Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Ще чакаме и ще наблюдаваме развитието на нещата, криптовалутата W$ се опитва да се наложи при другите криптовалути, но повечето потребители са обременени и вярата им в проекта намалява, и ще бъде активирана когато всичко което се прави по проекта заработи вече на макс и бъдат допуснати Bitwalking до борсите на другите криптовалути, и се наредят до тях и в този момент когато това се случи цената на 1 W$ може да не е 1 US$ както в момента а много повече, но за да се случи това своевременно и труда от заработването ще стане по трудоемък, и тогава стъпките ще бъдат увеличени. Така че, нашата човешка енергия с която добиваме тази криптовалута ще се оскъпи. Въпрос на време и изчакване е всичко да се случи. Отворят ли се борсите и заработи ли маркета това ще е първият старт, за активиране на Глобалноста на проекта... До тогава сме в стендбай и продължаваме да се движим. Smile
Цитирай
Аксесоари
#77



Целия репортаж на линка към сайта на BTV
http://btvnovinite.bg/article/lifestyle/...amite.html
Цитирай
#78

Колеги, а ако се бяга отчита ли?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#79

До определена скорост отчита.

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай
#80

Вече почвам да губя надежда че от тоя проект ще излезе нещо и реших да повдигна темата. Спряха и да отговорят на съобщенията Bitwalking и го отчитам за голяма грешка че се навих да им правя реклама и по БТВ , пак почвам да се връщам на старите си убеждения че проекта е създаден за събиране на лични данни от потребителите му.
Цитирай
#81

Който чете темата - да не се занимава с приложението. За сега не си струва изобщо да се тегли. Ако видя нещо положително, ще пиша пост тук
Цитирай
#82

Дидо то като гледам в тая тема само ти и аз пишем вече, пък и тук форума не е това което беше по добре пиши в коментарите на приложението в Google Play или и аз не знам вече къде...
Като се сетя как се подведох на Борислав Лазаров, за тоя репортаж който направиха за Коледа, и в който репортаж нищо ново, което не го знаем ние не казаха.А бяха вмъкнали кадри от клипа на Bitwalkin, и кадри от първият репортаж от ноември месец 2015 година за Bitwalking. И по тоя репортаж който направи с мен и Вейдър той по Коледа се излъгаха много хора само им виж коментарите в маркета за приложението.Преди този репортаж имаше 3 коментара...
И аз вече загубих мотивацията и интереса към приложението. 
Ако някой иска да ги раздвижи нещата и да получим по достоверно инфо нека се свърже с Борислав Лазаров и да поиска от него да се свърже с Bitwalking и да направи реален репортаж с прясна информация от Bitwalking, а не реклама като репортажа който направи по Коледа той.
Давам ви телефона му и e-mail
borislav_lazarov@btv.bg
+359897889142
Телефона му има и вайбър, ако някой реши да се свърже там с него.

Btw:
Ако пък случайно Борислав Лазаров чете темата може да се изюрка сам и да ги раздвижи нещата  Big Grin
Цитирай
#83

То е ясно, че искаха да си направят репортаж. Аз като гледах 2-рия репортаж.... еми, той е идентичен със същия по информация.
Писал съм на разработчиците и винаги ми отговарят за магазина "very soon Smile". Никаква промяна няма, никакво развитие няма приложението от три месеца, абсолютно никакво ново нещо няма. Да не говоря, че ако не беше последната опция за да си следиш историята (нищо особено), то нямаше да има никаква промяна от ноември (стабилен ъпдейт за отчитане на крачки). От тогава всичко заспа и се покри. Сайта им даже спря да работи за половин месец (може и за 1 да е било).
Блокираха във фейсбук да не получават лични съобщения.

