Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

черен екран на самсунг галакси с5
#1

имам галакси с5 от една година и до сега работеше без проблеми но преди няколко дни се случи следното:използвах телефона сутринта
 и си работеше нормално но когато опитах след обяд екрана остана черен!!сензорните бутони светват когато прокарам прьст по екрана се чува характерният звук но екрана остава черен?
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробва ли да го рестартираш?

D_coffee
Цитирай
#3

Натисни го по дисплея където съм отбелязъл.
Цитирай
#4

Здравейте, имам галакси S5 от точно една година и до сега работеше без проблеми но преди седмица се случи така, че както си работеше нормално, изведнъж еакрана остана черен, като сензорните бутони светят когато прокарам пръст по екрана и се чува характерният звук но екрана остава черен? След като му махна батерията /единствения начин да го рестартирам/ и се опитам да го включа пак, екрана е целия розов ... !? След поредното рестартиране успява да се включи и си работи, провеждам разговори и т.н... до следващия черен екран... От сервиза ми казаха, че понеже съм го изтървала, не ми важи гаранцията ? Някой с такъв проблем и отстрани ли се >
Цитирай
#5

А,ти изтървала ли си го наистина?Защото проблема,ако не е софтуерен,а от екрана единственият ти вариант е сервиз.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#6

Още в самото начало когато го купих имаше едно две сериозни падания, но нищо... работеше си без проблем...
Цитирай
#7

Ами понякога,такива дефекти се появяват и по-късно.Ако си сигурна,че проблема е от дисплея,няма друг вариант освен сервиз.Ако не може да пробваш с връщане на фабричните настройки или преинсталиране на телефона с Один,ако дефекта е софтуерен.Скоро да си ъпдейтвала до андроид 6.0.1?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#8

Всъщност като се замисля, проблема се появи след последното ъпдейтване.......
Цитирай
#9

Aко си била с андроид 5.0 и си ъпдейтнала до 6.0.1 и не си връщала фабричните настройки,а имаш проблеми го направи.Преди това си свали важното инфо от памета на телефона,защото всичко във вътрешната памет,ще се изтрие.Ако проблема е от това след връщане на настройките,би трябвало да не забива повече на черен екран.Пробвай и пиши,какво е станало Smile Ако няма ефект преинсталиране и чак тогава сервиз.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#10

(2016-05-16, 18:23:20)barbiegirlsf написа:  Всъщност като се замисля, проблема се появи след последното ъпдейтване.......

99% съм сигурен че проблема е хардуерен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)