Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Някой знае ли нещо за bitwalking ? Пускам зявки, все още нямам покана ..
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз пуснах заявка. Засега само това съм получил:

"Thanks! You’re on our list.
We got your request for an invite to join Bitwalking and you're on our list!
We're sending a limited number of invites each week and hope to send yours soon."

D_coffee
Цитирай
#3

Същото и аз.. Мисля, че ще е страхотно приложение. На мен лично ще ми е в полза - ходя пеш всеки ден минимум 5 км и понякога ги бягам на крос толкова Smile Надявах се някой да е изнамерил някое apk :-D
Аз чух за приложението преди 2 седмици от Бтв новините и ми стана интересно Smile
Цитирай
#4

Само с apk надали ще стане. Прекалено лесно ще е. Предполагам ще има и някакъв код за активация.

D_coffee
Цитирай
#5

Получих преди месец някакво писмо, че ми благодарят, че чакам и съм сред чакащите. Нещо такова беше, но все още нищо насреща няма..
Цитирай
#6

По последия пост който са публикували на фейсбук страницата си от 5 май казват, че са пуснали приложението вече в повече от 50 държави...аз си направих труда да им напиша в поста да не ни забравят и нас от България  Smile , ако повече хора от България, почнат да им постват на страницата може и да ни огрее скоро...Също така още преди 5 месеца съм си изпратил данните за покана, и сега отново реших да си изпратя данните от сайта им и веднага получих емайл че вече ми имат данните и да очаквам скоро включване  Big Grin
Цитирай
#7

Разултата не закъсня и от Bitwalking се свързаха с мен. Тая седмица която идва, ще получа достъп от Гугъл плей до приложението Smile

[Изображение: DUiDfXE3_JPa8fJy1sMq-CtNG4eg0PaVnnE75Daw...38-h955-no]
[Изображение: _7pvNiTxkb7bnv0ppagUqoqjwZLdGif2TTPy1_Ml...38-h955-no]




Едит:

Получих току що поканата да се присъеденя към приложението...Но има проблем със съвместимоста на утройството и сега ще се свържа отново с тях за разрешаване на проблема ми.

[Изображение: 4674da674a86ffb126d3f242c18da9fc.png]
[Изображение: f1d56fcef4f835afb8307e6ba2b1bcbc.png]
[Изображение: 22be62dfa0c7e69cdff118017472efd4.png]
Цитирай
#8

Първи съм за България! Rock
Вече сме одобрени!
...който иска да получи повече инфо за проекта може  да види поста с клипа ми във фейсбук или да посети сайта на Bitwalking
Късмет на всички в начинанието!
Цитирай
#9

Също така да добавя, че мога да изпращам и покани за Bitwalking, както на времето ставаше регистрацията в Gmail, но проекта е все още в тестов период и линковете които мога да ви изпратя за да получите достъп до приложението, все още не са активни и ще се налага да ги проверявате и обновявате периодично докато ви приеме програмата.Знам, че ще има голям интерес, затова пишете в коментарите на клипа който съм споделил във фейсбук, ако искате да ви изпратя покана или кандидаствайте сами на сайта на Bitwalking. Аз съм първия одобрен от България, който е одобрен в Bitwalking...От самото начало на проекта съм кандидаствал и ми отне 9 месеца чакане.

[Изображение: e9a8cc692e40e4e9.png]
Цитирай
#10

Аз нямам нищо за сега, а имам e-mail от тях: 27.12.15 г. - Thanks! You’re on our list.
Цитирай
#11

А какво ще може да се прави с тези виртуални пари?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#12

Ако не се лъжа можеш да си купуваш разни неща от техния магазин, даже мисля, че миналата година можеше да си купиш един от последните телефони на Samsung. Но за тази цел трябваше да събереш много виртуални пари Big Grin
Цитирай
#13

Честито на избраните. Аз нямам за съжаление нищо.

Едва ли ще се съберат трудно. Особено ако сте спортисти Smile

Влязох в googleplay. Видях приложението. Изтеглих го, направих си регистрация и ме одобриха веднага. Ще почва бягането, усещам Big GrinBig Grin

Не съм излизал още, много е горещо. Разкарах се от хола до кухнята но нищо не се сменя
Цитирай
#14

Отчита си,но иска GPS-а да е пуснат.За два дена имам 0,85 W$,но за БГ не работи магазина им и търговията въобще.Дано го оправят по-натам.

 GALAXY NOTE 9 / GALAXY S 22 ULTRA
Цитирай
#15

някой знае ли дали работи това с invite friends... защото изпратих 3 покани и съответно хората са го инсталирали.... но нямам никакъв бонус

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай
#16

Добавям, шот със заработеното от старта на приложението за България....Баланса е дефакто за 10 дни защото 8 дни карах колело, и да добавя още инфо за тия които си правят труда да четат...Приложението отчита в баланса само когато се върви, ако карате колело приложението не отчита...Това трябва да ви е станало ясно от самото име на приложението и от TERMS OF USE на Bitwalking стига да сте си направили труда да ги прочетете.
[Изображение: giphy.gif]
Цитирай
#17

Аз имам вече 5W$
Три от ходене и 2 от покана.
За поканата - поканения трябва да направи общо 1W$ и ви дава.
Аз правя по един W$ на ден. Отчита и бягане, тествах го
Цитирай
#18

[galaxyhopper]:
колко км ходиш на ден за да изкараш 1W$?

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай
#19

Нужно ли е да стартирам приложението преди да започна да ходя или бягам?
Цитирай
#20

На мен и един приятел се бъгна приложението в 00:00. Спря да отчита. Много се издразних...

Около 10км е 1W$.Бягане също отчита.
Цитирай
#21

някой ще потвърди ли дали имат проблеми с сървъра...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай
#22

Има от снощи проблеми
Цитирай
#23

Оправи се.
Някой ако иска да ми стане реферал - може да драсне Big Grin
Цитирай
#24

Направил съм група във фейсбук за България с цел споделяне на резултати от приложението и дискусии относно проекта Bitwalking, който има желание може да се присъедени
Цитирай
#25

Да си споделяме резултати?
Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)