Ако теглим чертата, за сега приложението е пълен боклук! Аз даже не го ползвам повече от седмица, понеже не виждам някакъв смисъл вече...
Цитирай
#84

Равносметка след няколко месеца:
Приложението е преименувано на БЕТА. То вече не функционира. Най-вероятно ще бъде закрито.
Разработиха второ приложение, в което още не можете да се логнете.
Можете да си купете валутата от сайта им. За начало трябва да инвестирате минимум 1000 $ (тея са безумни)
Цитирай
#85

Хе хе, ти още ли се занимаваш с тия педераси от Битуалкинг  Big Grin
Аз ги бях забравил вече, сещам се от време на време как ме излъга тоя дебелак Борислав Лазаров от БТВ с репортажа си, като категорично ми заявяваше по телефона че се е свързал със Битуалкинг и със други хора в Щатите и бил направил репортажи и със тях и имал страхотни новини относно шибания проект на тия нещастници. Пък в крайна сметка в ебания репортаж даваха само мене, да еба дебелака му лъжлив да еба. Ако ти се занимава и искаш да изкараш някой друг долар и то без инвестиции ето ти работещ и плащаш сайт. Днес ударих 5 долара от сайта Lol и ми е ден. 
[Изображение: 4a96f67342f37ad1.jpg]
[Изображение: 13d23781f44311d0.png]
Плащат от 1 до 2 работни дни в пейпал.
На 2 минути имаш шанса да участваш и да спечелиш от тиражите на сайта.
Максималната печалба е 500 долара, минималната е 0.0001 цент
Минимална сума за заявяване на плащане е на 0.02 цента 

За тия мошеници от Битуалкинг не искам и да чувам. Angry
Цитирай
#86

Аз нямам търпение да ги чакам и да им чета несвързаните глупости, които правят. Приложението не го ползвам може би от април миналата година, сега видях някакви новости и викам да драсна, ако има някой който да следи темата.
Тия мошеници дори всичко са си затрили във facebook като постове.

То това е яко. Защо не направиш отделна тема и да обясниш всичко нагледно? Без това мястото не е подходящо тук, пък и по нагледно ще е. Изглежда обещаващо. Smile
Къде е уловката? Ти вече теглил ли си?

А и.. да допълня. Нали имаха партньорство със Samsung. Щяха да вградят приложението в Samsung Gear S2. Аз си купих часовника, но такова нещо няма Big Grin
Цитирай
#87

Даже сайта е започнал да плаща инстант....а не както преди от 1-2 работни дни...
Току що си получих печалбата в пейпал.
Няма смисъл да правя тема в този форум относно този сайт, защото не е свързан с андроид и вероятно ще бъде изтрита.

[Изображение: d900433968e6b647.png]
[Изображение: 5fbc24311ea3db14.png]

(2018-01-20, 11:28:18)barut написа:  Даже сайта е започнал да плаща инстант....а не както преди от 1-2 работни дни...
Току що си получих печалбата в пейпал.
Няма смисъл да правя тема в този форум относно този сайт, защото не е свързан с андроид и вероятно ще бъде изтрита.

[Изображение: d900433968e6b647.png]
[Изображение: 5fbc24311ea3db14.png]
Цитирай
#88

Цитирай
#89

Нападайте докато можете. Купете си от валутата само срещу минимум от 1000$ :-D
Цитирай
#90

Основателите са писали, че са продавали 1 W$ за 0,75 U$
Цитирай
#91

Да ъпна темата. Направих си нова регистрация по инструкциите на Нисан. Каза ми да му дам имейла си на старият и новият акаунт. Гледам, че ми е изпратил всичко натрупано от преди. Тия 16,07 ми останаха бонус.
Към момента няма възможност за покупки и изплащане на пари в сметки.
Могат да се пращат и получават такива W$ към акаунтите, което за мен прави все още безсмислено приложението.[Изображение: 50b43a9628617da4e4d46f689a483c65.jpg][Изображение: 942d3a8d5cb17edc3869ea3add65ea7d.jpg][Изображение: 86e9e1888ef12bcc806dd0310a31c386.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)