа на разработчиците...

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#9

Намерих един който много ми допадна и сложих него, казва се ZenUI Launcher, препоръчвам ви го, върви гладко , приятни икони. Но не върви на всички телефони. Има функции които другите полулярни нямат, като смяна на шрифта вградено и не ти трябва руут на телефона.
Цитирай
#10

HTC Sense 7 лаунчъра,допада ми,само дето бачка единствено на 5.0 нагоре.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#11

Още един вот за Nova.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#12

И аз ползвах винаги Нова-та, на жената на Леновото А538 също съм я сложил, но откакто съм с Lenovo Vibe Z2 pro съм ужасно доволен от това което са направили Леново. Телефона е достатъчно добър да не ми пука за лагване, а като функционалност просто е много добър. Например получавам мейл, той се вижда на екрана за заключване - подател, субжект, два три реда - чукам два пъти и се отваря писмото или пък го плъзгам настрани и диода гасне. Кликам два пъти на батерията и се отваря Менажер на захранването и пр. и пр. Телефона има възможност за около минута да му смениш интерфейса на Nexus, което мислех че ще ми хареса, но лаунчера на Леново просто е много добър.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#13

Arrow на Микромеките

Huawei P10
Цитирай
#14

За продуктивност Z launcher няма равен.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#15

Изобщо не е продуктивен при положение, че няма никакви екстри и настройки, ползва рам като Next, който е с 3Д и повече от Нова да речем, самото приложение апк файла е много голям, а няма нищо по-така... Пълно недоразумение е този лаунчер ама Нокиа...

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#16

Имам закупен още от излизането си Next Launcher,  но отдавна не го ползвам... подръжката от година насам е почти нулева:ако случайно се сетят да актуализират е за да добвят накоя напълно излишна щуротия а не някаква полезна функция или оптимизация.. харчи рам като за световно, повечето универсални теми  са несъвместими...
Ако изкаш нещо по-така : Tsf launcher,,,, Nova-ако изкаш функционалност и производителност
Между другото не съществува олекотена версия на Next-колега... има Lite която е орязана версия на платената откъм функции, но си е същата ламя...

SG S7 Edge Duos SM-G93FD
SG Note 4 SM-N910F
Цитирай
#17

Няма такова нещо, ползва рам колкото Нова лаунчер например, темите са си напълно съвместими, каква полезна функция да добавят, няма нещо, което някой лаунчер да го може а този не. Изобщо знаеш ли при лайт версиите какво е променено - премахнат е 3Д режима с което е намален обема на приложението и са спрени всички излишни процеси за да се намали ползваната рам (това може всеки да си го направи с Lucky Patcher стига да знае как) и това не се отразява на пълната функционалност на лаунчера. Ама си пишете наизуст понякога!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#18

Tummenupp Я дай линк на момчето за олекотената версия Dumbom
Ще си говорим празни приказки или ще бъдем полезни<>

SG S7 Edge Duos SM-G93FD
SG Note 4 SM-N910F
Цитирай
#19

Досега винаги съм ползвал НОВА. Наскоро открих Action Launcher 3 и съм доволен. Има интересни възможности.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#20

(2016-01-05, 09:53:48)ilisp написа:  Ще си говорим празни приказки или ще бъдем полезни<>

Добре си го написал, сега ако и го изпълниш...


Прикачени файлове Миниатюри
   

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#21

(2016-01-05, 14:34:41)Ивайло69 написа:  Добре си го написал, сега ако и го изпълниш...

Колега, по-добре не говори глупости. Да, Next има някои 3D функции, но никога няма да бъде толкова лек и производителен колкото Nova ! [img][Изображение: 8557872.jpg][/img]

Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
#22

И аз ползвам Nova Launcher Prime. Много по добър е от Google Now според мен. Други не съм пробвал и за сега нямам намерение. Едва ли оценката му в магазина е най-високата по случайност.
Цитирай
#23

Smile Ивайло, целта ми не е да те поставям в положение без изход... ама за трети път избягваш един единствен въпрос-от който тръгна всичко:  КЪДЕ Е ЛИНКА ЗА ТАЗИ " ОЛЕКОТЕНА ВЕРСИЯ"  Angry
...  че момчето да си я смъкне и тества  Wink ..... и моля ти се не отклонявай темата с излишен спам:никой не пита колко харчи твойта окастрена самоделка-нито за рут, нито за лъки патчер и замразяване на процеси.

SG S7 Edge Duos SM-G93FD
SG Note 4 SM-N910F
Цитирай
#24

(2016-01-05, 15:38:18)ilisp написа:  Smile Ивайло, целта ми не е да те поставям в положение без изход...

Специално ти никога не можеш да ме поставиш в положение без изход, да не кажа, че изобщо има такъв човек и не избягвам нищо защото няма какво, просто прочети всичко от начало и се осъзнай. В първия ми коментар в темата просто съм дал предложение и това без да правя сравнения с Новата, но ти нещо се зориш като че ли някой те кара да ползваш нещо на сила и се впускаш в спорове за неща, които не са ти ясни!!!
Линкове например има в 4PDA, има много версии, чете се какво те устройва и теглиш и го давай по-спокойно, момчето не се зори, защото явно не го интересува този лаунчер а ти се зориш, спри се, осъзнай се, тези коментари са напълно излишни!!!

Saibar
Случайно да знаеш, че всеки лаунчер на различни телефони ползва различно рам и че тази снимка е напълно безмислена, при мен на леновото ползва около 80, на Huawei 55/60 така че...

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#25

Точно че на всеки телефон-лаунчера гълта различно РАМ,, а ти самия почна с безмислени шотове....
ЛИНК към "ОЛЕКОТЕНАТА ВЕРСИЯ" Angry - или послъгваме че съществува.... не към разни самоделки... (та то и за тях дори не посочваш линк)   ....

SG S7 Edge Duos SM-G93FD
SG Note 4 SM-N910F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)