Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой Launcher ползвате.
#26

Ами последния ти коментар е пълен бисер!
Шота изобщо не ми е безмислен, ако знаеш какъв е екрана на моето Леново изобщо няма да се обаждаш повече.
Престани с тия линкове, че тотално се излагаш!
Вече няма да ти обръщам внимание, какво пишеш така, че не си прави труда да спамиш повече темата!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
Аксесоари
#27

Big Grin Kapitulation ... половин страница врели некипели(спам)  + без линк за "ОЛЕКОТЕНА" версия която ти твърдиш че съществува (безспорна лъжа) - върхy коят са базирани "съветите" ти.  Продължавай...  Bu

SG S7 Edge Duos SM-G93FD
SG Note 4 SM-N910F
Цитирай
#28

Zen UI на Асус, най-добрия!  Можеш да заключваш всяко положение отделно, да скриваш икони, променяш шрифтове, да избираш еднослен или двуслоен режим и каквото още се сетиш!
Цитирай
#29

+1 Zen UI на Асус
Цитирай
#30

Само дето не могат да се сменят иконите с твои лични.
Цитирай
#31

line launcher
Преди май беше dodol

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#32

Аз също ползвам NEXT и за мен този си остава най-добрия. 
За мрънкалниците, ето ви версия lite: Next Launcher 3D Lite v3.25

Ето я и пълната версия: Next Launcher 3D Shell v3.7.3.1 build 160 Patched by chathu_ac

А това е заеманата при мен памет, толкова ако ви се свиди, вземайте нещо с фенерче да не ги мислите: 

[Изображение: ac3704bf0578.jpg]

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#33

Line launcher също, много добре направен.
Цитирай
#34

Аз ползвам TSF Launcher Prime. Макар многото кичозности, които има.. launcher-a е супер лек и много удобен. Иначе преди това ползвах само и единствено Nova Pro.

Настоящ: Samsung Galaxy S4 GT 9515 [BLACK EDITION] - 5.0.1 [ROOT]
Предишни: - Samsung Galaxy Core duos  / - ZTE Blade III
Цитирай
#35

+Next
Цитирай
#36

Да ви кажа, вече свикнах със стоковия Launcher на Леново, въпреки че преди това ми беше по удобно когато бях с меню, но сега свикнак, единсвеното което е че Wallpapera не се вижда от иконите и папките. Но като го ползвам вече 4 месеца и свикнах.
Цитирай
#37

+1 за next launcher

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#38

Здравейте!!
Themer това приложение има опция да показва новини .Знае ли някой как да го направя да показва новините на български ?
Благодаря!!!
Цитирай
#39

Zen UI на ASUS. Страхотен лаунчер. Любимият ми. Smile

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#40

От скоро съм с Nova Launcher

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#41

Аз от скоро съм с Action Launcher 3 Много е добър, има много възможности, според мен е по добър от Novа , въпреки че нова си е класика от много време.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#42

От днес Nova Prime. В момента струва 1.50... заслужава си пробата
Цитирай
#43

Pixel launcher!
Цитирай
#44

и от мен един глас за пиксел лаунчер.Ползвах и нова приме лаунчер,но сякаш пиксел е по изчистен и работи безотказно,новата в 5 версия все още е бета и на моменти не е добре

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#45

Nova beta + Prime

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#46

BlackBerry Launcher,ползвам го на моето леново P'70.

Sent from my Passport using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#47

Дайте идея за лаунчър с който се скриват софтуер бутоните на Sony Z3. Приложенията за тази цел не работят коректно. Пробвах и теми които уж да ги направят поне прозрачни, ама и това не стана. Та хрумна ми дали няма някой лаунчър с подобна функция.
Цитирай
#48

Още един глас за ZenUI на Asus - сложих го и на един вехт Galaxy Nexus и старчето доби свежест и функционалност Smile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#49

(2016-11-05, 09:11:30)io6o написа:  Дайте идея за лаунчър с който се скриват софтуер бутоните на Sony Z3. Приложенията за тази цел не работят коректно. Пробвах и теми които уж да ги направят поне прозрачни, ама и това не стана. Та хрумна ми дали няма някой лаунчър с подобна функция.

И да има, ще иска руут права

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#50

Аз ползвам  Next Launcher 3D Lite v3.25 и съм доволен. Сега обаче ми се налага да се върна на вградения в Huawei P8 Lite и по никакъв начин не мога. Изключвам Next, рестартирам и като отворя  - пак си е Next. Пробвах от различни места - не и не. Ако някой може да помогне, много ще съм благодарен. Мога да деинсталирам Next-а и после отново да го инсталирам (искам да си се върна на него), но ако може без деинсталиране....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)