Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте. Имам посочения таблет от пет дни. Ама много съм доволен. Само камерата е кофти но останалото е огън. Моята версия wi fi 2GB 16. Някой ако го интересува да пита.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз след 2 дни драми с един Асус си взех горното таблетче и съм много доволен. Интересно дали ще има някой Custom Rom по-нататък Smile за него.


Цитирай
#3

Не му трябва кстъм. Само п- яка карта памет.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#4

Абе един Cyanogen не би му се отразил зле, че тоя EMUI доста ме дразни и трепе излишно памет, но майка ми за която го взехме му се радва Big Grin
Цитирай
#5

За тези параметри и пари, направо си е шестица. Имам Нексус 7, осакатиха го. Сега е при жена ми. Ама тя пък му се радва.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#6

Някой да предложи калъф ?


Цитирай
#7

Аз си взех от ОЛХ ама не става. Хубав е кожен, но не си вземайте такъв. Кожата която е пада по горната част на рамката, пречи табл. да работи нормално, защото има сензор за близозост и го прекрива. Разах и стана гнусна работа. От двете страни сбщо рязах, че покриваше дисплея. В store-bg.com има хубав модел, но след сряда ще го има. 
При мен се появи едно препъкване на лайсната в часта над СД картата. Може и така да е било. Като натисна леко се чува като леко незалепено. При вас така ли е?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#8

(2015-12-31, 10:56:03)dragodraganov написа:  Аз си взех от ОЛХ ама не става. Хубав е кожен, но не си вземайте такъв. Кожата която е пада по горната част на рамката, пречи табл. да работи нормално, защото има сензор за близозост и го прекрива. Разах и стана гнусна работа. От двете страни сбщо рязах, че покриваше дисплея. В store-bg.com има хубав модел, но след сряда ще го има. 
При мен се появи едно препъкване на лайсната в часта над СД картата. Може и така да е било. Като натисна леко се чува като леко незалепено. При вас така ли е?

Ако говориш като цяло за пукащ звук когато го огънеш малко мисля че е нормално и в разни ревюта го видях. Линк за кейса ако може?


Цитирай
#9

ЧНГ
http://store-bg.net/huawei-mediapad-m2-8...16581.html
Ще го имат след сряда.
То при лек допир се чува щракането като на незалепено.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#10

http://android-xda.net/tutorial/upgrade-...diapad-m2/
това за нашия таблет ли е 6.0 или статията е менте нещо ? Като гледам в XDA няма раздел за таблета.


Цитирай
#11

Като гледам датата е 12. 2014 така че ...... не рискувай .

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#12

Тоя кейс от сторе.бг го поръчах от Амазон мисля, за 10дена дойде срещу 11 евро. Хубав е
Цитирай
#13

В стор.бг е с протектор. В сряда ще поръчвам.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#14

(2016-01-02, 17:29:45)dragodraganov написа:  В стор.бг е с протектор. В сряда ще поръчвам.

Колега, получи ли си калъфа ? отзиви :Smile   ?


Цитирай
#15

Не съм поръчвал още.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#16

Здравейте,тази сутрин като взех таблета не можах да го отключа,някой имал ли е такъв проблем?
HUAWEI MEDIA PAD M2 8 32GB това е модела,а в стаята е доста топло.
Възможно ли е да е от апликация? Може ли да е от картата памет?
Благодаря предварително!
Цитирай
#17

Как не можа? Черен екран или парола?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#18

Все едно не работи тъча. Оправи се след хард ресет,но ме притеснява на 1 седмица е .
Цитирай
#19

Е, айде за последно да е.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#20

(2016-01-17, 17:45:43)dragodraganov написа:  Е, айде за последно да е.

Благодаря!
Цитирай
#21

Аз се колебая между този таблет и Lenovo Yoga Tab 2. Бих дал и повече пари за Samsung Galaxy Tab 2S, но това което ме спира е факта, че и двете колонки са в долната част на таблета под бутона. Тогава се губи стерео ефекта при гледането на филми и особено при игрите. Иначе съм приготвил повечето пари. Въпроса е дали си заслужава при положение, че това с колонките ме дразни. Кофти, е че не мога да си намеря HUAWEI M2 8" с 3 гигабайта РАМ и 32 гигабайта флаш. Дават го единствено Теленор с договор. А аз държа и на двете неща. Сега съм шах. Не знам какво да правя.
Цитирай
#22

аз съм с 2 гб. версия няма проблем. ако държиш на бенчмарковете няма голяма разлика.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#23

Здравейте, колеги,

Имам възможност да си взема от Теленор Huawei M2. Ще ви бъда благодарен, ако споделите мнение за писането, дали някой е пробвал, с каква писалка (Стайлъс), аз имам  Lynktec Apex Plus Fine Point Active Stylus, но не съм сигурен, дали ще работи с него, защото на Lenovo A7-30 не работи?

Благодаря предварително

HTC Hero -> HTC Desire -> BlackBerry Bold 9780 -> Samsung Galaxy S II + Samsung P7100 Galaxy Tab 10.1v -> BlackBerry Bold 9780 -> Nokia Lumia 800 -> Motorola RAZR MAXX -> Samsung Galaxy Note II N7100 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy Note 3 N9005 ->  Huawei Ascend Mate 7 (Mate7) -> Vertu Ti Pure Black -> iPhone 8 128GB Jet Black -> Samsung Galaxy Note8 -> Samsung Galaxy Note10 plus
Цитирай
#24

Аз не съм пробвал. Но не мисля че ще е проблем. Току що получих ъпдейт. Ще споделя по - късно.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#25

(2016-01-20, 14:40:26)vorbara написа:  Аз се колебая между този таблет и Lenovo Yoga Tab 2. Бих дал и повече пари за Samsung Galaxy Tab 2S, но това което ме спира е факта, че и двете колонки са в долната част на таблета под бутона. Тогава се губи стерео ефекта при гледането на филми и особено при игрите. Иначе съм приготвил повечето пари. Въпроса е дали си заслужава при положение, че това с колонките ме дразни. Кофти, е че не мога да си намеря HUAWEI M2 8" с 3 гигабайта РАМ и 32 гигабайта флаш. Дават го единствено Теленор с договор. А аз държа и на двете неща. Сега съм шах. Не знам какво да правя.

На Galaxy Tab S2 само едната колонка работи, другата е за симетрия и може би заблуда, че са две Wink

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)